Procesy a leadership

Podle Stephena R. Coveyho (autor knihy Sedm návyků skutečně efektivních lidí) řeší leadership čtyři problémové oblasti. Jednou z nich je odstraňování byrokratických bariér. Jak na to? Pomocí efektivních procesů. To jsou takové procesy, které byrokracii odstraňují a ne přidělávají. Ty je pak možné automatizovat. V takovém prostředí budou lidé vykonávat svoji práci díky procesům, ne navzdory procesům.

Ale jak to zajistit? Tak právě o tom bude 2. odborná snídaně s Martinem Vitoušem nesoucí název Procesy a leadership.
 

O seriálu odborných snídaní

Ve spolupráci s projektovým manažerem osobního, projektového a procesního řízení, Martinem Vitušem, jsme přichystali pro všechny zájemce o efektivní řízení všech IT projektů seriál odborných snídaní.
 

Seznam odborných snídaní pro rok 2018

kafe-pocitacova-skola-gopas.png Procesy a leadership [OSNPROC18] | 8. 6. 2018
 Zjistit více »
odborna-snidane-pocitacova-skola-gopas-(1).png Projektový manažer jako leader [OSNPROJ18] | 21. 9. 2018
 Zjistit více »
caj-pocitacova-skola-gopas-(1).png Jsem leader? [OSNOSO18] | 14. 12. 2018
 Zjistit více »


O lektorovi

martin-vitous-gopas-2r.pngMartin Vitouš, projektový manažer osobního, projektového a procesního řízení
Martin strávil většinu své profesní dráhy jako zaměstnanec nadnárodních společností a na různých pozicích (od technických až po manažerské) v různých zemích všech kontinentů. V Gopasu se s ním můžete setkat na školeních procesního, projektového a osobního řízení v roli odborného lektora a konzultanta.


Mohlo by vás zajímat


Jazykové verze zkoušek PRINCE2®
Chystáte se na některé z našich školení PRINCE2® a rádi byste přitom využili možnosti složit oficiální certifikační zkoušku? V tom případě pečlivě zvažte, zda budete chtít absolvovat certifikační zkoušku v českém či anglickém jazyce. Zjistit více » 

Získejte roční předplatné do ITIL Membership!
Absolvovat kurz ITIL® 2011 Foundation u nás se vyplatí! Kromě mnoha cenných informací, které v průběhu kurzu načerpáte, získáte mezinárodní zkoušku a nově i roční předplatné ITIL Membership! Přístupem do ITIL Membership programu budete mít dostatek zdrojů k tomu, abyste své znalosti posunuli ještě o krok dále. Zjistit více »

DevOps Introduction
DevOps znamená propojení světa SW vývojářů a administrátorů již implementovaných systémů. Odstraněním bariér mezi těmito dvěma světy dochází ke zrychlení implementace nových funkcí informačních systémů, ke snižování rizika a zvyšování kvality. Tím IT organizace přináší vyšší přidanou hodnotu podporované organizace a ta přestává být pouhou „nákladovou položkou”... Číst dále »

0542_2018_GOPAS_CZ---Bannery_Snidane_s_Vitousem_970x250_01.jpg
Aktualizováno: 26.04.2018
Publikováno: 05.04.2018