Microsoft kurzy

V naší nabídce naleznete širokou škálu kurzů od společnosti Microsoft. Kurzy dělíme do několika kategorií - MS AzureMicrosoft 365databázové kurzy a Power BI. Obecně jsou tyto kurzy zaměřené na správu a bezpečnost jednotlivých Microsoft produktů. 

GOPAS je také známý tvorbou pokročilých vlastních kurzů na Microsoft technologiích, které nejsou pokryté v oficiálních kurzech, případně slouží jako náhrada za zrušené Microsoft kurzy.

 

GOPAS MVP Lektoři

Výuka GOPAS kurzů je vedena zkušenými a certifikovanými lektory s odbornými znalostmi i nezbytnými pedagogickými a prezentačními dovednostmi. Vzdělávání lektorů vedeme formou interního certifikačního lektorského systému. Mezi odborníky uznávaný titul MCT (Microsoft Certified Trainer) je výchozím titulem všech lektorů, ovšem většina z nich je na daleko vyšší úrovni několikastupňového systému vzdělávání.

Jednou z nejvýznamnějších odměn za kvalitní práci lektorů je ocenění MVP (Most Valuable Professional) od Microsoftu. Ocenění mohou získat pouze vybraní odborníci, kteří se v technologické oblasti řadí mezi ty nejlepší a nejschopnější, a kteří jsou velmi oddáni svým komunitám, a to jak prostřednictvím aktivního sdílení svých znalostí, tvorbou prezentací, školeními anebo formou psaní knih.

V GOPASu máme několik MVP lektorů

  • Jiří Činčura - Specialista na programovací jazyk .NET. Mimo ocenění MVP je také Microsoft Certified Trainer. V GOPASu je mimo jiné školitelem kurzů MS Azure. Více zde.
  • Vladimír Mužný - Specialista na data platform. V nabídce lektora nechybí ani kurzy SQL, či IoT. Více zde.
  • Michael Grafnetter -  Lektor, penetrační tester a výzkumník v oblasti IT bezpečnosti. Učí kurzy Windows Server 2022/2019/2016, Exchange 2019 nebo Network Security. Více zde.
  • David Gešvindr -  Specialista na zpracování a prezentaci dat uživatelům, návrh architektury cloudových služeb nebo na správu databází. Více zde.

 

Konference TechEd a další konference na Microsoft technologie

TechEd je největší československá konference určená pro IT a databázové specialisty, vývojáře, bezpečnostní odborníky a všechny, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech nejen v oblasti produktů společnosti Microsoft, ale obecně ve světě informačních technologií. Další, už 22. ročník, zahájíme 21. května 2024. Nenechte si ho ujít!

Zároveň každoročně připravujeme menší, úzce zaměřené konference na témata jako je PowerBIbezpečnost a další.

 

E-learning kurzy

Nabízíme E-learningové kurzy, které jsou intuitivní, interaktivní a otestují nabité znalosti uchazeče. V nabídce máme všechny kurzy pro MS Office a prostředí Windows včetně nejnovější sady MS, cloudových MS 365 nebo čím dál oblíbenější komunikační platformy MS Teams. GOPAS E-learningové kurzy jsou určené firmám všech velikostí, ale vzhledem k příznivé ceně jsou vhodné i pro jednotlivce.

 

Jsme autorizovaným centrem pro absolvování certifikačních zkoušek

V rámci partnerství se společnostní Microsoft jsme autorizovaným centrem pro absolvování certifikačních zkoušek MOS (Microsoft Office Specialist), a to z Microsoft Office verze 2016, Microrosft 365 + Office 2019. Certifikace pomáhají otvírat nové kariérní možnosti a podporují digitální transformaci ve firmách. Je důležité udržovat znalosti a dovednosti aktuální a certifikace aktivní.

Naše Počítačová škola je také poskytovatelem samostudijních testů, které slouží pro přípravu na certifikační zkoušky. Více informací zde: www.gopas.cz/selftesty

 

Jako první v ČR a SR jsme se stali Microsoft GOLD Learning Partner a Microsoft Learning Partner of the Year

Počítačová škola GOPAS ČR je oficiálním MICROSOFT GOLD Learning Partnerem už od roku 2002. Toto ocenění znamená nejvyšší stupeň spolupráce se společností Microsoft v oblasti školení, zajišťující komplexní metodickou a informační podporu. Taktéž jsme získali ocenění Microsoft Partner of the Year v roce 2020 jako člen LLPA.

 

Jsme jedni ze zakládajících členů asociace LLPA

Asociace LLPA (Leading Learning Partners Association) je globální organizace, která pokrývá prostřednictvím svých členů více jak 55 zemí. Její základní misí je vzdělávání v oblasti cloudových služeb. Členové této asociace ročně proškolí více než 500 000 studentů. LLPA sdružuje 32 významných školicích středisek z celého světa a získala ocenění Microsoft Partner of the Year 2020 for Learning. LLPA získala tuto významnou cenu díky svému výjimečnému přínosu v oblasti vzdělávání partnerů a zákazníků společnosti Microsoft. Zásadní byl projekt vzdělávání v oblasti Microsoft Azure, ve kterém v loňském roce prošlo školením více než 100 000 účastníků!

GOPAS ČR a GOPAS SR je samozřejmě i nadále součástí asociace LLPA.