Počítačová škola GOPASNovinky

Téma DevOps Day 2019: Náš zákazník? Kdo to vlastně je?

Nejen v DevOps je zákazník středobodem dění. U finačních institucí je celkem zřejmé, kdo je koncový zákazník. Zákazník, se kterým může IT tým aktivně spolupracovat, je ale interní a toho koncového nějakou formou zastupuje. Jenže kdo ten interní zákazník je? Jak ho poznáme?
 

GLAB008 aneb hackování s Ondřejem Ševečkem podruhé

Zažijte pocit, jaké to je vypracovat se s pomocí účtu obyčejného uživatele na vládce celé podnikové počítačové sítě postavené na Microsoft technologiích. Na kurzu Capture the Flag - hackni si Windows podnikovou síť 2 [GLAB008] budete krok za krokem bojovat o jednotlivé vlajky ve formě účtů, hesel nebo utajování informací skrytých na chráněných serverech, nebo v e-mailových schránkách.
 

Absolvujte Microsoft Akademii za zvýhodněnou cenu!

Microsoft Akademie je nový exkluzivní vzdělávací program zaměřený na moderní cloudové služby a hybridní prostředí. Akademie je rozdělena na Azure akademii a Microsoft 365 akademii. Tyto 2 cloudové technologie doslova ovládly a změnily nejen IT, ale mění celý pracovní svět. Moc dobře to vědí i firmy, které experty na Azure a Microsoft 365 hledají čím dál tím obtížněji.
 

Tipy a triky v Office 2019 s Janou Čadinovou

Každá verze balíku Microsoft Office přináší nepřeberné množství nových funkcí a technik, které rozšiřují možnosti programu nebo zpříjemňují a zefektivňují práci. Nejinak je tomu i v případě verze 2019, která nabízí novinky od výpočetních možností Excelu po zásadní změny v přístupu k animacím v PowerPointu.
 

Do roku 2025 bude do IoT napojeno 21,5 mld zařízení

Zatímco v roce 2015 bylo podle údajů společnosti Gartner celosvětově do IoT připojeno 3,8 miliardy zařízení, letos to bude už 8,3 miliardy a do roku 2025 se předpokládá nárůst na 21,5 miliardy. IoT se tak stává čím dál tím více součástí běžného každodenního života. Ostatně se zařízeními zapojenými do IoT se setkáváme každý den všichni.