PRINCE2® v7 | Flexibilita v řízení projektů

úterý 14. května 2024

PRINCE2® je známá metodika, kterou používají jednotlivci i organizace po celém světě pro efektivní a strukturované řízení projektů. Nová verze přichází s několika vylepšeními a úpravami, které mohou vaší organizaci pomoci řídit projekty efektivněji a účinněji.

 

Jaké změny přináší PRINCE2® 7?

1. Důraz na flexibilitu: PRINCE2® 7 přináší flexibilnejší přístup k řízení projektů, který organizacím umožňuje přispůsobit metodoli svojim potrebám a pritom zachovať osvedčené postupy.

2. Digitální integrace: Tato verze klade velký důraz na integraci digitálních nástrojů a technologií, které umožňují bezproblémovou spolupráci, komunikaci a monitorování projektů.

3. Vylepšené řízení: PRINCE2® 7 zlepšuje procesy řízení a rozhodování, poskytuje lepší přehled o průběhu projektu a řízení rizik.

4. Integrace udržitelnosti: Vzhledem k důležitosti udržitelnosti obsahuje tato aktualizace pokyny pro začlenění udržitelných postupů do řízení projektů.

5. Vylepšení školení a certifikace: PRINCE2® 7 nabízí rozšířené možnosti školení a certifikace, které projektové týmy lépe vybaví nejnovějšími znalostmi a dovednostmi.

6. Kompatibilita s Agile: Tato verze je v souladu s agilními postupy a umožňuje organizacím kombinovat principy PRINCE2® 7 s agilními metodikami pro dosažení lepších výsledků projektu.

 

 

Jaké jsou výhody nové verze pro vaši společnost?

 • Zvýšená úspěšnost projektů
 • Lepší přizpůsobivost měnícímu se podnikatelskému prostředí
 • Zlepšení spolupráce a komunikace mezi projektovými týmy
 • Lepší řízení rizik a rozhodování
 • Integrace udržitelnosti pro odpovědné řízení projektů
 • Možnosti dalšího vzdělávání a profesního rozvoj

 

Školíme PRINCE2® 7 Foundation a Practitioner!

Rozšířili jsme naši nabídku školení o nové kurzy PRINCE2® 7 Foundation a Practitioner! Tyto kurzy vám poskytnou ucelený pohled na nejnovější verzi a připraví vás na složení certifikační zkoušky.

PRINCE2® 7 Foundation | Cena kurzu zahrnuje poukaz na online zkoušku.

Tento třídenní kurz poskytuje teoretický úvod do metodiky projektového řízení PRINCE2 podle nejnovější verze Příručky projektového řízení PRINCE2 2023. Součástí kurzu je vysvětlení základní terminologie a definic z oblasti projektového řízení. Dále se v kurzu, stejně jako v předchozí verzi, učí 7 základních principů projektového řízení, 7 témat a 7 procesů.

Přihlaste se na termín kurzu v anglickém jazyce! Ten proběhne již 26. srpna. Přihlaste se zde.

 

PRINCE2® 7 Practitioner | Cena kurzu zahrnuje poukaz na online zkoušku.

Tento dvoudenní kurz prohlubuje, propojuje a prakticky procvičuje vaše znalosti metodiky projektového řízení PRINCE2 podle nejnovější verze Příručky projektového řízení PRINCE2 z roku 2017. Zároveň tento kurz na názorných příkladech ukazuje, jak lze metodiku PRINCE2 přizpůsobit potřebám daného projektu.

 

Kdo vás připraví na certifikaci?

 


Luboslav Gerliczy


Lubos Gerliczy je zkušený lektor a konzultant v oblasti řízené projektů, programů a portfolií. Specializuje se na produktový management a agilní řízení, kde aplikuje moderní metody a přístupy pro dosažení lepších výsledků. Jeho odbornost a zkušenost v oblasti školení přispívá k efektivnějšímu a produktivnějšímu výkonu ve firmách, zlepšuje procesní a projektové řízení.

 

PRINCE2® verze 7 přináší pokrok v řízení projektů a nabízí větší flexibilitu a digitální integraci. Pokud hledáte spolehlivý a kvalitní kurz, který vás připraví na složení certifikační zkoušky PRINCE2® 7 Foundation nebo Practitioner, neváhejte a přihlaste se ještě dnes! Naši zkušení a kvalifikovaní lektoři vás povedou po celou dobu školení, abyste úspěšně dosáhli svých cílů v oblasti projektového řízení.


Mohlo by vás zajímat

 • Jsem v kurzu - 50 000 Kč na IT kurzy pro každého! » ZDE
 • Nové termíny webináře IT Ráno ZDARMA » ZDE
 • Plánované IT odborné konference  » ZDE
 • Kurzy si můžete zopakovat ZDARMA v rámci GARANCE VĚDOMOSTÍ
 • Získejte výhody z IT Klubu » ZDE