Počítačová škola GOPASNovinky

GLAB007 - Hackni si Windows podnikovou síť!

Ve spolupráci s IT Security expertem a produktovým manažerem kurzů Windows bezpečnosti, Ondřejem Ševečkem, jsme připravili novou Smělou výzvu! Na 2denním praktickém cvičení Capture the Flag - Hackni si Windows podnikovou síť! se od Ondřeje dozvíte, jak se pomocí účtu obyčejného uživatele postupně vypracovat na vládce celé podnikové sítě postavené na Microsoft technologiích.
 

Vybrali jsme pro vás nejoblíbenější Oracle Subscriptions

Potřebujete flexibilní a stále aktualizovaná školení od opravdových profesionálů zaměřujících se detailně na produkty společnosti Oracle? Vybrali jsme pro vás několik zajímavých Oracle Subscriptions, které rozhodně stojí za Vaší pozornost!
 

Nové kurzy ASP.NET

První z nové trojice kurzů ASP.NET je školení ASP.NET MVC Razor Pages [NETCORE2], které svým flexibilním uzpůsobením dokáže poskytnout maximum získaných dovedností bez ohledu na požadované vstupní znalosti. Druhým kurzem ASP.NET je ASP.NET Core [NETCORE1] a ASP.NET Identity [NETCORE3], na kterých si přijdou na své všichni ti, kteří chtějí posunout své .NET znalosti o level výše.
 

Jsem leader? Téma poslední odborné snídaně v roce 2018

Pohledů na to, kdo je leader, existuje mnoho. V tomto případě hledat přesnou definici asi ani nemá smysl. Nicméně je možné si dát dohromady charakteristické znaky. A jsme opět u čtyř problémových oblastí podle Stephena R. Coveyho. Jedná se o nítkou důvěru, nevyužívání talentu a potenciálu lidí, chybějící smysl práce a byrokratické nesladěné systémy a procesy.
 

Konference Mobilní řešení pro business 2018

Zveme vás na konferenci Mobilní řešení pro business 2018, která se věnuje nejdůlěžitějším aspektům využití mobilních technologií ve firmách i v dalších organizacích, a jejímž jsme opětovně partnerem.