TFS pro SCRUM a agilní vývoj


Ať už jste senior vývojář, lídr projektového týmu či projektový manažer, přijďte získat praktické zkušenosti a osvojit si návyky pro řízení projektů agilními technikami s použitím TFS 2013. Nejbližší termín konání je 27. 9. 2016 v Brně.

Pokud již ovládáte teoretickou znalost základních agilních principů, máte základní přehled o produktu Team Foundation Server v libovolné verzi a chcete se za pomoci odborného výkladu, praktických ukázek a cvičení dozvědět více o možnostech, které TFS 2013 přináší, je kurz Použití TFS pro SCRUM a agilní vývoj [SCRUM_TFS] právě tím, co jste hledali!

Jednodenní kurz Vám představí nejen veškeré možnosti, které TFS 2013 pro každodenní řízení agilních týmů nabízí ale také se dozvíte o výhodách/nevýhodách jiných alternativních postupů a mnohem více.

Probírána budou tato témata:
  • Detailní možnosti práce s pracovními položkami v TFS 2013
  • Úpravy základních procesních šablon pro práci v konkrétním týmu
  • Typické pracovní postupy v agilním týmu
» Chci se naučit s TFS 2013

TIP od odborníka:
Vyzkoušejte Visual Studio Online, které je pro jednotlivce a malé týmy zdarma a poskytuje prakticky neomezené, bezpečné a vždy dostupné privátní cloudové úložiště tvořící spolehlivou a přehlednou infrastrukturu pro spolupráci, správu verzí (Git i TFSvc), agilní plánování (SCRUM, KANBAN) a další. 

visual_studio-(1).png
Aktualizováno: 13.07.2016
Publikováno: 24.11.2015