Počítačová škola GOPASNovinky

Kompletní program TechEd-DevCon 2019 zveřejněn!

Největší IT událost tohoto roku se blíží! Již 13. května odstartuje čtyřdenní maraton přednášek na konferenci TechEd-DevCon 2019. Kromě bohatého programu čítajícího více než 70 přednášek se účastníci mohou těšit také na řadu soutěží, relax a fitness zónu, partnerské stánky a oblíbenou Ask the Expert sekci. Nenechte si ujít TechEd-DevCon a registrujte se na www.TechEd.cz. Zbývá posledních 50 míst!
 

Posledních 50 volných míst na TechEd-DevCon 2019!

Nenechte si ujít největší IT událost tohoto roku! Registrujte se včas na TechEd-DevCon 2019 a zažijte 4 dny v té nejlepší IT společnosti. Těšit se můžete na více než 70 odborných přednášek od 50 speakerů, technologické stánky s ukázkami nejrůznějších IT produktů, výborný catering a v neposlední řadě Ask the Expert sekci, na které se budete moci poradit s TOP IT odborníky!
 

Absolvujte ITIL Service Strategy i s certifikační zkouškou!

Service strategy je první fáze životního cyklu poskytování IT služeb podle doporučení ITIL. Úkolem této fáze je zvážit všechny aspekty požadavků na novou IT službu na změnu v existující službě v souladu s obchodní i IT strategií.
 

Konference Power BI Day 2019 je VYPRODÁNA!

Do konference Power BI Day zbývají sice ještě více jak 3 týdny, ale už teď je 2. ročník této konference kompletně vyprodaný. Na všechny, kteří se stihli včas registrovat se těšíme 11. 4. 2019! A pro ty, kteří se registrovat nestihli, máme i přesto dobré zprávy. Rozšířit si své znalosti v oblasti Power BI můžete na našich nových kurzech!
 

Konec podpory SQL Serveru 2008. Jste připraveni?

Microsoft již brzy ukončí podporu pro SQL Server 2008 a Windows Server 2008. Termín pro ukončení podpory SQL Serveru 2008/2008 R2 je stanoven na 9. července 2019. U Windows Server 2008 následně na 14. ledna 2020. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili kurzy, které se vám jistě v následujících měsících budou velice hodit.