Jak objednávat?

Kde najdu přehled svých objednávek?

Jak se registrovat do Klubu IT specialistů?

V kolik hodin začínají a končí kurzy?

Kde můžu zaparkovat?

Obědy a stravování

Co je GTT? A jaký je rozdíl mezi GTT a online výukou?

Fakturační údaje

Na koho se obrátit?  


 

Jak objednávat?

Kurzy zveřejněné v katalogu kurzů objednáte velmi jednoduše vložením do nákupního košíku. Vždy se prosím ujistěte, že jste si zvolil/a správný termín a lokalitu konání kurzu.
Pro objednání je nutné být registrován/a, nebo pokud již máte registraci vytvořenou, musíte být přihlášen/a. V rámci svého účtu si můžete zvolit, zda budete školení objednávat jako fyzická osoba, právnická osoba nebo zda zastupujete Vašeho zaměstnavatele a registrujete sebe nebo další zaměstnance jeho jménem.
Můžete si také zvolit způsob fakturace a zasílání faktur; pokud však objednáváte školení jménem svého zaměstnavatele, je velmi pravděpodobné, že již máme fakturaci nastavenou smluvně a tato volba Vám nebude umožněna.

 

Kde najdu přehled svých objednávek?

Po přihlášení do Vašeho účtu najdete všechny potvrzené objednávky v sekci OBJEDNÁVKY v levém menu. Pokud v seznamu nenajdete právě vytvořenou objednávku, nic se neděje. Všechny nově vytvořené objednávky totiž podléhají schválení ze strany GOPASu, a to zejména s ohledem na kapacitu kurzů.
O potvrzení objednávky budete písemně informován/a, a to zasláním potvrzujícího e-mailu nebo (častěji) přímo zasláním pozvánky na školení. Současně bude tato potvrzená objednávka viditelná i v seznamu objednávek na Vašem účtu.

 

Jak se registrovat do Klubu IT specialistů?

Nárok na členství má každý, kdo absolvuje v pražské, brněnské či bratislavské pobočce Počítačové školy GOPAS libovolný, standardní, otevřený kurz pro IT specialisty, zaregistruje se nejpozději poslední den kurzu a vyplní na konci kurzu hodnotící dotazník. Zaregistrovat se můžete pomocí tohoto formuláře

 

V kolik hodin začínají a končí kurzy?

Naše kurzy začínají obvykle v 9 hodin a končí v 16 hodin. Výuka je proložena kratšími přestávkami na občerstvení a hodinovou pauzou na oběd. Většina kurzů probíhá v prostorách Počítačové školy GOPAS Praha nebo Brno, další pak organizují naši partneři a čas a místo konání školení mohu být jiné. Vždy se proto prosím řiďte informacemi na pozvánce, kterou Vám zašleme před začátkem školení.

 

Kde můžu zaparkovat?

Praha: Z nařízení Městské části Praha 10 budou od 24. srpna 2020 v okolí GOPASu zavedeny parkovací zóny. Nebude tedy možné v blízkosti výukového centra parkovat zdarma.
V okolí se nachází několik možností placeného parkování:
NC Eden - návštěvníci centra mají 2 hodiny denně parkování zdarma. Každá další započatá hodina je zpoplatněna částkou 60 Kč.
Smíšené parkovací zóny se budou nacházet v ulicích: Kodaňská, Tolstého, Kavkazská, Na Míčánkách, Konopišťská, Uzbecká a Žitomírská.
Informace o parkování na modrých a smíšených zónách včetně možnosti online platby naleznete v této aplikaci.

Brno: Brněnská pobočka se nachází v historickém centru města s omezenou možností vjezdu automobilů. K parkování lze využít placené parkoviště přímo v budově Business Complex TITANIUM. Další možností je parkování na ulici Křídlovická (20kč/hodinu), případně placené parkoviště na ulici Nové Sady naproti Mall.cz (také 20Kč/hodinu). 

 

Obědy a stravování

V průběhu školicího dne probíhá několik krátkých „kávových“ přestávek a jedna přestávka delší, která je určena na oběd. V rámci školení od nás dostanete obědové vouchery, které můžete využít v partnerských stravovacích zařízeních; bližší informace Vám poskytnou naši lektoři při zahájení kurzu.
Studené a teplé nápoje jsou pro Vás k dispozici v průběhu celého dne v prostorách Počítačové školy GOPAS Praha nebo Brno. 

 

Co je GTT? A jaký je rozdíl mezi GTT a online výukou?

Výuka GTT (GOPAS Telepresence Training) probíhá ve speciálně upravených učebnách. V první je přítomen lektor a několik účastníků a kurz zde probíhá standardním způsobem. V další, tzv. "teleprezenční učebně", je přítomno několik posluchačů a tato učebna je propojena s první učebnou videokonferenční technologií Cisco s oboustranným přenosem videa a zvuku ve vysoké kvalitě. Výsledkem je taková výuka, která se svoji interaktivitou a kvalitou neliší od výuky v jedné učebně. Více o GTT výuce v našem krátkém videu.

Rozdíl mezi online výukou a GTT je takový, že v online kurzu jste v pohodlí svého domova nebo kanceláře a kurz absolvujete přes svůj počítač. Pokud jste na kurzu s výukou v GTT jste přítomni v naší učebně (Praha, Brno, Bratislava) a výuka probíhá souběžně v těchto učebnách. Lektor se nachází v jedné z učeben a do dalších dvou učeben je výklad přenášen živým videem a zvukem ve vysoké kvalitě. Více se dozvíte v našem videu

 

Kompletní fakturační údaje GOPAS a.s.:

Kodaňská 1441/46
Praha 10, 101 00
Česká republika

IČ: 63911035
DIČ: CZ63911035

č. účtu: 1111028/5500
IBAN: CZ0755000000000001111028
SWIFT: RZBCCZPP 

 

Na koho se obrátit, když si nevím rady?

Nevíte si rady s registrací, Vámi zvolený kurz nemá vypsané žádné termíny nebo máte jiný dotaz, který se vztahuje k organizaci školení? Rádi Vám pomůžeme, kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailu info@gopas.cz.