Michael Grafnetter se stal Most Valuable Professional

středa 11. srpna 2021

Microsoft každoročně předává ocenění Most Valuable Professional (MVP) vybraným odborníkům, kteří se v technologické oblasti řadí mezi ty nejlepší a nejschopnější, a kteří jsou velmi oddáni svým komunitám, a to jak prostřednictvím aktivního sdílení svých znalostí, tvorbou prezentací, školeními anebo formou psaní knih. K jeho získání je opravdu nutná oddanost oboru a neustálé vzdělávání sebe a ostatních.

Právě tímto oceněním byl za rozvoj a šíření vzdělání v oblasti Microsoft Azure odměněn náš kolega a školitel Michael Grafnetter, za což mu za celý tým GOPAS gratulujeme!

Michael působí jako lektor, penetrační tester a výzkumník v oblasti IT bezpečnosti. Je autorem open-source PowerShell modulu DSInternals a nástroje Thycotic Weak Password Finder pro auditování hesel v Active Directory.

 

Aktuálně nabízíme tyto Michaelovy Online kurzy Live:

Windows Server 2019 a Microsoft Azure - pokročilý PowerShell pro programátory a DevOps [GOC210]
Na tomto kurzu se dozvíte, jak v PowerShellu programovat na profesionální úrovni, využívat C# i Win32 API, WMI a další DCOM objekty, programovat složité moduly a používat PowerShell jak k testování vlastních aplikací a NET komponent, tak i k automatizaci jejich instalace a nasazení kódu do provozu. Více zde.

Windows Server 2019/2016 - Hacking and pentesting Active Directory [GOC213]
V průběhu tohoto pětidenního školení vás Michael podrobně seznámí s metodami, které se používají pro útoky na Active Directory nebo pro penetrační testování. Všechny útoky si budete moci prakticky vyzkoušet za pomocí nástrojů z Kali Linux a Commando VM. Více zde.

Network Security – Hacking v praxi [GOC3]
Díky tomuto populárnímu pětidennímu kurzu do detailu pochopíte a vyzkoušíte si metody, pomocí kterých se provádí útoky na počítačové sítě a serverové systémy z vnitřní části sítě a při útocích Man-in-the-Middle proti klientům mimo vnitřní síť. Více zde.

Nově má Michal v nabídce také kurz: Exchange 2019 - Nasazení a správa

Tato školení budou rozhodně stát za to, tak si je užijte!