Počítačová škola GOPASNovinky

HackerFest 2018 kompletně VYPRODÁN

Největší IT Security a Hacking událost v ČR - konference HackerFest 2018 je kompletně vyprodána! Na všechny účastníky se těšíme 17. 9. v nejmodernějším multikině Premiere Cinemas v Praze Hostivaři. Pro ty, kteří se na HackerFest 2018 nestihli včas registrovat jsme připravili exkluzivní Security Day s mezinárodně uznávanou bezpečnostní expertkou Paulou Januszkiewicz.
 

Security Day: Hack into your Environment!

Nenechte si ani letos ujít oblíbený Security Day se světově uznávanou penetrační testerkou Paulou Januszkiewicz. V pořadí již 4. Security Day s Paulou nese název Hack into your Environment with CQURE Team: Real White hacking experience from the Team who has access to Source Code of Windows!
 

Jsem leader? Téma poslední odborné snídaně v roce 2018

Pohledů na to, kdo je leader, existuje mnoho. V tomto případě hledat přesnou definici asi ani nemá smysl. Nicméně je možné si dát dohromady charakteristické znaky. A jsme opět u čtyř problémových oblastí podle Stephena R. Coveyho. Jedná se o nítkou důvěru, nevyužívání talentu a potenciálu lidí, chybějící smysl práce a byrokratické nesladěné systémy a procesy.
 

Až 27% slevy! Akce Letní slevy právě odstartovala!

Pro období od 1. 7. 2018 do 31. 8. 2018 jsme pro všechny, kteří si chtějí prohloubit své znalosti a dovednosti připravili akci Letní slevy! Akce přináší slevy ve výši až 27% na všechny standardní otevřené kurzy v našich pobočkách v Praze nebo v Brně.
 

Kotlin. Moderní alternativa Javy

Jazyk Kotlin je relativně mladý a moderní staticky typovaný objektově-funkcionální jazyk, který využívá rozsáhlý ekosystém jazyka Java a přitom sebou přináší také řadu pokročilých jazykových konstrukcí. Pokud se o tomto bezpochyby pokrokovém jazyce chcete dozvědět více a naučit se s ním pracovat, neměli byste si nechat uniknout naše zbrusu nové školení Kotlin - úvod do jazyka [KOTLIN1]!