Počítačová škola GOPASNovinky

Osvoboďte aplikace od MS Office!

Píšete příležitostně makra pro Excel nebo jiné MS Office aplikace? Slyšeli jste o světě .NET, kde lze psát samostatné aplikace pro Desktop, Web nebo mobilní zařízení, ale neměli jste odvahu se do toho pustit?
 

SLEVA 30% na certifikaci ITIL 4!

Absolvovat kurzy z oblasti řízení IT se u nás vyplácí! A u kurzů ITIL to nyní platí dvojnásob! Pro všechny držitele certifikace ITIL 3 Foundation nabízíme slevu 30% z ceny certifikace ITIL 4 Foundation! Akce je platná do 31. 8. 2019, využijte proto této nabídky co nejdříve. Pro více informací nás kontaktujte na info@gopas.cz.
 

Konec podpory SQL Serveru 2008. Jste připraveni?

Microsoft již brzy ukončí podporu pro SQL Server 2008 a Windows Server 2008. Termín pro ukončení podpory SQL Serveru 2008/2008 R2 je stanoven na 9. července 2019. U Windows Server 2008 následně na 14. ledna 2020. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili kurzy, které se vám jistě v následujících měsících budou velice hodit.
 

Představujeme nové kurzy SharePoint 2019 / Online!

Naše nabídka kurzů aplikační a serverové služby od společnosti Microsoft se rozrostla o trojici zbrusu nových školení zahrnující témata jako jsou tvorba podnikových aplikací, přizpůsobení prostředí pro správce obsahu a vývoj workflow pomocí SharePoint Designer.
 

Praktická kryptografie pro správce i vývojáře

Přijďte se seznámit s principy kryptografie a objevte bezpečnostní a výkonové limity starších i aktuálních šifrovacích a hash algoritmů. Absolvujte zbrusu nové školení Praktická kryptografie pro správce i vývojáře [GOC161]! Toto praktické třídenní školení by si neměli nechat ujít především IT správci, vývojáři a návrháři systémů a aplikací.