Počítačová škola GOPASNovinky

Nové kurzy ASP.NET

První z nové trojice kurzů ASP.NET je školení ASP.NET MVC Razor Pages [NETCORE2], které svým flexibilním uzpůsobením dokáže poskytnout maximum získaných dovedností bez ohledu na požadované vstupní znalosti. Druhým kurzem ASP.NET je ASP.NET Core [NETCORE1] a ASP.NET Identity [NETCORE3], na kterých si přijdou na své všichni ti, kteří chtějí posunout své .NET znalosti o level výše.
 

Jsem leader? Téma poslední odborné snídaně v roce 2018

Pohledů na to, kdo je leader, existuje mnoho. V tomto případě hledat přesnou definici asi ani nemá smysl. Nicméně je možné si dát dohromady charakteristické znaky. A jsme opět u čtyř problémových oblastí podle Stephena R. Coveyho. Jedná se o nítkou důvěru, nevyužívání talentu a potenciálu lidí, chybějící smysl práce a byrokratické nesladěné systémy a procesy.
 

Konference Mobilní řešení pro business 2018

Zveme vás na konferenci Mobilní řešení pro business 2018, která se věnuje nejdůlěžitějším aspektům využití mobilních technologií ve firmách i v dalších organizacích, a jejímž jsme opětovně partnerem.
 

Kotlin. Moderní alternativa Javy

Jazyk Kotlin je relativně mladý a moderní staticky typovaný objektově-funkcionální jazyk, který využívá rozsáhlý ekosystém jazyka Java a přitom sebou přináší také řadu pokročilých jazykových konstrukcí. Pokud se o tomto bezpochyby pokrokovém jazyce chcete dozvědět více a naučit se s ním pracovat, neměli byste si nechat uniknout naše zbrusu nové školení Kotlin - úvod do jazyka [KOTLIN1]!
 

Aktuální kurzy v angličtině!

Přijďte a vzdělávejte se u nás v cizím jazyce.