Novinky Microsoft SQL Server 2017

Hned 6 nových kurzů obohatilo naší nabídku školení oblasti Microsoft SQL Server 2017/2016. Přijďte se seznámit s novinkami, které vývojářům a adminstrátorům přináší SQL Server 2017. Zajímá vás spíše ladění výkonu a optimalizace SQL Serveru 2016? I takové školení u nás naleznete! Podívejte se i na nabídku dalších nových kurzů SQL Serveru!


Novinky v Microsoft SQL Server 2016/2017 pro vývojáře a administrátory [GOC627]
Kurz je určen pro databázové vývojáře a administrátory, kteří se chtějí naučit efektivně využívat nové funkce, které přináší SQL Server 2016 a nově i SQL Server 2017. V rámci kurzu se seznámíte se všemi důležitými novinkami, které přináší tyto nové... Zjistit více »

Microsoft SQL Server 2016 - doplnění znalostí z Microsoft SQL Server 2014 [MOC 10986]
Tento 3denní kurz je určen zejména databázovým specialistům se zkušenostmi správy SQL Serveru 2014, kteří chtějí porozumět všem novinkám a změnám v SQL Serveru 2016. Kurz je zároveň přípravou na zkoušku pro SQL Server 2016 certifikaci. Zjistit více »

Microsoft SQL Server 2016 - ladění výkonu a optimalizace [MOC 10987]
Kurz je určen jak pro databázové administrátory, kteří jsou zodpovědní za monitoring a optimalizaci výkonu celé instance SQL Serveru, tak pro databázové vývojáře, kteří se naučí optimalizovat výkon databázových dotazů. Zjistit více »

Správa řešení SQL Business Intelligence [MOC 10988]
Kurz je určen pro databázové administrátory a BI specialisty, kteří jsou zodpovědní za provoz Business Intelligence řešení. Na tomto kurzu se seznámí s jednotlivými komponentami BI řešení a naučí se BI řešení nasadit, zabezpečit, monitorovat a optimalizovat jejich výkon. Zjistit více »

Úvod do Data Science a strojového učení v Microsoft SQL Serveru a Microsoft Azure [GOC670]
Data Science je nový trend ve zpracování dat, který vznikl jako reakce na rostoucí množství dat, které máme k dispozici a doposud jsme je aktivně nevyužívali, přesto, že tato data mohou ukrývat velice cenné informace, které je však nutné získat vhodnou... Zjistit více »

Nerelační datové typy v Microsoft SQL Serveru [GOC628]
Přesto, že Microsoft SQL Server je relační databázový server, umožňuje nám ukládat a zpracovávat i data v oblíbených nerelačních formátech, kterými jsou: XML a JSON dokumenty, geografická a geometrická data, hiearchie, celé soubory... Zjistit více »


Mohlo by vás zajímat

michael-jankowski-lorek.pngVe spolupráci se CQURE Academy jsme pro vás připravili exkluzivní školení Masterclass: Hacking and Securing SQL Server [CQHACK1]. Přijďte se 9. 10. 2017 seznámit s nejzávažnějšími chybami při správě a ochraně SQL Serveru před kybernetickými útoky. Zjistit více »

Publikováno: 23.05.2017