Tipy a triky v Office 2019 s Janou Čadinovou

Každá verze balíku Microsoft Office přináší nepřeberné množství nových funkcí a technik, které rozšiřují možnosti programu nebo zpříjemňují a zefektivňují práci. Nejinak je tomu i v případě verze 2019, která nabízí novinky od výpočetních možností Excelu po zásadní změny v přístupu k animacím v PowerPointu.

Navštivte zbrusu nový kurz Tipy & Triky v Microsoft Office 2019 s Janou Čadinovou [MSOF2019TT], na kterém vám naše lektorka kurzů kancelářských aplikací, Jana Čadinová, všechny vychytávky v Microsoft Office představí
Zjistit více » 

520.png


Mohlo by vás zajímat

Absolvujte Microsoft Akademii za zvýhodněnou cenu!

Microsoft Akademie je nový exkluzivní vzdělávací program zaměřený na moderní cloudové služby a hybridní prostředí. Akademie je rozdělena na Azure akademii a Microsoft 365 akademii. Tyto 2 cloudové technologie doslova ovládly a změnily nejen IT, ale mění celý pracovní svět. Moc dobře to vědí i firmy, které experty na Azure a Microsoft 365 hledají čím dál tím obtížněji. Zjistit více »

Osvoboďte aplikace od MS Office!

Píšete příležitostně makra pro Excel nebo jiné MS Office aplikace? Slyšeli jste o světě .NET, kde lze psát samostatné aplikace pro desktop, web nebo mobilní zařízení, ale neměli jste odvahu se do toho pustit? Zjistit více »

Microsoft Power BI Desktop

Microsoft Power BI Desktop je plnohodnotná alternativa k Power BI doplňkům/nástrojům, integrovatelným do vyšších verzí produktu Microsoft Excel. Díky němu získáte přístup k modernímu, sofistikovanému, pružnému a přitom relativně jednoduchému způsobu tvorby firemních reportů bez ohledu na verzi Microsoft Office, kterou ve firmě používate. Zjistit více »
Aktualizováno: 27.09.2019
Publikováno: 01.08.2019