GOPAS konference pro rok 2023

Důležitou komunitní aktivitou GOPASu je pořádání konferencí pro IT veřejnost i odborníky. Vícedenní a jednodenní GOPAS konference jako jsou například TechEdHackerFest, či JavaDays, patří mezi největší IT události v České republice. V průběhu celého roku ale reaguje GOPAS na aktuální novinky a zajímavosti v oblasti IT pořádáním menších událostí jako jsou Power BI Day a JSDays.


JSDays je konference s nejvýznamnějšími českými a slovenskými odborníky ze světa JavaScriptu. Konference je určena JavaScript vývojářům, front-end programátorům a obecně všem, co se o JavaScript a související technologie zajímají. Konference v minulých letech probíhala pouze ONLINE, v roce 2023 se ale můžete těšit na HYBRIDNÍ formu (možnost se účastnit FYZICKY nebo ONLINE). Termín konference byl 29. března 2023.

   

 
Konferenci Power BI Day ocení nejen datoví analytici nebo finanční manažeři, ale všichni, kdo pracují s daty a reporty na pokročilejší úrovni, potřebují je umět zpracovat, rozklíčovat a srozumitelně interpretovat. Termín konference byl 27. dubna 2023. 

   

 


TechEd je největší IT odbornou konferencí v České republice a letos proběhne již 21. ročník. Konference je určena všem z oboru informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech nejen v oblasti produktů společnosti Microsoft, ale obecně v IT. Termín konference byl 23. - 25. května 2023.

   

 


Konferenci Python Day pro Vás aktuálně připravujeme. Termín konference je 13. září 2023

Můžete se těšit na přednášky TOP českých a slovenských odborníků ze světa Python. Konferenci ocení programátoři, administrátoři, datoví analytici a mnozí další, kteří se o Python a související technologie zajímají.

 


HackerFest je největší konference o Cybersecurity a hackingu v České republice. Každý rok se účastníci konference HackerFest mohou těšit na aktuální přehled všech forem hackingu, i na tipy jak účelně ochránit osobní i firemní data. Přednášejícími jsou známí tuzemští i zahraniční IT Security experti.

Konference proběhne 7. listopadu 2023.

   

 


JavaDays je dvoudenní konference s nejvýznamnějšími českými a slovenskými osobnostmi ze světa Javy. JavaDays je určená Java vývojářům, programátorům a všem, co se o Javu a související technologie zajímají. 

Konference proběhne 8. - 9. listopadu 2023.

   

 


Pro bližší informace k jednotlivým konferencím nás kontaktujte na konference@gopas.cz