GOPAS získal světově uznávané ocenění od EC-Council

středa 6. března 2024

EC-Council ATC Circle of Excellence Award

Organizace EC-Council každoročně udílí mezinárodní ocenění školícím střediskům za kvalitu a vysokou úroveň předávaných informací při školení EC-Council kurzů. Za rok 2023 v rámci Global Award EC-Council jsme získali prestižní ocenění ATC Circle of Excellence!

Ocenění EC-Council ATC Circle of Excellence Award je jedním z nejprestižnějších ocenění v rámci firmy EC-Council a komunity kybernetické bezpečnosti. Vítězové jsou vybráni ze seznamu více než 2 380 partnerů ve 145 zemích světa.

Držitel ocenění EC-Council ATC Circle of Excellence Award je vybírán na základě následujících kritérií:

 • Závazek vzdělávat a zlepšovat pracovníky v oblasti kybernetické bezpečnosti.
 • Zpětná vazba studentů na kurzy a jejich vyučujících.
 • Hodnocení kurzů.
 • Poměr studentů, kteří se pokoušejí získat certifikaci EC-Council.
 • Objem studentů vzdělaných v oblasti kybernetické bezpečnosti.
 • Nepřetržitý rozvoj programu.

 

EC-Council Instructor Best Newcomer Award

EC-Council také oceňuje a odměňuje příkladné instruktory z celého světa, kteří zanechali trvalý pozitivní dopad na vzdělávání svých studentů v oblasti kybernetické bezpečnosti. 

Ocenění EC-Council Instructor Best Newcomer Award 2023 je jedním z nejprestižnějších ocenění v rámci EC-Council a komunity kybernetické bezpečnosti. Náš lektor Lubomír Ošmera je jeden z oceněných. Gratulujeme!

 

                                                      
  

Lubomír Ošmera  

Lektor, konzultant a architekt v oblasti technologií Microsoft. Zaměřuje se především na bezpečnost ve světě Microsoft (cloud i onprem). Implementuje bezpečnostní technologie v malých firmách i mezinárodních korporacích.

Certifikace lektora - MCSE, MCT, CEH, CND, CCNA, CEI

Držitel ocenění EC-Council Instructor Best Newcomer Award je vybírán na základě následujících kritérií:

 • Spolupracuje s EC-Council méně než jeden rok.
 • Hodnocení a zpětná vazba od studentů prostřednictvím hodnocení EC-Council.
 • Účast na podpoře studentských iniciativ, klubů a akcí.
 • Schopnost získat nové certifikace EC-Council.
 • Podpora vzdělávacích aktivit.
 • Účast na akcích a webových seminářích EC-Council.
 • Začlenění nejnovějších programů a moderních technologií do kreditních i nekreditních programů.

 

Co je EC-Council?

EC-Council (The International Council od E-Commerce Consultants) je organizace, která nabízí certifikaci kybernetické bezpečnosti, vzdělávání, odbornou přípravu a služby v různých dovednostech v oblasti kybernetické bezpečnosti. 

 

Jaké kurzy od EC-Council u nás můžete navštívit?

CPENT - Certified Penetration Testing Professional je nejpokročilejší a velmi intenzivní kurz etického hackingu vhodný pro všechny budoucí penetrační testery, bezpečnostní specialisty a pro každého, kdo si chce být jistý, že zvládl techniky etického hackingu v praxi a chce mít své zkušenosti potvrzené praktickou certifikací.

 

Certified Ethical Hacker v12 je nejnovější verze celosvětově nejoblíbenějšího a nejprestižnějšího kurzu EC-Council. Přinášíme vám verzi PRO, která se od základní verze výrazně liší. Součástí kurzu je celosvětově uznávaná certifikační zkouška CEH, při které studenti prokazují zvládnutí technik etického hackingu vyučovaných v kurzu.

 

 

Kurz Certified Cloud Security Engineer se zaměřuje na zabezpečení IT provozovaného v cloudu od tří největších poskytovatelů veřejných cloudů, a to Microsoft Azure, Amazon AWS a Google GCP.

 

Kurz Computer Hacking Forensic Investigator je jedinečnou příležitostí, jak získat potřebné znalosti a seznámit se s nejnovějšími technikami v oblasti vyšetřování počítačových útoků a zajišťování důkazů. Kurz je vhodný pro všechny, kdo se zabývají vyšetřováním počítačových útoků a odhalováním stop, ať už jde o správce podnikové bezpečnosti, systémové administrátory, kriminální vyšetřovatele nebo soudní znalce.

Certified Network Defender verze 2 je pokročilý bezpečnostní kurz s velkým množstvím praktických ukázek a cvičení, kde se účastníci prostřednictvím praktického nasazení naučí všechny základní součásti obrany IT prostředí nezbytné pro účinnou obranu proti hackerům. Kurz je velmi vhodný pro správce zabezpečení počítačových sítí, systémové administrátory, absolventy kurzů GOC3 - Hacking v praxi a CEH - Certified Ethical Hacker a pro všechny, kteří hledají relevantní obranu proti etickému i neetickému hackingu.

V kurzu Certified Secure Computer User se účastníci naučí bezpečně spravovat svá data, domácí počítač, notebook nebo bezdrátovou síť. Kurz je určen pro firemní i domácí uživatele bez technických znalostí správy operačního systému (OS) a umožňuje získat ucelený přehled o rizicích, kterým čelíme při používání internetové komunikace pomocí počítačů nebo mobilních zařízení, a také o tom, jak se proti těmto rizikům bránit.

 

Objevte všechny naše kurzy od EC-Council.

 


Mohlo by vás zajímat

Jsem v kurzu - 50 000 Kč na IT kurzy pro každého! » ZDE
Nové termíny webináře IT Ráno ZDARMA » ZDE
Plánované IT odborné konference  » ZDE
Kurzy si můžete zopakovat ZDARMA v rámci GARANCE VĚDOMOSTÍ
Získejte výhody z IT Klubu » ZDE