Počítačová škola GOPASNovinky

Připravujeme největší Java konferenci v dějinách ČR!

Zveme vás na největší Java konferenci v dějinách ČR, JavaDays 2016! 2denní konference určená Java vývojářům, programátorům a všem, co se o Javu a související technologie zajímají se uskuteční 14. - 15. 11. 2016 v Praze! Registrujte se včas na www.JavaDays.cz!
 

Speciální akce na SAP Boot Campy

Ve spolupráci se společností SAP jsme pro Vás připravili speciální akce na SAP Boot Campy. Využijte akcí i vy a rozšířte si obzory ve své profesi na autorizovaných kurzech SAP.
 

HackerFest Workshop VYPRODÁN! Vyhlašujeme 2. termín!

HackerFest Workshop v termínu 25. 10. 2016 je VYPRODÁN. Vyhlašujeme 2. termín workshopu 26. 10. 2016. Pokud chcete poodhalit tajemství hackingu všech zařízení na platformě Android, registrujte se včas!
 

GOPAS partnerem konference Cloud computing v praxi

22. září 2016 se v Praze uskuteční konference Cloud computing v praxi, která se, jak je již z názvu patrné, věnuje jednomu z nejvýraznějších fenoménů dneška v IT - cloud computingu. Kromě získání mnoha nových informací, budete mít možnost zúčastnit se také soutěže na našem stánku.
 

Zabraňte ztrátě osobních i firemních dat

Předejděte krádeži osobních i firemních dat. Vyvarujte se častým chybám při práci na PC. Absolvujte kurz Certified Security Computer User [CSCU] a snižte riziko ztráty osobních i firemních dat!