Počítačová škola GOPASNovinky

Dostaňte Vaše IT pod kontrolu! Přijďte na ITIL 4!

Získejte kompletní přehled o řízení IT služeb za pomoci best practice frameworku ITIL®. Na našich nových kurzech ITIL 4 Foundation [ITIL4F] a ITIL 4 Foundation prakticky [ITIL4FP] si vyzkoušíte implementaci ITIL® procesů, podpůrných služeb, nastavení funkcí a rolí. Oba nové kurzy můžete absolvovat také s certifikační zkouškou!
 

Tipy a triky v Power BI na konferenci G2B•TechEd 2019

Poskládáte report, ale pořád tomu něco chybí? Chcete vědět čeho všeho se dá využít? Zúčastněte se konference G2B•TechEd 2019 a přijďte na přednášku Tipy a triky v Power BI od Martina Hamana! Na přednášce vám Martin poradí s tím, jak zvýšit rychlost načítání reportů, jak obcházet nástrahy Query a jak pracovat s problematickými zdroji dat.
 

Řízení IT dodavatelů

Naše nabídka kurzů Řízení IT se rozrostla o nový zajímavý kurz Řízení IT dodavatelů [RITDO]! Toto 2denní školení poskytuje ucelený pohled na celý proces řízení IT dodavatelů, rozpracovává jednotlivé kroky a uukazuje metody a nástroje k tomu potřebné. Kurz je vhodný pro všechny, kteří nějakým způsobem pracují s IT dodavateli.
 

Exkluzivní workshop pro architekty a vývojáře!

Zajímáte se o DevOps, Docker, Managed Kubernetes a PaaS služby? Na 30. ledna si už nic neplánujte! Pro všechny IT profesionály a specialisty jsme totiž připravili exkluzivní technický workshop Docker, Managed Kubernetes a PaaS služby v globálním cloudovém prostředí formou CI/CD. Počet míst je omezen, registrujte se včas!
 

Python - nejdůležitější jazyk v oboru Big Data

Pojem Big Data se nyní odráží v mnoha oblastech a sektorech národního hospodářství, a proto je nutné nejen získat teoretické znalosti, ale i praktické zkušenosti se zpracováním velkého množství dat. Zbrusu nový kurz Python IV - BigData a Hadoop [PYTH4] vám představí vývoj Big Data v prostředí programovacího jazyka Python.