Počítačová škola GOPASNovinky

MCSE certifikace - novinky!

Koncem září ohlásila společnost Microsoft novinky v certifikačních zkouškách. Kromě změny platnosti a expirace MCSE certifikací, byly představeny také čtyři zcela nové MCSE certifikace a jedna MCSD (developer), které v závislosti na jejich dostupnosti můžete skládat na všech pobočkách Počítačové školy GOPAS.
 

Nové kurzy ISTQB pro všechny software testery

Rozšířili jsme naše portfolio o kurzy ISTQB (International Software Testing Qualifications Board). Školení ISTQB se zabývají testováním softwaru a jsou zakončené mezinárodní zkouškou ISTQB - jednou z nejznámějších na světě, která je obecně uznávaným standardem pro všechny software testery.
 

JavaDays letos ZDARMA!

1. ročník největší české Java konference, JavaDays 2016, se blíží, a vy máte možnost získat vstup ZDARMA! V případě, že si na období od 1. 1. do 30. 6. 2017 objednáte některý z vybraných kurzů Java, který v daném období v Počítačové škole GOPAS (Praha, Brno) rovněž absolvujete, vrátíme vám zpět vstupné na JavaDays 2016 v plné výši!!!
 

GOPAS partnerem MFDF

Zajímáte se o filmy? Zveme vás na 20. ročník Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava, jehož jsme pratnerem. MFDF se uskuteční ve dnech 25. - 30. října 2016 v Jihlavě a účastníkům nabídne řadu zajímavých snímků, z nichž některé budou na festivalu debutovat!
 

Poslední příležitost získat v roce 2016 certifikát

Nyní máte poslední příležitost absolvovat v roce 2016 Vámi vybrané certifikační zkoušky! Od 23. 12. 2016  do  2. 1. 2017 nebude možné vzhledem k omezenému vánočnímu provozu Pearson VUE, Prometric a dalších, zkoušky skládat.