HP ProLiant

Technologie HP ProLiant a HP BladeSystem jsou osvědčenými řešeními na trhu a přispívají valnou měrou k úspěchu HP na trhu serverů. Maximalizovat užitek z ProLiant serverů znamená zajistit, aby spolu hardware a operační systémy hladce [...]

Technologie HP ProLiant a HP BladeSystem jsou osvědčenými řešeními na trhu a přispívají valnou měrou k úspěchu HP na trhu serverů. Maximalizovat užitek z ProLiant serverů znamená zajistit, aby spolu hardware a operační systémy hladce spolupracovaly. Nikdo Vašemu IT oddělení nemůže s tímto úkolem pomoci více než společnost HP a její vzdělávací program. Nabízíme školení potřebná k zajištění maximálního výkonu, spolehlivosti, zabezpečení a doby provozuschopnosti na systémech ProLiant. Školení se zaměřují jak na technickou část, tak na operační systém a jednotlivé aplikace.
Školení ProLiant Essentials je navrženo tak, aby Vám pomohlo implementovat hardware od HP k dosažení plného potenciálu, což pomůže ke snížení nákladů a rostoucímu využití prostředků IT. Studijní plán ProLiant staví na základních i pokročilých schopnostech administrátorů a uživatelů.


 

Zobrazit více
HE646S | Délka 3 dny | Žádné vypsané termíny
HK758S | Délka 3 dny | Žádné vypsané termíny

Top kurzy