Počítačová škola GOPASNovinky

HackerFest Workshop VYPRODÁN! Vyhlašujeme 2. termín!

HackerFest Workshop v termínu 25. 10. 2016 je VYPRODÁN. Vyhlašujeme 2. termín workshopu 26. 10. 2016. Pokud chcete poodhalit tajemství hackingu všech zařízení na platformě Android, registrujte se včas!
 

Vydejte se s námi až Za hranice Excelu

Jako reakci na názory a požadavky účastníků našeho školení Za hranice Excelu I., jsme vytvořili navazující školení, které se věnuje hlubší problematice nástrojů Excelu včetně PowerQuery a PowerPivot.
 

Připravujeme největší Java konferenci v dějinách ČR!

Zveme vás na největší Java konferenci v dějinách ČR, JavaDays 2016! 2denní konference určená Java vývojářům, programátorům a všem, co se o Javu a související technologie zajímají se uskuteční 14. - 15. 11. 2016 v Praze! Registrujte se včas na www.JavaDays.cz!
 

Po stopách kyberútočníků

Odhalte nejnovější techniky v oboru vyšetřování počítačových útoků, zajišťování evidence a důkazů potřebných k stíhání kyberzločinců již 29. 8. 2016 v Praze a 5. 9. 2016 v Brně! Registrujte se na kurz Computer Hacking Forensic Investigator [CHFI] včas!
 

Po roce opět zpět! Paula Januszkiewicz přináší nový seminář!

Jedinečný seminář System Forensic and Incident Handling pod vedením mezinárodně uznávané bezpečnostní expertky Pauly Januszkiewicz proběhne 25. 10. 2016 v Praze! Počet míst je omezen!