Počítačová škola GOPASNovinky

Absolvujte ITIL Service Strategy i s certifikační zkouškou!

Service strategy je první fáze životního cyklu poskytování IT služeb podle doporučení ITIL. Úkolem této fáze je zvážit všechny aspekty požadavků na novou IT službu na změnu v existující službě v souladu s obchodní i IT strategií.
 

SLEVA 30% na certifikaci ITIL 4!

Absolvovat kurzy z oblasti řízení IT se u nás vyplácí! A u kurzů ITIL to nyní platí dvojnásob! Pro všechny držitele certifikace ITIL 3 Foundation nabízíme slevu 30% z ceny certifikace ITIL 4 Foundation! Akce je platná do 31. 8. 2019, využijte proto této nabídky co nejdříve. Pro více informací nás kontaktujte na info@gopas.cz.
 

COBIT 2019 - Framework for Frameworks

V každé firmě už slyšeli o různých "best practices" a "frameworcích". Ti, co provozují service desk znají ITIL. Ti, co řeší projekty znají PRINCE2, nebo nějakou agilní metodu jako je SCRUM. Ti, co řeší projekty znají PRINCE2, nebo nějakou agilní metodu jako je SCRUM. Ti, co řeší architekturu zase znají TOGAF. Každý z těchto frameworků pomůže určité skupině lidí.
 

Nenechte si ujít konferenci Power BI Day 2019!

11. dubna 2019 proběhne v pražské pobočce společnosti Microsoft 2. ročník konference Power BI Day. Nenechte si ujít den věnovaný čistě jen Self Service BI a Power BI platformě. Těšit se můžete na přednášky o provozu Power BI ve velké a malé firmě, personalizovaném reportingu, datovém modelování v cloudu či monitoringu s Power BI.
 

Seznam přednášek konference TechEd-DevCon 2019

Podívejte se, co pro vás chystáme na letošním ročníku konference TechEd-DevCon. Seznam přednášek, z kterých v tuto chvíli vybíráme spolu s našimi produktovými manažery je zveřejněn na www.teched.cz. Těšit se můžete opět na řadu zajímavých přednášek zabývajících se aktuálními i budoucími trendy ve světě IT. POZOR! Více než třetina míst je již VYPRODÁNA!