Počítačová škola GOPASNovinky

Manažerská konference ManDay.IT letos v Praze!

Přijďte 13. 3. 2019 načerpat cenné informace z oblasti COBIT 2019, DevOps a ITIL 4 na IT manažerskou konferenci ManDay.IT 2019! Těšit se můžete na bohatý program a TOP odborníky na dané oblasti. Kromě jmen jako Martin Vitouš a Zdeněk Jelínek se mezi přednášejícími objeví i vzácný zahraniční host - Deborah Burton!
 

Dostaňte Vaše IT pod kontrolu! Přijďte na ITIL 4!

Získejte kompletní přehled o řízení IT služeb za pomoci best practice frameworku ITIL®. Na našich nových kurzech ITIL 4 Foundation [ITIL4F] a ITIL 4 Foundation prakticky [ITIL4FP] si vyzkoušíte implementaci ITIL® procesů, podpůrných služeb, nastavení funkcí a rolí. Oba nové kurzy můžete absolvovat také s certifikační zkouškou!
 

Řízení IT dodavatelů

Naše nabídka kurzů Řízení IT se rozrostla o nový zajímavý kurz Řízení IT dodavatelů [RITDO]! Toto 2denní školení poskytuje ucelený pohled na celý proces řízení IT dodavatelů, rozpracovává jednotlivé kroky a uukazuje metody a nástroje k tomu potřebné. Kurz je vhodný pro všechny, kteří nějakým způsobem pracují s IT dodavateli.
 

Praktická kryptografie pro správce i vývojáře

Přijďte se seznámit s principy kryptografie a objevte bezpečnostní a výkonové limity starších i aktuálních šifrovacích a hash algoritmů. Absolvujte zbrusu nové školení Praktická kryptografie pro správce i vývojáře [GOC161]! Toto praktické třídenní školení by si neměli nechat ujít především IT správci, vývojáři a návrháři systémů a aplikací.
 

Python - nejdůležitější jazyk v oboru Big Data

Pojem Big Data se nyní odráží v mnoha oblastech a sektorech národního hospodářství, a proto je nutné nejen získat teoretické znalosti, ale i praktické zkušenosti se zpracováním velkého množství dat. Zbrusu nový kurz Python IV - BigData a Hadoop [PYTH4] vám představí vývoj Big Data v prostředí programovacího jazyka Python.