O LLPA

Leading Learning Partners Association (LLPA) byla založena v Holandsku v roce 2013 a sdružuje renomovaná přední školící střediska ve své zemi. V současné době LLPA sdružuje 33 poskytovatelů IT školení po celém světě.

GOPAS a LLPA

Počítačová škola GOPAS a IT školiace stredisko GOPAS jsou hrdými zakládajícími členy této asociace již od jejího počátku. Jako členové sdílíme globální vizi LLPA zkvalitňovat znalosti, posilovat postavení zaměstnanců a pomáhat organizacím bezpečně a agilně se digitálně transformovat. Společně rozvíjíme technologické dovednosti pomocí jedinečných a konzistentních vzdělávacích řešení, a to jak pro maloobchod, fintech, výrobu, školství, zdravotnictví, tak i pro telemedicínu a státní správu.

Členství v rámci České a Slovenské republiky

                                              
  Jan Dvořák   

 

Členem představenstva LLPA je výkonný ředitel Počítačové školy GOPAS Jan Dvořák, který je i předsedou představenstva GOPAS na Slovensku. Jan je jeden z prvních představitelů sdružení LLPA a působí zde od roku 2009. V současné době má Jan mimo jiné na starost i marketing celé asociace LLPA.

Výhody spolupráce s LLPA

 

Learning 2020 Microsoft Partner of the Year

Asociace LLPA získala 13. července 2020 ocenění Learning 2020 Microsoft Partner of the Year. LLPA byla oceněna mezi globálními partnery Microsoft za vynikající výsledky v oblasti inovací a implementace zákaznických řešení založených na Microsoft technologiích. Společnost LLPA byla také celosvětově oceněna za poskytování vynikajících řešení a služeb v oblasti vzdělávání.