Počítačová škola GOPASNovinky

Aktuální informace k současné situaci

Vzhledem k současné situaci s měnícími se vládními omezeními v rámci pandemie COVID-19 budou všechny vypsané kurzy probíhat až do odvolání online. Na všechny online kurzy se vztahuje naše Garance získaných vědomostí

 

TechEd 2021 ONLINE - již 19. ročník konference

TechEd, to je největší IT konference u nás a na Slovensku, na které se můžete těšit na přednášky od předních 28 českých a slovenských speakerů. 
 
Téměř jubilejší ročník má svoje datum a to je 19. - 20. května 2021.
 
 

Mějte svá data jako na dlani díky Power BI Day ONLINE

Pro všechny příznivce, ale i odpůrce dat, analýz a přehledů, na 13. dubna pro vás chystáme konferenci Power BI Day 2021 ONLINE, po které budete data milovat všichni!
 

Získejte slevu 15 - 40% na vybrané Red Hat kurzy

Se společností Red Hat jsme pro vás připravili do konce června velmi zajímavé slevové akce na vybrané kurzy. Nenechte si ujít 15% slevy na kurzy RHLS anebo si rozšiřte své technologické znalosti na vstupních administrátorských a programovacích kurzech se slevou 40%.
 

Michael Grafnetter se stal Most Valuable Professional

Microsoft každoročně předává ocenění Most Valuable Professional (MVP) vybraným odborníkům, kteří se v technologické oblasti řadí mezi ty nejlepší a nejschopnější, a kteří jsou velmi oddáni svým komunitám, a to jak prostřednictvím aktivního sdílení svých znalostí, tvorbou prezentací, školeními anebo formou psaní knih.