Posledních 40 volných míst na HackerFest 2018!

Zbývá posledních 40 volných míst na konferenci HackerFest 2018! Nenechte si ujít největší IT Security a Hacking událost v České republice a registrujte se včas na www.HackerFest.cz. Letošní ročník nabídne žhavá témata zabývající se např. hackingem USB rozhraní, útoky na Hyper-V Shielded VM, moderním malwarem či bezpečnostním privátních klíčů ve Windows.
Registrace

Malá ochutnávka témat, na které se letos můžete těšit:


Plug and Pray | William Ischanoe | Martin Heller
USB sem, USB tam, USB všude kam se podívám, aneb proč je USB konektor peklo na zemi a jakým způsobem lze převzít kontrolu nad počítačem pouhým zasunutím zařízení do USB rozhraní. Ukážeme si, jak nám prakticky jakýkoli USB konektor může nabídnout spoustu skryté radosti a jak snadno lze prostřelit počítač pouhým zasunutím do konektoru.

Nuda v kanclu, zábava v síti | Ondřej Ševeček
Už vás nebaví práce doménového admina? To by vás měl zaměstnavatel nějak rozveselit, protože to jinak pěkně odnese. Zábavná a poučná přednáška o tom, co může zlý domain admin, nebo hacker s jeho přístupem dokázat, proč je forest security boundary, jak se přihlašovat bez hesel na účty sympatických kolegyň nebo prudících šéfů a to i do Office 365 a jak těsně před vyhazovem nainstalovat nějaké pěkné překvapení, které alespoň zahřeje u srdce, když už vás nikdo nedokáže ocenit.

Bezpečnost privátních klíčů ve Windows | Michael Grafnetter | William Ischanoe
Privátní klíče jsou alfou a omegou vaší dnešní bezpečnosti. A měli byste s privátními klíči zacházet obezřetně, abyste k nim, stejně jako odjakživa, měli přístup jen vy a váš hacker. To dá rozum. Pokud vás zajímá, jak to dělá právě skrytý odvěký společník a jak k nim prostupuje v době, kdy vám ze všech sil pomáhá s daty, přijďte se podívat.

Modern Malware: Leveraging It's Imperfection to Design Response Methods - for IT Pros | Paula Januszkiewicz
"Budget coding" is a typical approach of current malware writers. The reason is simple: it is too expensive to write perfect code, while the existing one can already be earning it's living. When designing cybersecurity defense the imperfections need to be appreciated as they reveal the thinking pattern to refer to later. Extremely technical season!

Partneři konference

GOLD PARTNER
Deloitte

Hlavní partner
PALO ALTO NETWORKS


Partner
ACTIVE24   DAQUAS     Microsoft   
 NETHEMBA
 
 
Exkluzivní mediální partner
AVERIA LTD. - ICT SECURITY     AVERIA LTD. - ICT NETWORK

Mediální partner
CHIP     COMPUTERWORLD     
 BusinessIT

Mohlo by vás zajímat

Security Day: Hack into your Environment!
Nenechte si ani letos ujít oblíbený Security Day se světově uznávanou penetrační testerkou Paulou Januszkiewicz. Security Day proběhne 18. září 2018. Tedy pouhý den po konferenci HackerFest 2018. Využít tak můžete příležitosti strávit hned celé 2 dny mezi těmi nejlepšími IT Security experty, etickými hackery a penetračními testery nejen z České a Slovenské republiky, ale i ze zahraničí. Více o akci »

480x250-3.png

Certified Ethical Hacker v10 je na světě!
Společnost EC-Council stojící za jedním z nejoblíbenějších a zároveň mezinárodně nejuznávanějším kurzem etického hackingu, Certified Ethical Hacker, představila jeho novou verzi s označením v10. Etičtí hackeři, pentesteři a IT Security odborníci budou moci CEHv10 absolvovat v Počítačové škole Gopas pod vedením bezpečnostního experta a certifikovaného lektora, Williama Ischanoe. Zjistit více »
Aktualizováno: 16.08.2018
Publikováno: 16.07.2018