Počítačová škola GOPASNovinky

Stále vyučujeme, teď s rouškami

Ve všech prostorách našich poboček bude nutné nosit roušky. Během dne jsou nové sterilní roušky k dispozici zdarma na recepci. Také můžete požádat o sterilní rukavice. Bezdotykové stojany s dezinfekcí naleznete rozmístěné na chodbách. Učebny každý den po skončení školení dezinfikujeme. Prosíme o dodržování rozestupů mezi studenty.
Nic se nemění na tom, že stále probíhají naše prezenční kurzy.

 

Certifikační zkouška k MOC kurzům zdarma

Objednejte si v GOPASu kurz MOC a získejte k němu certifikační zkoušku zdarma. Akce platí do 31. března 2021.
 

Webinář jak úspěšně migrovat vaše databáze na PostgreSQL

Přihlašte se na webinář našeho partnera EDB "Jak úspěšně migrovat vaše databáze na PostgreSQL" od Michaela Wilera. Webinář proběhne 29. září 2020 od 12:00.
 

DevOps Day již podruhé! Tentokrát online.

Letos se konference DevOps Day 2020 uskuteční 13. 10. 2020 celá v ONLINE podobě. Těšit se můžete na zajímavé české i zahraniční odborníky a současná témata. Program bude rozdělený do dvou streamů. Na prvním streamu budete moci sledovat přednášky zaměřené spíše na DevOps pro business, na druhém streamu budeme vysílat témata týkající se technického DevOps pro praktické využití.
 

HackerFest 2020 online měl rekordní účast

Letošní HackerFest překonal hranici 600 účastníků! Celý program se streamoval přes naší speciální aplikaci a stream trval téměř devět hodin. Ti, co stream nestihli celý, nemusejí zoufat, protože přednášky budou v HD rozlišení dostupné ještě dalších 7 dní (do 24. 7. 2020).