Počítačová škola GOPASNovinky

GOPAS získala světově uznávané ocenění od EC-Council

Organizace EC-Council každoročně udílí mezinárodní ocenění školícím střediskům za kvalitu a vysokou úroveň předávaných informací při školení EC-Council kurzů. Za rok 2020 v rámci Global Award EC-Council jsme získali prestižní ocenění Circle of Excellence ATC!
 

Nová a nabitá JavaScript konference od GOPASU je tady

První ročník konference „JavaScript Days 2021“ má své oficiální datum a to 17. – 18. února od 9:00.
 
Dvoudenní konference je určena JavaScript vývojářům, frond-end programátorům a všem zájemcům o oblast JavaScriptu. 
 

Důležité změny v Microsoft certifikacích

V posledním roce nabrala digitální transformace ještě na větší síle. Technologie zaznamenávají čím dál tím víc změn a požadavky na odbornost a vzdělání v digitalizaci rapidně roste.
 

Aktuální informace k současné situaci

Vzhledem k současné situaci s měnícími se vládními omezeními v rámci pandemie COVID-19 budou všechny vypsané kurzy probíhat až do odvolání online. Na všechny online kurzy se vztahuje naše Garance získaných vědomostí. Certifikační zkoušky jsou z důvodu 5. stupně rizika PES zrušeny až do 31. 1. 2021.

 

Přinášíme nejnovější kurzy Java programování

Programovací jazyk Java se řadí  mezi nejpokročilejší na světě a představuje jednu z TOP 5 nejpopulárnějších technologií. Už 25 let Javu využívá více než 10 milionů developerů a díky stabilitě a výbornému platovému ohodnocení Java developerů si oblíbenost získává u čím dál většího počtu lidí.