GOPAS konference pro rok 2022

Důležitou komunitní aktivitou GOPASu je pořádání konferencí pro IT veřejnost i odborníky. Vícedenní GOPAS konference jako jsou například TechEdHackerFest, či JavaDays, patří mezi největší IT události v České republice. V průběhu celého roku ale reaguje GOPAS na aktuální novinky a zajímavosti v oblasti IT pořádáním menších událostí jako jsou Power BI Day a JSDays.

JSDays je konference s nejvýznamnějšími českými a slovenskými odborníky ze světa JavaScriptu. Konference je určena JavaScript vývojářům, front-end programátorům a obecně všem, co se o JavaScript a související technologie zajímají. Konference v minulých letech probíhala pouze ONLINE. Termín konference byl 17. února 2022.

 Konferenci Power BI Day ocení nejen datoví analytici nebo finanční manažeři, ale všichni, kdo pracují s daty a reporty na pokročilejší úrovni, potřebují je umět zpracovat, rozklíčovat a srozumitelně interpretovat. Termín konference je 7. dubna 2022. 

   


TechEd je největší IT odbornou konferencí v České republice a letos slaví své dvacáté výročí. Konference je určena všem z oboru informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech nejen v oblasti produktů společnosti Microsoft, ale obecně v IT. Termín konference je 17. - 19. května 2022.

   

 

HackerFest je největší konference o Cybersecurity a hackingu v České republice. Každý rok se účastníci konference HackerFest mohou těšit na aktuální přehled všech forem hackingu, i na tipy jak účelně ochránit osobní i firemní data. Přednášejícími jsou známí tuzemští i zahraniční IT Security experti. Konference proběhne v září 2022.

   

 

JavaDays je dvoudenní konference s nejvýznamnějšími českými a slovenskými osobnostmi ze světa Javy. JavaDays je určená Java vývojářům, programátorům a všem, co se o Javu a související technologie zajímají. Konference proběhne v listopadu 2022.

   

Pro bližší informace k jednotlivým konferencím nás kontaktujte na konference@gopas.cz