Počítačová škola GOPASNovinky

Aktuální informace k současné situaci

Vzhledem k současné situaci s měnícími se vládními omezeními v rámci pandemie COVID-19 budou všechny vypsané kurzy probíhat až do odvolání online. Na všechny online kurzy se vztahuje naše Garance získaných vědomostíCertifikace všech platforem, včetně TOEFL jsou z důvodu 5. stupně rizika PES zrušeny až do odvolání.

 

Budoucnost PYTHONu! Python Day 2021 ONLINE

Milí programátoři, administrátoři, datoví analytici a další zájemci o Python! Připravili jsme novou konferenci právě pro vás.

Python Day 2021 ONLINE je nejnovější česko - slovenská konference, na které se můžete těšit na přednášky od předních slovenských a českých odborníků ze světa Python.
 

Microsoft ukončuje SATV. Využijte vouchery právě teď

Software Assurance Training Voucher (SATV) vám umožňuje bezplatné technické školení od společnosti Microsoft.
 

Získejte slevu 15 - 40% na vybrané Red Hat kurzy

Se společností Red Hat jsme pro vás připravili do konce března velmi zajímavé slevové akce na vybrané kurzy. Nenechte si ujít možnost rozšířit své technologické znalosti v oblasti Red Hat Learning Subscription se slevou 15% nebo na vstupních  administrátorských a programovacích kurzech Red Hat se slevou 40%. 
 

Nejdokonalejší malware: Co to je a jak se proti němu bránit?

Společnost SolarWinds se stala obětí velmi sofistikovaného kybernetického útoku, který může posloužit jako učebnicový případ. SolarWinds je původně americký software, velmi rozšířený, samozřejmě i ve státní správě mnoha zemí.