Počítačová škola GOPASNovinky

Registrace na G2B•TechEd 2019 otevřeny!

Pokud jste z Brna a nebo se jen nebojíte za vzděláním nějaký ten kilometr dojet, máme pro Vás příjemnou zprávu. Připravujeme 3. ročník G2B•TechEd! Konference proběhne 4. - 5. února 2019 ve čtyřhvězdičkovém hotelu Holiday Inn Brno. A na co se můžete těšit? Podívejte se na videoreportáž!
 

Azure certifikace pomocí Azure Transitions Exams

Připravte se na Microsoft Azure certifikace podle rolí pomocí Azure Transitions Exams! Využijte této možnosti co nejdříve, Transitions Exams je možné složit do 30. 6. 2019.
 

Konference JavaDays 2018 VYPRODÁNA

Již 3. ročník největší české Java konference, JavaDays 2018, je kompletně VYPRODÁN! Na všechny registrované účastníky se těšíme 12. listopadu 2018 v pražském multikině Premiere Cinemas!
 

GLAB007 - Hackni si Windows podnikovou síť!

Ve spolupráci s IT Security expertem a produktovým manažerem kurzů Windows bezpečnosti, Ondřejem Ševečkem, jsme připravili novou Smělou výzvu! Na 2denním praktickém cvičení Capture the Flag - Hackni si Windows podnikovou síť! se od Ondřeje dozvíte, jak se pomocí účtu obyčejného uživatele postupně vypracovat na vládce celé podnikové sítě postavené na Microsoft technologiích.
 

Víte, jak správně použít ASP.NET Identity?

Jak už se přesvědčila řada účastníků konference .NET Core Summit, téma ASP.NET Identity je natolik složité, že si zaslouží samostatný kurz. Především protože nejde ani tak o ro říct, jak ho použít, ale zejména jak ho použít správně. A právě z toho důvodu jsme pro vás připravili zbrusu nový kurz ASP.NET Identity [NETCORE3]!