Poslední příležitost získat až 27% slevy!

Pro období od 1. 7. 2018 do 31. 8. 2018 jsme pro všechny, kteří si chtějí prohloubit své znalosti a dovednosti připravili akci Letní slevy! Akce přináší slevy ve výši až 27% na všechny standardní otevřené kurzy v našich pobočkách v Praze nebo v Brně.


Čím více objednaných dnů školení v GOPASu, tím větší sleva na školení!
Celkový počet dnů kurzů 1 - 20 21 - 60 61 - 120 121 a více
Sleva z ceny 12% 17% 22% 27%

Letní slevy se vztahují na všechny standardní otevřené kurzy konané v pražské nebo brněnské pobočce Počítačové školy Gopas. Seznam kurzů naleznete v katalogu kurzů. S letními slevami se nedají kombinovat žádné další slevy a nevztahují se na kurzy EC-Council, Oracle, kurzy osobního rozvoje a projektového a procesního řízení, SCRUM a na kurzy označené ikonkou sleva.png.

480x250-3.png

Mohlo by vás zajímat

Jak na Arduino a IoT?
Internet věcí dobývá svět. S IoT se tak dnes můžete setkat napříč všemi obory a budoucnost internetu věcí přeje. Jestliže i vy chcete se světem držet krok, je nejvyšší čas se s IoT blíže seznámit. To můžete např. na našich nových kurzech IoT - Sběr dat pomocí Arduino UNO [IOT01] a IoT - Zpracování dat z IoT pomocí SQL Server a Azure [IOT02]. Zjistit více »
 
Nové kurzy ASP.NET
První z nové trojice kurzů ASP.NET je školení ASP.NET MVC Razor Pages [NETCORE2], které svým flexibilním uzpůsobením dokáže poskytnout maximum získaných dovedností bez ohledu na požadované vstupní znalosti. Dalšími kurzy ASP.NET jsou ASP.NET Core [NETCORE1] a ASP.NET Identity [NETCORE3], na kterých si přijdou na své všichni ti, kteří... Zjistit více »
 
JavaDays 2018
Zveme vás na největší českou Javovskou konferenci, která je určená Java vývojářům, programátorům a všem, co se o Javu a související IT technologie zajímají. Počítačová škola Gopas již potřetí přivede do Prahy ty nejznámější odborníky na Javu. Zjistit více »
Publikováno: 21.08.2018