Počítačová škola GOPASNovinky

NET Core Summit 2018 s Michalem Altairem Valáškem

Ve spolupráci s Michalem Altairem Valáškem pro vás připravujeme 1. NET Core Summit. Jak již z názvu vyplývá, tato jednodenní akce se bude točit kolem platformy .NET, nové .NET Core a budoucnosti webových aplikací na Windows.
 

Děkujeme všem za účast na TechEd-DevCon 2018!

16. ročník konference TechEd-DevCon je úspěšně za námi a i letos to stálo za to! Děkujeme všem účastníkům, partnerům a přednášejícím, kteří se na největší IT události v České republice podíleli a těšíme se na vás 13. - 16. 5. 2019 na dalším ročníku TechEd-DevConu! www.TechEd.cz
 

Altair Valášek: Přechodu z .NET na .NET Core se nevyhnete

"Svět .NET Core platformy čeká zcela zásadní změna - utlumení klasického .NETu a příchod nové verze .NET Core. Ač byl vývoj .NET Core pomalý a nebudil ze začátku důvěru, současná verze 2.0 je životaschopná a promyšlená platforma," říká Michal Altair Valášek a dodává:
 

CEHv10 - Certified Ethical Hacker v10 je na světě!

Společnost EC-Council stojící za jedním z nejoblíbenějších a zároveň mezinárodně nejuznávanějším kurzem etického hackingu, Certified Ethical Hacker, představila jeho novou verzi s označením v10. Etičtí hackeři, pentesteři a IT security odborníci budou moci CEHv10 absolvovat v Počítačové škole Gopas pod vedením bezpečnostního experta a certifikovaného lektora, Williama Ischanoe. 
 
 

Leadership v IT - téma 2. série odborných snídaní

Po úspěšné sérii odborných snídaní s Martinem Vitoušem na téma Efektivní IT, jsme se v podobném duchu rozhodli pokračovat a zaměřit se na další velmi důležité téma - Leadership v IT. 2. série odborných snídaní proto nese název Efektivní leadership v IT. První snídaně začíná 29. 3. 2018.