Vývojáři zbystřete! GOPAS DevCon 2013 je tady!

Zajímají vás nové možnosti Entity Framework, co umí SignalR a jak jej lze používat ve webových aplikacích v ASP.NET nebo vývoj aplikací pro Windows Phone 8 a vývoj her pro Windows 8 pomocí MonoGame? Přijďte se dozvědět více na odborný seminář GOPAS DevCon 2013! Svoje prezentace vám představí naši odborníci: Jiří Činčura, Tomáš Herceg, David Gešvindr a Michal Altair Valášek.
Kromě čtyř unikátních přednáškových bloků vás čeká občerstvení po celou dobu akce včetně oběda.

Termín a čas: 23. ledna 2013, 9:00 - 16:00
Místo: sál Aquarius, Microsoft, BB Centrum, Vyskočilova 1461/2a, Praha 4
Cena: 1 790 Kč (bez DPH) zahrnuje nealko nápoje, kávu, čaj, slané a sladké občerstvení, oběd. Na tento seminář se nevztahují žádné slevy, cena 1 790 Kč (bez DPH) je konečná.


Kompletní info o konferenci a možnost registrace ZDE.

Témata odborného semináře:

Tomáš Herceg: Vývoj her pro Windows 8 pomocí MonoGame
Éra tabletů s Windows začíná a jedním z nejvděčnějších typů aplikací pro tablety jsou bezesporu hry. Na této přednášce si ukážeme, jak pomocí open source knihovny MonoGame vytvoříme 2D hru pro Windows 8 anebo převedeme již existující hru napsanou v XNA.

Jiří Činčura: Entity Framework 5, 6 a dále - využijte nové možnosti naplno       
Entity Framework prošel v posledních měsících, možná i letech rychlým vývojem a přinesl mnoho nových, někdy i nečekaných funkcí. Nejen že se jedná o plnohodnotný OR mapper, ale začíná nabízet i mnoho „jemných“ funkcí a funkcí, které doplňují celý vývojový cyklus spojený s databází. Zkusme se na ně společně podívat. Třeba zjistíte, že některé nástroje vůbec nepotřebujete a můžete využít přímo .NET Framework resp. Entity Framework.

David Gešvindr: Vývoj aplikací pro Windows Phone 8        
Uvažujete o tvorbě mobilní aplikace a nevíte, jestli je Windows Phone 8 ta pravá platforma právě pro Vás? Přijďte na tuto přednášku, kde se seznámíte s novou vývojářskou platformou Windows Phone, jejíž schopnosti Microsoft v nové verzi značně rozšířil. Těšit se můžete na nové možnosti propojení aplikací, jejich integraci do prostředí telefonu, sdílení kódu s Windows 8, vytvoření firemního Marketplace a spousty dalších novinek.

Michal Altair Valášek: SignalR - realtime web v ASP.NET        
Nové webové technologie, které knihovna SignalR zpřístupňuje ASP.NET vývojářům, mohou značně změnit způsob vývoje webů, protože mění zažitá paradigmata. Nově je možné mezi serverem a klientem udržovat stálé spojení, prostřednictvím kterého může server s prohlížečem komunikovat v reálném čase. V této přednášce si ukážeme, co SignalR umí a jak jej lze používat ve webových aplikacích v ASP.NET.

Chcete-li si rozšířit své znalosti v oblasti programování, navštivte některý z našich vývojářských kurzů. Jejich přehled najdete na www.gopas.cz/kurzy/programovani

DevCon2013.jpg
Aktualizováno: 01.02.2013
Publikováno: 28.11.2012