Počítačová škola GOPASNovinky

1. termín HackerFest workshopu VYPRODÁN!

Pro velký zájem o konferenci HackerFest 2018 a s ním související workshop jsme se rozhodli otevřít 2. termín workshopu. Ti, kteří se včas nestihli přihlásit na 1. termín workshopu, tak mají nyní ještě stále možnost se registrovat na 2. termín. Pokud si nechcete nechat ujít setkání s předními etickými hackery, pentestery a IT security experty, registrujte se včas na www.HackerFest.cz.
 

NET Core Summit 2018 s Michalem Altairem Valáškem

Ve spolupráci s Michalem Altairem Valáškem pro vás připravujeme 1. NET Core Summit. Jak již z názvu vyplývá, tato jednodenní akce se bude točit kolem platformy .NET, nové .NET Core a budoucnosti webových aplikací na Windows.
 

Security Day: Hack into your Environment!

Nenechte si ani letos ujít oblíbený Security Day se světově uznávanou penetrační testerkou Paulou Januszkiewicz. V pořadí již 4. Security Day s Paulou nese název Hack into your Environment with CQURE Team: Real White hacking experience from the Team who has access to Source Code of Windows!
 

Altair Valášek: Přechodu z .NET na .NET Core se nevyhnete

"Svět .NET Core platformy čeká zcela zásadní změna - utlumení klasického .NETu a příchod nové verze .NET Core. Ač byl vývoj .NET Core pomalý a nebudil ze začátku důvěru, současná verze 2.0 je životaschopná a promyšlená platforma," říká Michal Altair Valášek a dodává:
 

CEHv10 - Certified Ethical Hacker v10 je na světě!

Společnost EC-Council stojící za jedním z nejoblíbenějších a zároveň mezinárodně nejuznávanějším kurzem etického hackingu, Certified Ethical Hacker, představila jeho novou verzi s označením v10. Etičtí hackeři, pentesteři a IT security odborníci budou moci CEHv10 absolvovat v Počítačové škole Gopas pod vedením bezpečnostního experta a certifikovaného lektora, Williama Ischanoe.