ITklub

ITklub je věrnostní program Počítačové školy GOPAS a je určen pro všechny IT specialisty, kteří pravidelně navštěvují odborné kurzy a rádi by si krom získaných informací odnesli i zajímavé dárky či čerpali výhody našich partnerů.

Nárok na členství má každý, kdo absolvuje v pražské, brněnské či bratislavské pobočce Počítačové školy GOPAS libovolný, standardní, otevřený kurz pro IT specialisty, zaregistruje se nejpozději poslední den kurzu a vyplní na konci kurzu hodnotící dotazník.

Zaregistrovat se můžete pomocí tohoto formuláře. V následujících několika týdnech obdržíte prostřednictvím pošty kartu člena Klubu IT specialistů. Plastová kartička slouží jako potvrzení členství v ITklubu, obsahuje ochranné prvky a je nepřenosná. 

Bodově ohodnoceny jsou kurzy z oblastí Microsoft servery a systémy, .NET, Oracle, UNIX/Linux, programování, Apple iOS a EC-Council, atd. Body můžete získat také za konference a některé vybrané semináře.

 

Jeden den kurzu odpovídá následujícímu počtu bodů:

Kurzy Oracle,
EC-Council
Kurzy MOC/GOC, programování Kurzy UNIX/Linux Kurzy Apple iOS Konference, semináře, workshopy
15 bodů 10 bodů 10 bodů 10 bodů 10 bodů

 

 

 

 

 

Bodové ohodnocení se nevztahuje na kurzy konané u zákazníka, privátní kurzy a kurzy konané mimo prostory GOPASu.

Body za absolvovaný kurz se připíší výhradně již registrovaným členům, resp. účastníkům, kteří se zaregistrovali nejpozději poslední den kurzu. Body za kurzy absolvované před registrací se zpětně nepřipisují 

Pokud si nejste jisti, že jste se již v minulosti do ITklubu registrovali, kontaktujte nás na emailu klub@gopas.cz

Abychom eliminovali případné problémy s připisováním bodů, zřiďte si prosím v ITklubu pouze jeden účet, ve kterém uvedete co nejvíce informací pro úspěšnou identifikaci a následné připsání bodů.

 

V případě jakýchkoliv nejasností, dotazů ohledně fungování ITklubu, či problémy s připisováním bodů nás neváhejte konaktovat na email klub@gopas.cz