Počítačová škola GOPASNovinky

Konference HackerFest 2019 VYPRODÁNA!

Největší IT Security a Hacking událost tohoto roku je kompletně vyprodána! Více než 350 účastníků se už teď může těšit na den nabitý přednáškami od uznávaných IT Security expertů, jakými jsou William Ischanoe, Roman Kümmel, Michael Grafnetter, Martin Haller a další. Pomyslnou třešničkou na dortu bude známá penetrační testerka Paula Januszkiewicz.
 

Nové kurzy Windows Server 2019

Představujeme zbrusu nové kurzy Windows Server 2019 určené jak pro začínající, tak i pro pokročilé správce OS Windows a technologií postavených na této platformě. V naší nabídce naleznete nejnovější kurzy zabývající se Active Directory, správou bezpečnosti a IIS, VPN, ADFS a mnoha dalšími oblastmi, které vás obohatí o nové znalosti.
 

Posledních 10 míst na Security Day 2019!

Využijte poslední příležitosti žúčastnit se exkluzivního semináře pod vedením mezinárodně uznávané bezpečnostní expertky Pauly Januszkiewicz. Na semináři Ultimate Hacking and Forensics Experience for IT Pros zbývá pouhých 10 volných míst!
 

Používáte zařízení s Androidem? Pak zbystřete.

Na základě nedávno zveřejněné zprávy od společnosti Google vzrostl meziročně počet stažení potenciálně škodlivých aplikací, které mohou nebezpečně ovlivnit uživatelovo soukromí. Podle předních odborníků na kybernetickou bezpečnost a etický hacking je pak největší hrozbou pro mobilní zařízení s Androidem právě narůstající malware.
 

Certifikace: Letní provoz

Plánujete-li v průběhu tohoto léta absolvovat zkoušky a doplnit své certifikace, věnujte prosím pozornost informacím níže. Zároveň upozorňujeme, že otevírací doba testovací místnosti je pouze ve všedních dnech, a to od 8:30 do 16:30.