Počítačová škola GOPASNovinky

Nestihli jste registraci na HackerFest 2018 Workshop?

Nestihli jste se včas registrovat na HackerFest 2018 Workshop? Máme pro vás alternativu v podobě exkluzivního workshopu se světově uznávanou bezpečnostní expertkou Paulou Januszkiewicz. Seminář Hack into your Environment se uskuteční 18. 9. 2018 v Praze. Absolvovat tak můžete konferenci HackerFest, která proběhne 17. 9. a hned druhý den pokračovat v Security tématech na workshopu s Paulou!
 

Security Day: Hack into your Environment!

Nenechte si ani letos ujít oblíbený Security Day se světově uznávanou penetrační testerkou Paulou Januszkiewicz. V pořadí již 4. Security Day s Paulou nese název Hack into your Environment with CQURE Team: Real White hacking experience from the Team who has access to Source Code of Windows!
 

Aktuální kurzy v angličtině!

Přijďte a vzdělávejte se u nás v cizím jazyce.
 

Až 27% slevy! Akce Letní slevy právě odstartovala!

Pro období od 1. 7. 2018 do 31. 8. 2018 jsme pro všechny, kteří si chtějí prohloubit své znalosti a dovednosti připravili akci Letní slevy! Akce přináší slevy ve výši až 27% na všechny standardní otevřené kurzy v našich pobočkách v Praze nebo v Brně.
 

Kotlin. Moderní alternativa Javy

Jazyk Kotlin je relativně mladý a moderní staticky typovaný objektově-funkcionální jazyk, který využívá rozsáhlý ekosystém jazyka Java a přitom sebou přináší také řadu pokročilých jazykových konstrukcí. Pokud se o tomto bezpochyby pokrokovém jazyce chcete dozvědět více a naučit se s ním pracovat, neměli byste si nechat uniknout naše zbrusu nové školení Kotlin - úvod do jazyka [KOTLIN1]!