ITklub

ITklub je věrnostní program Počítačové školy GOPAS a je určen pro všechny IT specialisty, kteří pravidelně navštěvují odborné kurzy a rádi by si krom získaných informací odnesli i zajímavé dárky či čerpali výhody našich partnerů.

Nárok na členství má každý, kdo absolvuje v pražské, brněnské či bratislavské pobočce Počítačové školy GOPAS libovolný, standardní, otevřený kurz pro IT specialisty, zaregistruje se nejpozději poslední den kurzu a vyplní na konci kurzu hodnotící dotazník.

Zaregistrovat se můžete pomocí tohoto formuláře. 

Bodově ohodnoceny jsou kurzy z oblastí Microsoft servery a systémy, .NET, Oracle, UNIX/Linux, programování, Apple iOS a EC-Council, atd. Body můžete získat také za konference a některé vybrané semináře.

 

Jeden den kurzu odpovídá následujícímu počtu bodů:

Kurzy Oracle,
EC-Council
Kurzy MOC/GOC, programování Kurzy UNIX/Linux Kurzy Apple iOS Konference, semináře, workshopy
15 bodů 10 bodů 10 bodů 10 bodů 10 bodů

 

 

 

 

 

Bodové ohodnocení se nevztahuje na kurzy konané u zákazníka, privátní kurzy a kurzy konané mimo prostory GOPASu.

Body za absolvovaný kurz se připíší výhradně již registrovaným členům, resp. účastníkům, kteří se zaregistrovali nejpozději poslední den kurzu a to 5 ti pracovních dnů od jeho skončení. Body za kurzy absolvované před registrací se zpětně nepřipisují. Nevyčerpané body expriují po 4 letech.

Pokud si nejste jisti, že jste se již v minulosti do ITklubu registrovali, kontaktujte nás na emailu klub@gopas.cz

Abychom eliminovali případné problémy s připisováním bodů, zřiďte si prosím v ITklubu pouze jeden účet, ve kterém uvedete co nejvíce informací pro úspěšnou identifikaci a následné připsání bodů.

 

V případě jakýchkoliv nejasností, dotazů ohledně fungování ITklubu, či problémy s připisováním bodů nás neváhejte konaktovat na email klub@gopas.cz