Nenechte si ujít konferenci Power BI Day 2019!

11. dubna 2019 proběhne v pražské pobočce společnosti Microsoft 2. ročník konference Power BI Day. Nenechte si ujít den věnovaný čistě jen Self Service BI a Power BI platformě. Těšit se můžete na přednášky o provozu Power BI ve velké a malé firmě, personalizovaném reportingu, datovém modelování v cloudu či monitoringu s Power BI.

KDY: 11. dubna 2019
KDE: Microsoft CZ, Vyskočilova 1561/4a, Praha 4
Více o konferenci » 

Pocitacova_skola_GOPAS---Power-BI-Day-2019_banner-500.png

Přednášky, na které se můžete těšit:

Power BI ve velké firmě | Jiří Neoral

Na přednášce se ponoříme do úskalí Power BI ve velké firmě. Budeme se bavit o tom, jak Power BI využít jako další BI nástroj a jak na Power BI coby nástroj pro Self Service BI. Chybět nebude ani monitoring použití Power BI a co by měl vědět Váš administrátor.
Zjistit více »

Moderní BI platforma pro malé firmy | Jaroslav Reken

Přednáška od Jaroslava Rekena se bude věnovat tomu, jak pomocí Power BI sledovat projekty, vytvářet podklady pro mzdy, náklady a příjmy. Zjistit více »

Personalizovaný reporting v Power BI | Jiří Neoral

Stejný report, ale jiná data v reportu na základě oprávnění dané osoby. Ukážeme si zejména, jak na Row Level Security, ale také, jak nachystat Power BI report na poradu podobně, jako Power Pointovou prezentaci, abyste mohli vyprávět příběh nad Vašimi daty. Zjistit více »

Power BI Data Flows - datové modelování v cloudu | Filip Slánička

Největším a časově nejvíce náročným problémem dnešního BI je dozajista příprava zdrojových dat do podoby, který vyhovuje prezentačním potřebám. Obvykle obnáší dlouhotrvající žádost na vlastníka dat na kterého se kupí jeden požadavek za druhým a i ten se během realizace změní na třetí. Rádi bychom vám v tomto krátkém čase představili možnost, jak si připravit data pro vaše interaktivní reportování z různých zdrojů a vytvořili si tak svůj datový zdroj, na kterém můžete dál stavět své datové modely. Zjistit více »

Power BI a otevřená data | Karel Rejthar

Na přednášce si ukážeme, co jsou open data, jaká otevřená data lze využívat pro analýzy v Power BI. Lze použít open data i pro business? Kde data brát a jak kvalitní jsou? Na tyto otázky odpovíme a přidáme možnosti Power BI a mapových podkladů z otevřených dat.
Zjistit více »

Monitoring s Power BI | Petr Pařík

Sledujte vaše BI prostředí s pomocí Power BI. Průběh reportů, SSIS balíčků a výkon databáze, to vše pod jednou Power BI střechou. Zjistit více »

Partneři konference

Partner
Microsoft
 
Komunitní partner
Joyful Craftsmen
 
Exkluzivní mediální partner
ICTnetworknews     ICTSECURITY
 
Mediální partner
CHIP   ComputerWorld   SystemOnLine   ZIVE

Mohlo by vás zajímat

Analýza dat nástrojem a službou Power BI

Třídenní kurz Analýza dat nástrojem a službou Power BI [MOC 20778] vás seznámí s nástrojem Power BI Desktop a službou Power BI. Na kurzu se naučíte používat Power BI pro analýzu a vizualizaci dat, včetně pokročilých možností sdílení reportů v rámci organizace. Zjistit více »

Microsoft Power BI Desktop - pokročilé techniky

Máte pomalé Power BI reporty i na výkonnějším stroji? Nebo vám někdy neproběhnou aktualizace, případně se vám zobrazují chybové hlášení? Chcete vědět jak správně udělat datový model a jak ho správně zabezpečit? Jak uvažovat při tvorbě reportů a týmové práci od základu? Přijďte na kurz Microsoft Power BI Desktop - pokročilé techniky [PBID2]!
Zjistit více »

Jazyk DAX a tvorba datového modelu pro Power BI a SQL Server Analysis Services

V rámci školení [GOC644] se seznámíte s jazykem DAX v prostředí Power BI Desktop a SQL Server Analysis Services Tabular. Díky hlubší znalosti jazyka DAX se naučíte naplno využívat možností zpracování a dotazování dat v Power BI Desktop či SQL Server Analysis Services. Zjistit více »

business-intelligence-600.png
Publikováno: 12.03.2019