Počítačová škola GOPASNovinky

Konference JavaDays 2018 VYPRODÁNA

Již 3. ročník největší české Java konference, JavaDays 2018, je kompletně VYPRODÁN! Na všechny registrované účastníky se těšíme 12. listopadu 2018 v pražském multikině Premiere Cinemas!
 

GLAB007 - Hackni si Windows podnikovou síť!

Ve spolupráci s IT Security expertem a produktovým manažerem kurzů Windows bezpečnosti, Ondřejem Ševečkem, jsme připravili novou Smělou výzvu! Na 2denním praktickém cvičení Capture the Flag - Hackni si Windows podnikovou síť! se od Ondřeje dozvíte, jak se pomocí účtu obyčejného uživatele postupně vypracovat na vládce celé podnikové sítě postavené na Microsoft technologiích.
 

DevOps - Ajťák budoucnosti

Mnoho firem v České republice o DevOps mluví a nějakým způsobem se snaží zjistit, o čem to celé je. Problém je, že DevOps není jednoznačně popsaná metoda jako třeba ITIL, ale spíše filozofie. Z toho důvodu si každá firma pod tímto výrazem představuje něco jiného.
 

Microsoft Azure pro IT PRO systémové správce

Podívejte se na aktuální nabídku kurů Microsoft Azure určených pro IT PRO systémové správce, ve které naleznete kurzy zabývající se jak integrací základních on-prem technologií a architekturou řešení, tak i správou SQL Server relačních databází či virtuálních počítačů (VM).
 

Víte, jak správně zvolit IT strategii?

Představujeme zbrusu nový kurz IT strategie [ITSTRA], na kterém by neměli chybět žádní manažeři odpovědní za oblast IT ve firmě, projektoví a procesní manažeři! Kurz IT strategie poskytuje ucelený pohled na celý proces přípravy IT strategie, rozpracovává jednotlivé kroky a ukazuje metody a nástroje k tomu potřebné.