Webové stránky pěkně, jednoduše a rychle

Máte představu o tom, jak by měly vypadat vaše www stránky, ale nevíte, jak je udělat? Potřebujete vaše stránky často aktualizovat a máte obavy z toho, kdo to bude dělat? Přijďte se naučit vytvářet webové stránky včetně tabulek, obrázků a správně fungujících odkazů  na náš nový kurz Zoner InPage - Webové stránky pěkně, jednoduše a rychle [INPAGE].

Co vás naučíme?

Na kurzu Zoner InPage - Webové stránky pěkně, jednoduše a rychle vás naučíme vytvořit jednoduché webové stránky. Kurz je vhodný zejména pro pracovníky z malých a středních firem, neziskových organizací a živnostníků, kteří chtějí mít vlastní estetické a funkční webové stránky pod vlastní kontrolou.

Osnova kurzu:

Teoretická část, výklad pouze s prezentací (co je to doména, zakoupení domény a její převedení na InPage)
Vytvoření jednoduchého webu (úvodní průvodce, přidání stránky, vytvoření obsahu stránky, vložení stránky do nabídky, dodatečná změna šablony, kontaktní formulář, fotogalerie)
Pokročilé techniky (e-mail, vlastní CSS, zobrazení HTML kódu, stránky blog.inpage.cz, zřízení e-shopu)
Více o kurzu

webove-stranky-snadno-jednoduse-a-rychle3.png 

Mohlo by vás zajímat

Online portfolio malé firmy
V průběhu kurzu se dozvíte vše potřebné pro úspěšný rozjezd či obnovu firemní online prezentace a firemní cloudové kanceláře. Získáte užitečné tipy k pořízení potřebných služeb a budete mít možnost si je prakticky vyzkoušet.  Naučíte se snadno získávat... Zjistit více »

Open source CMS Joomla pro začátečníky
Chystáte se tvořit rozsáhlejší webový projekt? Redakční systém Joomla je jeden z nejrozšířenějších systémů pro správu webového obsahu na světě. V úvodním kurzu se dozvíte, co systém umí a jak v něm pracovat s články, obrázky, odkazy a... Zjistit více »

CMS Joomla pro správce webu - správa a pokročilá nastavení
Kurz navazuje na úvodní CMS Joomla pro začátečníky. Podrobně provádí možnostmi úprav struktury webu, nabídek a zobrazení modulů na stránkách. Dozvíte se, jak instalovat do systému další rozšíření, jako jsou šablony, moduly, komponenty nebo... Zjistit více »
Aktualizováno: 25.10.2018
Publikováno: 08.03.2018