Počítačová škola GOPASNovinky

HackerFest 2020 online měl rekordní účast

Letošní HackerFest překonal hranici 600 účastníků! Celý program se streamoval přes naší speciální aplikaci a stream trval téměř devět hodin. Ti, co stream nestihli celý, nemusejí zoufat, protože přednášky budou v HD rozlišení dostupné ještě dalších 7 dní (do 24. 7. 2020).
 

Stále vyučujeme, teď s rouškami

Ve společných prostorách našich poboček bude nutné nosit roušky. V případě potřeby jsou k dispozici zdarma na recepci. Stojany s dezinfekcí naleznete rozmístěné na chodbách.
Nic se nemění na tom, že stále probíhají naše prezenční kurzy.

 

HackerFest 2020 – pro nemocnice za symbolickou cenu

Největší tuzemská akce zaměřená na IT bezpečnost a etický hacking je za dveřmi. Letos se sice HackerFest uskuteční v on-line podobě, ale to neznamená, že by její program byl méně zajímavý. Počítačová škola GOPAS se navíc rozhodla podpořit IT profesionály působící v nemocnicích a nabízí jim možnost zúčastnit se konference za symbolický poplatek 333 Kč.
 

Sleva 15 % na Red Hat Virtual Training a RHLS

Společnost Red Hat převedla veškeré kurzy vypsané do konce roku na formu Virtual Training. Veškeré certifikační zkoušky pořádané prezenční formou byly zrušeny z důvodu pandemie koronaviru a je možnost je absolvovat formou Individuální KIOSK, nebo REMOTE online z domova či kanceláře.
 

Buďte ITIL® 4 specialistou

Získejte kompletní přehled o řízení IT služeb za pomoci ITILu® 4. Na našich nových kurzech  si vyzkoušíte implementaci ITIL® 4 procesů, podpůrných služeb, nastavení funkcí a rolí. Nejbližší termín jsme vypsali už 21. 9. 2020 v Praze. Školení je možné zakončit certifikační zkouškou.