Za hranice běžných funkcí MS Office

Přijďte zjistit, pod vedením našich odborníků, co dokážete za pomoci Microsoft Excel, InfoPath a Office 365.

KDY: 7. dubna 2014 od 9:00 do 12:00
MÍSTO: Sál Aquarius, Microsoft, BB Centrum, Vyskočilova 1461/2a, Praha 4
CENA: 365Kč (bez DPH)

V ceně jsou zahrnuty nealko nápoje, káva, čaj, slané a sladké občerstvení. Každý účastník navíc získá USB flash disk (4GB). Na odbornou snídani se nevztahují žádné slevy, cena 365 Kč (bez DPH) je konečná.

registration_button_orange.jpg

Program:

9:00 – 9:50  Za hranice Excelu 
Prezentuje: Ing. Jiří Neoral
Lektor uživatelských kurzů a oblasti MS SQL, konzultant a vývojář Business Intelligence řešení na platformě MS SQL. Držitel certifikací MCT, MCSE, MCITP, MCSA a MCTS. V GOPASu působí od roku 2007.

Microsoft Excel je známá a oblíbená aplikace, kterou není třeba představovat. Ovládání funkcí Excelu šetří běžným uživatelům spoustu práce. Ale znáte opravdu všechny možnosti, které Excel nabízí? Víte, co všechno s pomocí Excelu dokážete? Jiří Neoral názorně předvede, kam až se dají posunout hranice Excelu tak, aby vaši analytici využívali nástroje této aplikace co nejefektivněji. Přímo v akci uvidíte nástroje PowerPivot, PowerView, PowerMap, PowerQuery a dozvíte se, co dokáží.


10:00 – 10:50  Mocný nástroj InfoPath
Prezentuje: RNDr. Olga Šedivá
Dlouholetá lektorka uživatelských kurzů, držitelka certifikací Microsoft Office Specialist, ECDL a SAP. V GOPASu působí od roku 2004.

Microsoft InfoPath je aplikace sady Microsoft Office. Je určena k tvorbě uživatelsky příjemných a interaktivních formulářů. Mocným nástrojem se MS InfoPath stává v kombinaci se SharePoint serverem. Olga Šedivá vám na několika příkladech přiblíží potenciál webových formulářů vytvořených pomocí MS InfoPath na SharePoint serveru. Bez nutnosti programování lze vytvořit formuláře pro seznamy SharePoint nebo formuláře podporující automatizaci firemních procesů v prostředí SharePoint Serveru.


11:00 – 12:00  Moderní komunikace a sociální síť ve firmě díky Office 365
Prezentuje: Martin Hruška
Manažer divize Microsoft Office, na českém trhu zajišťuje marketing, lokalizaci a prodej známého kancelářského software a nástrojů osobní i firemní produktivity Microsoft Office.V posledních dvou letech řídí také zavedení online služby Office 365, kterou v ČR používá již několik tisíc zákazníků (mezi nimi např. RWE, Air Bank, INTERNET MALL, Tipsport, Burza Cenných Papírů Praha, apod.)

Nemusíme jen sedět v kanceláři a být “otrokem” e-mailu. Podstatné je, aby nás práce bavila a přinášela výsledky. Na praktických přikladech si ukážeme, jak ušetřit čas každý den, pracovat tam, kde nám to jde nejlépe, a jak využít sociální síť našich kolegů a zákazníků při práci. Office 365 neobsahuje jen kancelářské aplikace Office, ale i celou řadu řešení, která pomohou vaší firmě zvýšit rychlost, zlepšit komunikaci i efektivitu. Díky moderně fungující kanceláři dostupné odkudkoli můžeme být profesionálně sehraným týmem, který jednoduše komunikuje, naplno využívá benefitů e-mailové schránky s kapacitou až 50 GB, sdílí dokumenty a pracuje v prostředí dostupném na mnoha moderních zařízeních včetně dotykových telefonů a tabletů.

Registrujte se na: ODBORNÁ SNÍDANĚ

Odborná snídaně 2014

Aktualizováno: 23.03.2014
Publikováno: 07.02.2014