IT konference

Důležitou komunitní aktivitou GOPASu je pořádání konferencí, seminářů a workshopů pro IT veřejnost i odborníky. Vícedenní GOPAS konference, jako jsou například TechEdHackerFest, či JavaDays, patří mezi největší IT události v České republice. V průběhu celého roku ale reaguje GOPAS na aktuální novinky a zajímavosti v oblasti IT pořádáním menších konferencí a seminářů, jako jsou ManDay.IT, Power BI Day a další.

 

TechEd je největší IT odbornou událostí v České republice s téměř dvacetiletou tradicí. Konference je určená všem z oborou informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech nejen v oblasti produktů společnosti Microsoft.

   

 

HackerFest je největší IT Security a Hacking událost v České republice. Každý rok se účastníci konference HackerFest mohou těšit na aktuální přehled nebezpečných podob hackingu i na tipy jak účelně ochránit osobní i firemní data. Problematiku přednášejí známí tuzemští i zahraniční IT Security experti. Součástí programu jsou i přednášky etických hackerů a workshop.

   

 

JavaDays je dvoudenní konference s nejvýznamnějšími českými a slovenskými osobnostmi Javy. JavaDays je určená Java vývojářům, programátorům a všem, co se o Javu a související technologie zajímají.

   

 G2B•TechEd je brněnská IT konference zaměřující se na novinky a budoucí trendy oblasti produktů společnosti Microsoft. Konference G2B•TechEd je svým konceptem obdoba pražské konference TechEd-DvCon a tím pravým místem pro setkání s kolegy z oboru, stejně tak i pro načerpání praktických a užitečných informací od předních IT odborníků.