Počítačová škola GOPASNovinky

1. termín HackerFest workshopu VYPRODÁN!

Pro velký zájem o konferenci HackerFest 2018 a s ním související workshop jsme se rozhodli otevřít 2. termín workshopu. Ti, kteří se včas nestihli přihlásit na 1. termín workshopu, tak mají nyní ještě stále možnost se registrovat na 2. termín. Pokud si nechcete nechat ujít setkání s předními etickými hackery, pentestery a IT security experty, registrujte se včas na www.HackerFest.cz.
 

Security Day: Hack into your Environment!

Nenechte si ani letos ujít oblíbený Security Day se světově uznávanou penetrační testerkou Paulou Januszkiewicz. V pořadí již 4. Security Day s Paulou nese název Hack into your Environment with CQURE Team: Real White hacking experience from the Team who has access to Source Code of Windows!
 

Až 27% slevy! Akce Letní slevy právě odstartovala!

Pro období od 1. 7. 2018 do 31. 8. 2018 jsme pro všechny, kteří si chtějí prohloubit své znalosti a dovednosti připravili akci Letní slevy! Akce přináší slevy ve výši až 27% na všechny standardní otevřené kurzy v našich pobočkách v Praze nebo v Brně.
 

HackerFest 2018 Workshop: USB Attacks over Raspberry Zero W

I s malým kašpárkem se dá nadělat velké divadlo aneb zveme vás na praktický seminář, na kterém si na vlastním počítači budete moci s malou Malinou prakticky a zábavně vyzkoušet celou sadu útoků, ke kterým snadno a rychle dojde ve firmě s nízkou fyzickou bezpečností (přeloženo ve většině firem) a ve firmě s nízkým povědomím zaměstnanců o rizicích USB zařízení (100% firem).
 

Přednáška Plug and Pray na konferenci HackerFest 2018

USB sem, USB tam, USB všude kam se podívám, aneb proč je USB konektor peklo na zemi a jakým způsobem lze převzít kontrolu nad počítačem pouhým zasunutím zařízení do USB rozhraní. Na konferenci HackerFest 2018 a přednášce Plug and Pray si ukážeme, jak nám prakticky jakýkoli USB konektor může nabídnout spoustu skryté radosti a jak snadno lze prostřelit počítač pouhým zasunutím konektoru.