Webdesignerem bez napsání jediného řádku kódu

Vytvářet komplexní a moderní webové stránky včetně mobilních a tabletových verzí bez nutnosti napsání jediného řádku kódu? Zní vám to jako Sci-Fi? Přijďte se přesvědčit a naučte se používat Adobe Muse na kurzu Adobe Muse - základní kurz [MUSE1].


Baví vás grafický design a zajímáte se o webdesign? Rádi byste se naučili vytvářet funkční, kompletní grafickou podobu webu, ale nerozumíte potřebným technologiím jako je HTML, CSS, JavaScript a další? Nevadí! Absolvujte nový kurz Adobe Muse - základní kurz [MUSE1] a pak už dokážete vytvářet komplexní moderní webové stránky bez pomoci kodéra!

Pryč jsou již časy, kdy k zajištění funkčního webdesignu jste se kromě znalostí práce s grafickými programy a základy webového designu neobešli ani bez znalosti HTML, CSS, JavaScript apod. S pomocí programu Adobe Muse se naučíte vytvářet formuláře, fotogalerie, propojení na sociální sítě ale i animovat prvky na stránce!

adobe_muse_logo-(1).pngPřijďte na kurz Adobe Muse - základní kurz [MUSE1] a naučte se během 3 dnů používat nejefektivnější designerský nástroj současnosti! Zjistit více »


www-gopas-cz_adobe_muse_banner-(1).png
Aktualizováno: 20.12.2017
Publikováno: 03.06.2016