Počítačová škola GOPASNovinky

Konference JavaDays 2018 VYPRODÁNA

Již 3. ročník největší české Java konference, JavaDays 2018, je kompletně VYPRODÁN! Na všechny registrované účastníky se těšíme 12. listopadu 2018 v pražském multikině Premiere Cinemas!
 

GLAB007 - Hackni si Windows podnikovou síť!

Ve spolupráci s IT Security expertem a produktovým manažerem kurzů Windows bezpečnosti, Ondřejem Ševečkem, jsme připravili novou Smělou výzvu! Na 2denním praktickém cvičení Capture the Flag - Hackni si Windows podnikovou síť! se od Ondřeje dozvíte, jak se pomocí účtu obyčejného uživatele postupně vypracovat na vládce celé podnikové sítě postavené na Microsoft technologiích.
 

Víte, jak správně použít ASP.NET Identity?

Jak už se přesvědčila řada účastníků konference .NET Core Summit, téma ASP.NET Identity je natolik složité, že si zaslouží samostatný kurz. Především protože nejde ani tak o ro říct, jak ho použít, ale zejména jak ho použít správně. A právě z toho důvodu jsme pro vás připravili zbrusu nový kurz ASP.NET Identity [NETCORE3]!
 

DevOps - Ajťák budoucnosti

Mnoho firem v České republice o DevOps mluví a nějakým způsobem se snaží zjistit, o čem to celé je. Problém je, že DevOps není jednoznačně popsaná metoda jako třeba ITIL, ale spíše filozofie. Z toho důvodu si každá firma pod tímto výrazem představuje něco jiného.
 

Společnost EmbedIT se stala GOLD partnerem JavaDays 2018

Společnost EmbedIT je 100% české IT centrum, které poskytuje IT služby od samotného designu až po nepřetržitou podporu. Mezi jejich zákazníky patří např. společnosti Home Credit Group a Air Bank. Aplikace navržené a vyvinuté interně slouží pro více než 45 milionů zákazníků v 10 zemích světa (včetně USA, Ruska a Číny).