Techničtí partneři konference TechEd-DevCon 2017


Společnosti Ackee, AV Media a Ha-Vel se staly technickými partnery konference TechEd-DevCon 2017. Jubilejní ročník konference proběhne ve dnech 15. - 18. května v Praze.

ackee_logo_ackee_logo_blue-small.png

Společnost Ackee se zabývá vývojem mobilních a webových aplikací, serverových backendů a analýzou velkých dat. Během dvou let se Ackee podařilo přerodit z malé studentské firmy ve stabilní společnost schopnou přijímat nejnáročnější technologické zakázky. Ackee je zároveň dodavatelem mobilní aplikace TechEd-DevCon, která poskytuje účastníkům konference kompletní informace o přednášejících, přednáškách, soutěžích a probíhajícím programu v každém z 5 sálů.

av-media-logo-s.png Společnost AV MEDIA byla založena v roce 1992 a v současnosti je leaderem na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky v České republice. AV technika a další produkty společnosti jsou využívány v konferenčních a zasedacích místnostech, na dispečerských pracovištích s nepřetržitým provozem, u speciálních simulačních a 3D aplikací, v kinosálech a na mnoha dalších místech.

ha-vel.pngSpolečnost ha-vel internet s.r.o. vznikla v roce 1996 ve Frýdku - Místku. Za dobu svého působení na trhu se dokázala vypracovat z lokálního poskytovatele internetového připojení ve významného českého telekomunikačního operátora s celostátní působností, poskytujícího komplexní IT řešení především v segmentu středních a velkých firem. Telekomunikační skupina ha-vel nabízí individuální přístup při řešení potřeb v oblasti hlasových a internetových služeb.
Aktualizováno: 11.05.2017
Publikováno: 29.03.2017