Počítačová škola GOPASNovinky

Otevíráme nové ONLINE kurzy

Nyní v GOPASu můžete absolvovat část kurzů ONLINE z bezpečí svého domova nebo kanceláře. Vybrali jsme pro vás kurzy z oblasti programování, administrace databází, kancelářských aplikací a mnoha dalších.
 

Aktuální informace k současné situaci

Vzhledem k současné situaci s měnícími se vládními omezeními v rámci pandemie COVID-19 budou všechny vypsané kurzy probíhat až do odvolání online. Děkujeme za pochopení. 

 

JavaDays letos již popáté

Pátý ročník JavaDays, dvoudenní konference s nejvýznamnějšími českými a slovenskými osobnostmi Javy pořádané Počítačovou školou GOPAS letos proběhne 11. a 12. listopadu. Konference bude celá v online podobě a bude probíhat ve dvou streamech, během dvou dní uvidíte 20 přednášek a 13 českých a slovenských speakerů.
 
 

Počet účastníků konference DevOps Day byl rekordní

DevOps Day 2020 měl rekordní účast. Přihlásilo se více než 200 účastníků z Čech a Slovenska, což bylo asi dvakrát více než minulý rok. Letos se DevOps Day konal podruhé, tentokrát celý online. Vysílal se ve dvou streamech – technologickém a manažerském. Své přednášky odprezentovali přední čeští i zahraniční odborníci jako například Martin Vitouš, Lucie Nová, Paul Wilkinson nebo Luca Ingianni. 
 

DevOps Day již podruhé! Tentokrát online.

Letos se konference DevOps Day 2020 uskuteční 13. 10. 2020 celá v ONLINE podobě. Proč se zúčastnit? Představí se speakeři z Česka i z celého světa a budou prezentovat nové poznatky a přístupy z oblasti řízení IT.