Počítačová škola GOPASNovinky

Posledních 40 volných míst na HackerFest 2018!

Zbývá posledních 40 volných míst na konferenci HackerFest 2018! Nenechte si ujít největší IT Security a Hacking událost v České republice a registrujte se včas na www.HackerFest.cz. Letošní ročník nabídne žhavá témata zabývající se např. hackingem USB rozrhaní, útoky na Hyper-V Shielded VM, moderním malwarem či bezpečnostním privátních klíčů ve Windows. Registrace »
 

Security Day: Hack into your Environment!

Nenechte si ani letos ujít oblíbený Security Day se světově uznávanou penetrační testerkou Paulou Januszkiewicz. V pořadí již 4. Security Day s Paulou nese název Hack into your Environment with CQURE Team: Real White hacking experience from the Team who has access to Source Code of Windows!
 

Až 27% slevy! Akce Letní slevy právě odstartovala!

Pro období od 1. 7. 2018 do 31. 8. 2018 jsme pro všechny, kteří si chtějí prohloubit své znalosti a dovednosti připravili akci Letní slevy! Akce přináší slevy ve výši až 27% na všechny standardní otevřené kurzy v našich pobočkách v Praze nebo v Brně.
 

HackerFest 2018 Workshop: USB Attacks over Raspberry Zero W

I s malým kašpárkem se dá nadělat velké divadlo aneb zveme vás na praktický seminář, na kterém si na vlastním počítači budete moci s malou Malinou prakticky a zábavně vyzkoušet celou sadu útoků, ke kterým snadno a rychle dojde ve firmě s nízkou fyzickou bezpečností (přeloženo ve většině firem) a ve firmě s nízkým povědomím zaměstnanců o rizicích USB zařízení (100% firem).
 

Přednáška Plug and Pray na konferenci HackerFest 2018

USB sem, USB tam, USB všude kam se podívám, aneb proč je USB konektor peklo na zemi a jakým způsobem lze převzít kontrolu nad počítačem pouhým zasunutím zařízení do USB rozhraní. Na konferenci HackerFest 2018 a přednášce Plug and Pray si ukážeme, jak nám prakticky jakýkoli USB konektor může nabídnout spoustu skryté radosti a jak snadno lze prostřelit počítač pouhým zasunutím konektoru.