Nové kurzy Microsoft Excel pro pokročilé!

Umíte ovládat Microsoft Excel, ale chtěli byste se v něm zdokonalit? Lehce zvládáte tvorbu tabulek, ale děláte si hlavu s kontingenčními tabulkami? Staráte se o projekty a hledáte vhodný nástroj pro jejich řízení? Chcete se naučit tvořit pokročilé analýzy bez nutnosti cokoliv programovat? Právě pro vás jsme připravili nové pokročilé kurzy Microsoft Excel. Naučte se využívat Excel naplno a zjednodušte práci sobě i ostatním.

Microsoft Excel 2016/2013 – pokročilé metody a funkce [MSEX316]
Probíranými oblastmi kurzu jsou nástroje operující s podmínkami, funkce umožňující propojení informací z více tabulek, techniky pro zpracování dat uložených mimo analyzující sešit (s možností aktualizace dat jediným tlačítkem), kompletní představení možností kontingenčních tabulek a grafů, pokročilé výpočetní možnosti Excelu (matice, iterativní vzorce, optimalizační úlohy), prvky uživatelského rozhraní umožňující pohodlnou interakci mezi uživatelem a excelovským řešením.

Nadcházející termíny
11.3. 2019  Gopas Praha
25.3. 2019  Gopas Brno

Microsoft Excel 2016/2013 – pro ekonomy [MSEXE16]
Kurz je určen pro pokročilejší uživatele především z ekonomické praxe, kteří v Excelu pracují a používají běžné nástroje (filtry, základní výpočty - vzorce a funkce, formátování tabulek apod.), kteří chtějí svou práci zefektivnit a poznat některé nové nástroje a funkce pro tvorbu nejrůznějších modelů, přehledů a analýz.

Nadcházející termíny
4.4. 2019  Gopas Praha
28.3. 2019  Gopas Brno

Za hranice Excelu II. [MSEXNL2]
Kurz je určen všem uživatelům, kteří jsou již seznámeni se základními nástroji rodiny PowerBI (self-service BI) PowerQuery a PowerPivot a chtějí se dozvědět, jaké možnosti jsou v oblasti vizualizace výsledků datových analýz. A také se chtějí dozvědět specifika využívání datových úložišt na bázi SQL serveru & Analysis services jako jsou datové kostky a dolování informací z datových skladů - datamining.

Nadcházející termíny
23.5. 2019  Gopas Praha
9.5. 2019  Gopas Brno

Doporučujeme:

Nespokojte se pouze se základy Excelu a zjednodušte si práci získáním pokročilých znalostí!

microsoft_excel_kurzy_pro_pokrocile_pocitacova_skola_gopas.png
 
Aktualizováno: 25.02.2019
Publikováno: 19.06.2013