Vizualizace v Power BI

Vizualizace v rámci Power BI v Excelu a Power BI Desktop umožňují nové pohledy a tzv. WOW! efekty při prezentování dat. Obecně se oblast Power BI stává v současnosti velmi žhavým tématem mnoha IT debat. A jelikož na našich konferencích se vždy snažíme přinášet pouze aktuální trendy a novinky, téma Power BI nebude chybět ani na brněnské konferenci G2B•TechEd, která se bude konat 29. - 30. 1. 2018.

Na přednášce Vizualizace v Power BI ukáže Martin Haman v Excelu dema na Power View, 3D Map (Power Map) a Custom 3D Map. Následně se účastníci konference podívají na Power BI Desktop, které nabízí přes 140 vestavěných a vlastních vizuálů, včetně možnosti napsat vlastní R vizuál.

Konference G2B•TechEd 2018 proběhne v prostorách čtyřhvězdičkového hotelu Holiday Inn v centru Brna a jak je již u našich konferencí zvykem, i letos pro vás bude pro účastníky připravena řada soutěží, partnerských stánků a speciální sekce Ask the Expert, na které se budete moci zeptat některého z 19 speakerů na to, co vás ze světa IT nejvíce zajímá či trápí!
 

Přednášet bude:


martin-haman-pocitacova-skola-gopas.pngMartin HAMAN | odborný lektor, konzultant
Již více než 11 let velmi rád předávám své znalosti MS Office aplikací se zaměřením na Excel, VBA, analýzu dat a reporting. Jakmile se začaly před několika lety objevovat Power nástroje, tak jsem jich okamžitě využil na řešení problémů, které běžný Excel neumí. Novou úroveň reportingu nabídl Power BI Desktop, který se stal mojí velmi oblíbenou aplikací. Aktuálně se zabývám optimalizací hotových reportů a studiem R jazyka.


PARTNEŘI KONFERENCE


Platinum partner
Microsoft    DAQUAS

Generální partner
Tieto

Partner
ATOM KPCS     Dixons Carphone    QNAP
Solitea     

Exkluzivní mediální partner
ICT Network News     ICT Security

Mediální partner
CHIP    cnews    
SystemOnLine          ZIVE

Geek partner
WUG

Mohlo by vás zajímat:

Power BI Day 2018
Zveme vás na konferenci Power BI Day, která se bude konat 13. března 2018 v Praze! Kromě tipů a triků jak na efektivní tvorbu interaktivních firemních reportů, možnost vizualizací výsledků datových analýz, přípravu dat v PowerQuery, optimalizaci datového modelu a plánování PBI infrastruktury atd. se budeme věnovat i jazyku DAX. Zjistit více »

Návrh Self-Service BI a Big Data řešení
Tento kurz představuje účastníkům způsoby nasazení Self-Service BI a řešení analýzy pro Big Data s pomocí platformy Microsoft. Témata obsahují popit a praktické ukázky nástrojů Microsoft SQL Server Reporting Services, Excel, SharePoint Server, Office 365 Power BI a dalších. Zjistit více »
Aktualizováno: 05.02.2018
Publikováno: 07.12.2017