Počítačová škola GOPAS získala novou certifikaci ICAEW

GOPAS jako akreditované testovací středisko Pearson VUE nově nabízí certifikaci ICAEW - The Institute of Chartered Accountants in England and Wales. Institut jenž byl založen v roce 1880 má v současné době přes 138.000 členů a ve světe je znám především v souvislosti s certifikacemi ACA (ICAEW Chartered Accountant).

PŘEHLED DOSTUPNÝCH ZKOUŠEK
Kód Název
ISV Insolvency
KAC ACA Accounting
KAS ACA Assurance
KBF ACA Business and Finance
KLW ACA Law
KMI ACA Management Information
KTX ACA Principles and Taxation
SKAS ISCA Assurance
SKBF ISCA Business and Finance
SKMI ISCA Management Information

REGISTRACE
ICAEW_logo-(1).jpgPro absolvování zkoušky je nezbytné mít autorizovaný účet a přístup ke zkouškám na stránkách ICAEW, a zároveň na stránkách Pearsonvue.com/ICAEW. V případě nejasností ohledně registrace nebo volby vhodné zkoušky je nutné kontaktovat ICAEW podporu prostřednictvím tel. čísla: +44 (0)1908 248 250 / emailu: studentsupport@icaew.com/ Exams@icaew.com / formuláře na těchto stránkách.

PŘIHLÁŠENÍ KE ZKOUŠCE

Na zkoušku je možné se přihlásit online, přes kandidátův účet na Pearson Vue, popř. prostřednictvím testovacího centra (formulářem/emailem), kdy je nutné uvést:
své ICAEW ID (s tím se pojí založení účtů a splnění všech podmínek s tím související)
kód + název zkoušky
fakturační údaje
kontaktní údaje
preferovaný termín/termíny zkoušky.

Jakmile ověříme dostupnost daného termínu + cenu zkoušky, budeme Vás kontaktovat ohledně dalších kroků.

PŘÍPRAVA K CERTIFIKACI
S certifikací souvisí důkladná příprava. Veškeré materiály, typy a informace k jednotlivým modulům testováním je možné naleznout na této stránce. Průvodce přípravou i testováním pro ACA je možné stáhnout ve formátu pdf zde.

PRŮBĚH CERTIFIKACE
Podmínky a pravidla související s testováním jsou stanoveny poskytovatelem zkoušek a výrazně se neliší od ostatních Pearson Vue zkoušek. Podrobnosti naleznete v našich FAQ a na této stránce.

V den certifikace každý kandidát obdrží:
psací potřeby (5 listů, 1x fix)
speciální kalkulačku CASIO FX83 GT PLUS  

Vlastní pomůcky nejsou povoleny!

Každý z testů trvá 90minut.

VÝSLEDKY
Testovací centrum není oprávněno poskytovat informace o výsledcích, tuto pravomoc má pouze ICAEW. Výsledky testu tak kandidát nalezne následující den na webových stránkách ICAEW (http://www.icaew.com/examresults), a to od 12:00 britského času.

Mimo elektronického uveřejnění výsledků, bude každý kandidát informován o výsledcích písemnou formou, případně mu mohou být výsledky sděleny na tel. čísle: + 44 (0) 1908 248 250. Další informace související s výsledky jsou k dispozici zde.
Aktualizováno: 07.03.2016
Publikováno: 03.03.2016