Počítačová škola GOPASNovinky

Novinka! Kurzy Gopas Java Bootcamp

Chcete vyvíjet aplikace, které poběží na systémech Windows, Linux, Android, Mac OS X, AIX, HPUX a Solaris? Zajímá vás, jak aplikační server Java EE řídí deklarativní transakce s Java Persistence API nebo jako nasadit Spring Framework na Tomcat? Pak se již brzy budete moci zúčastnit unikátního GOPAS Java Bootcamp!
 
 
 

Jak na webové stránky ve Wordpressu

Během pouhých 3 dnů se na kurzu Wordpress – tvorba webových stránek [WORDPRESS1] naučíte vytvořit, formátovat a spravovat kompletní webové stránky aniž byste museli umět programovat. 
 

Kurz pokročilých T-SQL dotazů na MS SQL serveru

Máte již základní znalost jazyka T-SQl a chcte se zdokonalit v psaní databázových dotazů? Právě vám je určen kurz Tvorby pokročilých dotazů v prostředí Microsft SQL Serveru [GOC 278]. Naučíme vás pokročilé konstrukce v jazyce T- SQL a vše si vyzkoušíte na praktických příkladech. Dozvíte se, jak své dotazy uložit v podobě pohledů a uložených procedur.
 

Získejte slevy na kurzy Red Hat

Získejte slevu 15% na produkty z nabídky Red Hat Learning Subscription (RHLS). Předplacením RHLS získáte přístup ke všem aktuálně dostupným Red Hat online a video classroom kurzům, labům a dalším výhodám, jako je např. Q&A s instruktorem, zkoušky a další. Akce končí 28. 2. 2020.
 

Absolvujte Microsoft Akademii za zvýhodněnou cenu!

Microsoft Akademie je nový exkluzivní vzdělávací program zaměřený na moderní cloudové služby a hybridní prostředí. Akademie je rozdělena na Azure akademii a Microsoft 365 akademii. Tyto 2 cloudové technologie doslova ovládly a změnily nejen IT, ale mění celý pracovní svět. Moc dobře to vědí i firmy, které experty na Azure a Microsoft 365 hledají čím dál tím obtížněji.