CSCU - kurz počítačové bezpečnosti!

GOPAS vám přináší další kurz z řady bezpečnostních školení světově uznávané společnosti EC-Council. Kurz Certified Secure Computer User by měl navštívit každý uživatel domácího počítače, notebooku, chytrých telefonů, Internetu, sociálních sítí, e-shopů, internet bankingu apod. V dnešní době si stále málokdo uvědomuje rizika, která hrozí v internetové komunikaci pomocí počítače či  mobilních zařízení. Proto vám v průběhu kurzu ukážeme i způsoby hackingu, krádeže identity a triky kapsářů. V závěru kurzu si prověříte nabyté znalosti certifikační zkouškou s mezinárodní platností.

 
Více informací a možnost registrace na  Kurz Certified Secure Computer User.
Podmínkou pro absolvování kurzu i certifikačního testu CSCU je věk nad 18 let.
EC-Council ec-council.png

The International Council of E-Commerce Consultants (EC-Council) je členská organizace, která certifikuje jednotlivce v různých dovednostech zaměřených na informační bezpečnost a e-business. Sdružení vlastní a vyvíjí kurzy a bezpečnostní certifikace, jako světově nejznámější Certified Ethical Hacker (CEH), Computer Hacking Forensics Investigator (CHFI) nebo EC-Council Certified Security Analyst (ECSA)/License Penetration Tester (LPT). Certifikační programy EC-Council jsou nabízeny ve více než 60 zemích po celém světě ve více než 450 partnerských společnostech.

Trenéři EC-Council vyškolili přes 80 000 osob a certifikace složilo více jak 30 000 bezpečnostních profesionálů.  Mnohá z těchto osvědčení jsou uznávána po celém světě a byla schválena různými vládními agenturami, včetně americké federální vlády, National Security Agency (NSA) a Committee on National Security Systems (CNSS). Držitelé certifikace EC-Council pracují např. pro FBI, Microsoft, IBM, US Army nebo OSN.  

Aktualizováno: 22.11.2013
Publikováno: 07.03.2013