Počítačová škola GOPASNovinky

Nové kurzy robotické automatizace procesů

Procesní automatizace pomocí robotů se stává stále větším hitem. Její potenciál si už plně uvědomila řada firem a proto vytváří své vlastní týmy odborníků na tuto oblast. Na našich kurzech RPA1 a RPA2 získáte ucelený přehledo způsobech a možnostech automatizace pomocí RPA.
 

Posledních 30 míst na JavaDays 2019

Po velmi brzkém vyprodání konference HackerFest 2019 se ke svému limitu blíží také konference JavaDays, která proběhne 11. - 12. listopadu 2019 v pražském multikině Premiere Cinemas. Pokud si nechcete nechat uniknout největší českou Java konferenci letošního roku, je nejvyšší čas se registrovat.
 

Registrujte se na DevOps Day 2019 včas!

Zveme Vás na zbrusu novou konferenci DevOps Day, kterou pořádáme 29. října 2019 v Praze. Jak je již z názvu patrné, konference se bude zabývat DevOps - fenoménem posledních let. Každý, kdo se pohybuje v IT a okolo něj o něm již slyšel. Jenže co to je?
 

Nové kurzy Windows Server 2019

Představujeme zbrusu nové kurzy Windows Server 2019 určené jak pro začínající, tak i pro pokročilé správce OS Windows a technologií postavených na této platformě. V naší nabídce naleznete nejnovější kurzy zabývající se Active Directory, správou bezpečnosti a IIS, VPN, ADFS a mnoha dalšími oblastmi, které vás obohatí o nové znalosti.
 

Letní slevy až 27%. Využijte nabídky co nejdříve.

Využijte slevy až 27% na kurzy konané v pražské a brněnské pobočce Počítačové školy GOPAS! Po dobu července a srpna můžete využít slevy 12 - 27% na standardní otevřené kurzy, které se uskuteční v období od 1. 7. do 31. 8. 2019.