Posledních 10 míst na 2denní TechEd-DevCon 2016!

Chcete se dozvědět o všech novinkách ze světa IT, které rok 2016 přináší? Rádi byste se setkali s opravdovými, zkušenými profesionály z řad IT specialistů, vývojářů a databázistů? Nyní máte poslední šanci zúčastnit se konference TechEd-DevCon 2016! Zbývá posledních 10 volných míst na 2denní TechEd-DevCon 2016! Registrujte se nyní!

TechEd-DevCon 2016 nabídne ve 4dnech účastníkům kromě 76 vysoce kvalitních a odborných přednášek od více než 40 speakerů také zábavu, zázemí a pohodlí v podobě celodenního vynikajícího občerstvení, volného vstupu do fitness centra, partnerských stánků včetně možnosti vyzkoušet si nejrůznější nové technologie.

Letošní ročník navíc přináší i speciální track přednášek zaměřený na cloudové technologie a přednášky zaměřené na IT bezpečnost/Anti-hacking.

Bude toho opravdu hodně, proto pokud nechcete zmeškat přednášky, které vás nejvíce zajímají, stáhněte si aplikaci TechEd2016 na svůj chytrý telefon! 

windows_phone.png android.png ios.png

(pro nejaktuálnější informace nezapomeňte aplikaci vždy aktualizovat)

Aplikace TechEd2016 je spolehlivým pomocníkem a užitečným zdrojem informací z konference TechEd-DevCon 2016. V aplikaci si můžete vytvořit svůj vlastní program, zjistit více o nadcházejících přednáškách, přečíst si o přednášejících a získávat aktuální informace přímo z místa dění!

Nezapomeňte také tweetovat. Na konferenci vám bude opět k dispozici Twitter Wall, na které uvidíte o přestávkách názory na přednášky a diskuze na nejrůznější IT témata od všech, co na Twitteru použijí #TechEdDevCon. Zapojit se a debatovat tak můžete i Vy!

Autorem Twitter Wall je Tomáš Jecha, jenž na TechEdu vystoupí s přednáškami Novinky v ASP.NET Core 1.0 a Logování a monitoring produkčních aplikací. Zobrazit všechny přednášky » 

Pokud se zajímáte o operační systémy, aplikační a serverové služby, databáze či programování a přemýšlíte o absolvování kurzu v Počítačové škole Gopas, máme pro vás jedinečnou nabídku, díky které můžete získat vstup na TechEd-DevCon 2016 ZDARMA! Více informací »

poslednich_10_mist_2.gifGOLD PARTNER

vivmail_horizontal_logo.png

HLAVNÍ PARTNER


system_4_you_gema_500-(1).png

HLAVNÍ ODBORNÝ PARTNER

kpcs-logo-dark-(4).png

ODBORNÝ PARTNER
accenture_odborny_partner_gopas_teched.png

EXKLUZIVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER


ICT_NETWORK_NEWS_GOPAS.png   ict_security_gopas.png

MEDIÁLNÍ PARTNER

idg_gopas.png  best_online_media_gopas.png  zive_gopas.png

 
PARTNER

alza_cz-(3).png   av_media_gopas.png   edumenu_gopas.png  
 
ha-vel_gopas.png   speed8-(1).png   world-of-brain-logo-partner-konference-teched-pocitacova-skola-gopas.jpg
 

GEEK PARTNER

wug.png

Chcete se i Vy aktivně podílet na realizaci 14. ročníku konference TechEd-DevCon? Využijte některé z nabízených možností partnerství a spojte se s námi ještě dnes.
 
 
Aktualizováno: 25.04.2016
Publikováno: 15.04.2016