Upoutávka na přednášku Pánem World Wide Webu

VIDEO | Podívejte se na videoupoutávka k přednášce Pánem World Wide Webu, kterou si pro vás na letošní ročník konference HackerFest připravil Roman Kümmel, odborný lektor IT Security a Hacking kurzů Počítačové školy GOPAS. Těšíme se na vás 24. 10. 2016!


Během přednášky Pánem World Wide Webu si ukážeme jednu opomíjenou techniku webhackingu, s jejíž pomocí je možné plně ovládat miliony webových stránek. Zranitelnost se dotýká převážně aplikací napsaných v PHP, přestože lze na internetu narazit i na aplikace vytvořené v jiných programovacích jazycích, které jsou tímto problémem rovněž postihnutelné.

Nečekejte přitom žádné složité postupy. Celý útok je tak jednoduchý, že útočník nemusí znát nic o síťových protokolech, nebo o programování. Nepotřebujete dokonce ani žádný specializovaný nástroj. Aby do pěti vteřin dostal útočník Váš web pod svou kontrolu, vystačí si pouze s webovým prohlížečem a klávesou delete.


PARTNER
cool_housing-(5).jpg    3_daquas-(6).jpg    ernst_young-(2).jpg
2_VSFS-(2).jpg

ODBORNÝ GARANT

cimib-(1).jpg

PARTNER WORKSHOPU

AVG-Partner_workshopu_HackerFest_Pocitacova_skola_Gopas.png


EXKLUZIVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
ict_security_averia-(1).jpg    ict_networks_news-(1).jpg

MEDIÁLNÍ PARTNER

chip-(2).jpg    2_edumenu-(1).jpg    IDG-(1).jpg
zive-(1).jpg

Staňte se partnerem
Chcete se i vy aktivně podílet na realizaci konference HackerFest 2016? Využijte některé z nabízených možností partnerství a spojte se s námi ještě dnes!
Aktualizováno: 27.09.2016
Publikováno: 23.09.2016