Počítačová škola GOPASNovinky

Nové podmínky certifikací Microsoft

POZOR! S účinnosti od 1. 5. 2017 přichází Microsoft s novými podmínkami pro přesun či zrušení zkoušek. Nově bude možné zkoušku zrušit a přesunout zdarma 6 pracovních dnů předem!
 

CISSP® s Jorge Carrillo

Představujeme zbrusu nový kurz Certified Information Systems Security Professional [CISSP] obohacující naší nabídku kurzů IT bezpečnosti a Hackingu. Autorizované deep-dive security školení poskytuje ucelený soubor informací o všech bezpečnostních konceptech a nejlepší praxi v oboru. Zaměřuje se na 8 oblastí CISSP CBK (Common Body of Knowledge). Začínáme již 19. 6. 2017! Kurz probíhá v češtině.
 

Vývoj mobilních aplikací pro iOS v .NETu

Chcete se naučit programovat mobilní aplikace pro iOS a zároveň využít svých znalostí .NETu? Navštivte nový kurz Vývoj mobilních aplikací pro iOS v .NETu s použitím nástroje Xamarin.iOS [GOC4152], který vás s tímto skvělým a zároveň bezplatným nsátrojem naučí vyvíjet moderní aplikace pro Apple iOS.
 

Výherce měsíční soutěže slosovaných dotazníků

Výhercem poukazu na kurz dle vlastního výběru v Počítačové škole Gopas v hodnotě 5 000 Kč se za měsíc březen 2017 stal:
 

Nový kurz Certified Network Defender

Naše nabídka kurzů oblasti IT bezpečnosti a Hackingu od mezinárodně uznávané společnosti EC-Council se rozrostla o nový kurz Certified Network Defender [CND]. Více o kurzu »