Počítačová škola GOPASNovinky

G2B•TechEd 2020 nahlédne do budoucnosti IT

Zajímají Vás nejnovější informace ze světa IT a rádi byste se potkali se stejnými nadšenci a nejznámějšími speakery z řad IT profesionálů, Developerů a IT Security expertů? Již brzy budete mít příležitost.
 

POZOR! Vánoční provoz

Ve dnech od 23. 12. 2019 do 3. 1. 2020 jsou testovací místnosti uzavřeny. Od 6. 1. do 17. 1. bude testování probíhat z provozních důvodů ve velmi omezeném režimu. Doporučujeme si tedy naplánovat zkoušky a certifikace s dostatečným předstihem.
 

Vánoční poukazy. Darujte opravdu hodnotný dárek...

I když se to nezdá, již zanedlouho nás znovu čeká nákupní horečka předvánočních dnů. Mnozí z nás to opět nechají na poslední chvíli. A právě pro tyto případy jsme připravili speciální vánoční vouchery, které můžete zakoupit v libovolné hodnotě nebo na libovolný kurz. Stačí jen vybrat z naší nabídky!
 

10% sleva na Red Hat Learning Subscription

Získejte 10% slevu na Red Hat Learning Subscription (RHLS) a rozšiřte si své znalosti v rámci Red Hat technologií. Na RHLS naleznete velké množství kurzů ve formě online trainingu a video učeben. Akce platí do 30. 11. 2019 a vztahuje se na verze Basic, Standard i Developer. Pro více informací o akci kontaktujte naši manažerku vzdělávacích projektů, Radku Herčíkovou.
 

Konference DevOps Day 2019 je vyprodána!

První ročník konference DevOps Day je vyprodaný! Již 29. října 2019 se bude moci více než 100 účastníků blíže seznámit s fenoménem posledních let - DevOps. Na konferenci vystoupí 6 TOP DevOps expertů z Čech i zahraničí. Mezi nimi bude i Deborah Burton, managing director z DevOps Agile Skills Association (DASA), která si pro účastníky připravila přednášku s názvem Cross-functional Autonomous Teams.