Nechte si poradit od MVP lektora, Vladimíra Mužného

středa 11. srpna 2021

Microsoft každoročně předává ocenění Most Valuable Professional (MVP) vybraným odborníkům, kteří se v technologické oblasti řadí mezi ty nejlepší a nejschopnější, a kteří jsou velmi oddáni svým komunitám, a to jak prostřednictvím aktivního sdílení svých znalostí, tvorbou prezentací, školeními anebo formou psaní knih. K jeho získání je opravdu nutná oddanost oboru a neustálé vzdělávání sebe a ostatních.

Kromě Michaela GrafnetteraDavida Gešvindra je součástí našeho GOPAS týmu i MVP školitel Vladimír Mužný, který se specializuje na oblast Data Platform. Lektorem je u nás více než 21 let."Se SQL Serverem jsem se potkal ve verzi 6.5. To se ještě auta zamykala klíčem a filmy se kradly na VHS kazetách."

Ve světě databází Vladimírovo zaměření kromě vývoje směřuje na ETL/ELT a migrační projekty. Jsou to výzvy, které podle něho vyžadují "devatero řemesel". Jeho projekty se většinou týkají aplikací na sledování výrobních procesů (sběr a vyhodnocení dat). Má rád, když "data ukazují, že stroje dělají to, co mají."

Aktuálně nabízíme tyto Vladimírovy kurzy:

Kurzy on-prem (SQL Server):

Kurzy cloud (Data Platform):

Vlastní kurzy:

Volně dostupné přednášky

Vladimír také často přednáší v rámci odborné komunity. O kvalitě jeho výkladu se můžete přesvědčit na některé z jeho volně dopstuných přednášek: