Počítačová škola GOPASNovinky

Registrace na G2B•TechEd 2019 otevřeny!

Pokud jste z Brna a nebo se jen nebojíte za vzděláním nějaký ten kilometr dojet, máme pro Vás příjemnou zprávu. Připravujeme 3. ročník G2B•TechEd! Konference proběhne 4. - 5. února 2019 ve čtyřhvězdičkovém hotelu Holiday Inn Brno. A na co se můžete těšit? Podívejte se na videoreportáž!
 

Exkluzivní workshop pro architekty a vývojáře!

Zajímáte se o DevOps, Docker, Managed Kubernetes a PaaS služby? Na 30. ledna si už nic neplánujte! Pro všechny IT profesionály a specialisty jsme totiž připravili exkluzivní technický workshop Docker, Managed Kubernetes a PaaS služby v globálním cloudovém prostředí formou CI/CD. Počet míst je omezen, registrujte se včas!
 

SQL Saturday 2018 již 8. prosince!

Již 8. 12. 2018 proběhne v Praze další SQL Saturday! Jako Gold partner konference SQL Saturday bychom vás rádi pozvali na tuto výjimečnou událost zaměřenou na Microsoft Data Platform (SQL Server). Na co se můžete těšit?
 

Potěšte své blízké hodnotným a užitečným dárkem

Rok se s rokem sešel a opět nastal čas vybírání dárků pro své nejbližší. A jelikož vzdělání je jedním z nejdůležitějších pro osobní i pracovní růst každého z nás, tak i letos jsme připravili speciální dárkové vouchery, kterými můžete obdarovat své nejbližší a pomoci jim zvýšit svou odbornost a získat nové znalosti.

 

Azure certifikace pomocí Azure Transitions Exams

Připravte se na Microsoft Azure certifikace podle rolí pomocí Azure Transitions Exams! Využijte této možnosti co nejdříve, Transitions Exams je možné složit do 30. 6. 2019.