Počítačová škola GOPASNovinky

CEHv10 - Certified Ethical Hacker v10 je na světě!

Společnost EC-Council stojící za jedním z nejoblíbenějších a zároveň mezinárodně nejuznávanějším kurzem etického hackingu, Certified Ethical Hacker, představila jeho novou verzi s označením v10. Etičtí hackeři, pentesteři a IT security odborníci budou moci CEHv10 absolvovat v Počítačové škole Gopas pod vedením bezpečnostního experta a certifikovaného lektora, Williama Ischanoe. 
 
 

Leadership v IT - téma 2. série odborných snídaní

Po úspěšné sérii odborných snídaní s Martinem Vitoušem na téma Efektivní IT, jsme se v podobném duchu rozhodli pokračovat a zaměřit se na další velmi důležité téma - Leadership v IT. 2. série odborných snídaní proto nese název Efektivní leadership v IT. První snídaně začíná 29. 3. 2018.
 

Posledních 100 volných míst na TechEd-DevCon 2018!

Největší IT odborná konference TechEd-DevCon, která IT profesionálů zprostředkuje informace o novinkách z těch nejprestižnějších akcí po celém světě, proběhne letos již pošestnácté. Konat se bude 14. - 17. 5. 2018 v pražském multikině Premiere Cinemas v Hostivaři. A již nyní je polovina volných míst vyprodána!
 

Registrace na HackerFest 2018 spuštěny!

Přípravy na 6. ročník největší IT Security a Hacking události jsou v plném proudu! Konference HackerFest 2018 opět nabídne ty nejžhavější témata zabývající se nejnebezpečnějšími praktikami hackingu dnešní doby. Již teď se můžete těšit na známé IT Security experty z čech i zahraničí a praktický workshop.
 

Novinky v Java SE 9

Největší novinkou Java SE 9 je bezesporu modularizace JRE, z které benefituje jak samotné běhové prostředí, tak i programátoři knihoven.