Zkoušky PRINCE2 Practitioner v češtině a v lehčí verzi

V současné době probíhá překlad certifikačních zkoušek PRINCE2 Practitioner do češtiny. Podle informací certifikační autority PRINCE2 APM Group (APMG) bude česká verze zkoušek PRINCE2 Practitioner dostupná začátkem roku 2013. APMG dále oznámila, že od 1. ledna 2013 se mění formát certifikační zkoušky PRINCE2 Practitioner. Za stejný čas jako doposud bude potřebné zodpovědět menší počet otázek.

Cesta k získání tohoto prestižního mezinárodního certifikátu, prokazujícího schopnost řídit projekty podle globálně nejrozšířenější a nejuznávanější metody projektového řízení – PRINCE2, se tak otevírá většímu počtu zájemců. Zkoušku už budou moci absolvovat i kandidáti, kteří by si na ni v její původní anglické a náročnější verzi  netroufli.

Nový formát zkoušek bude součástí školení PRINCE2 Practitioner hned po zpřístupnění certifikační autoritou APM Group. Možnost objednat si stejnojmenné certifikační zkoušky v češtině a novém formátu ale máte již dnes. Termíny našich kurzů naleznete zde.

Podmínkou připuštění ke zkoušce PRINCE2 Practitioner je předešlé složení zkoušky APMG PRINCE2 Foundation. Pro více informací kontaktujte info@gopas.cz.


Zkouška PRINCE2
Aktualizováno: 29.10.2012
Publikováno: 25.10.2012