Počítačová škola GOPASNovinky

Leadership v IT - téma 2. série odborných snídaní

Po úspěšné sérii odborných snídaní s Martinem Vitoušem na téma Efektivní IT, jsme se v podobném duchu rozhodli pokračovat a zaměřit se na další velmi důležité téma - Leadership v IT. 2. série odborných snídaní proto nese název Efektivní leadership v IT. První snídaně začíná 29. 3. 2018.
 

Třetina volných míst na TechEd-DevCon 2018 je vyprodána!

Největší IT odborná konference TechEd-DevCon, která IT profesionálů zprostředkuje informace o novinkách z těch nejprestižnějších akcí po celém světě, proběhne letos již pošestnácté. Konat se bude 14. - 17. 5. 2018 v pražském multikině Premiere Cinemas v Hostivaři. A již nyní je třetina volných míst vyprodána!
 

Nejoblíbenější kurzy JAVA

Představujeme nejoblíbenější kurzy programovacího jazyka Java z naší nabídky. Kurzy jsou určeny jak pro programátory, kteří s Javou právě začínají, tak i pro zkušené vývojáře Java EE a Spring Frameworku. Školení jsou zároveň vhodná jako specializovaná příprava na certifikace. Kompletní nabídku kurzů Java naleznete ZDE.
 

Výherce měsíční soutěže slosovaných dotazníků

Výhercem poukazu na kurz dle vlastního výběru v Počítačové škole Gopas v hodnotě 5 000 Kč se za měsíc únor 2018 stal:
 

Nové kurzy ASP.NET

První z nové trojice kurzů ASP.NET je školení ASP.NET MVC Razor Pages [NETCORE2], které svým flexibilním uzpůsobením dokáže poskytnout maximum získaných dovedností bez ohledu na požadované vstupní znalosti. Druhým kurzem ASP.NET je ASP.NET Core [NETCORE1] a ASP.NET Identity [NETCORE3], na kterých si přijdou na své všichni ti, kteří chtějí posunout své .NET znalosti o level výše.