NET Core Summit 2018 s Michalem Altairem Valáškem

Ve spolupráci s Michalem Altairem Valáškem pro vás připravujeme 1. NET Core Summit. Jak již z názvu vyplývá, tato jednodenní akce se bude točit kolem platformy .NET, nové .NET Core a budoucnosti webových aplikací na Windows.

 
KDY: 27. června 2018
KDE: Microsoft Czech Republic and Slovakia, Vyskočilova 15661/4a, Praha 4
CENA: 2 490 Kč (bez DPH)
Registrace

Svět .NET platformy čeká zcela zásadní změna

Zásadní změnou bude utlumení klasického .NETu a příchod nové verze .NET Core. Ač byl vývoj .NET Core pomalý a nebudil ze začátku důvěru, současná verze 2.0 je životaschopná a promyšlená platforma. Přechod z klasického .NETu na .NET Core není snadný, dá se svou náročností přirovnat k přechodu z Active Server Pages na ASP.NET. Ale stejně jako tehdy, i dnes se vyplatí. A fakticky k němu budete dříve či později donuceni, nechcete-li beznadějně zastarat.

Jsou kontejnery budoucnost lidstva nebo slepá ulička vývoje?

Kromě témat .NETu a .NET Core Altaira Valáška se můžete těšit i na přednášky Michaela Juřka, který se zamýšlí nad budoucností kontejnerů. Kontejnery, Docker, Windows, Linux, Windows Server, Nanoserver, Visual Stduio, .NET Core - jak to jde všechno dohromady? K čemu jsou třeba orchestrátory kontejnerů? Jaké jsou cloudové kontejnerové služby, co nabízejí a kolik stojí?

Nasazení DevOps pro .NET Core aplikace

Na NET Core Summitu probere Michael Juřek také to, jak provádět automatický build .NET Core aplikací a jak je automaticky nasazovat na on-premises servery a do cloudových PaaS služeb. Jak v rámci buildu vytvořit Docker image pro OS Windows i Linux? Jak tyto Docker image automaticky spouštět v rámci nasazení (bez orchestrátorů i s nimi)?

net-core-summit---pocitacova-skola-gopas.pngHARMONOGRAM
08:30 - 09:00   Registrace 2
09:00 - 09:10   Úvodní slovo | Michal Altair Valášek 1
09:10 - 12:00   Dopolední přednáškový blok 2
12:00 - 13:00   Obědová pauza 1
13:00 - 16:00   Odpolední přednáškový blok 2
16:00 - 16:30   Q&A 1

Přednášet budou

michal-altair-valasek-netcoresummit-(1).pngMichal Altair Valášek
Michal Valášek je odborný konzultant a lektor. Ve všech těchto rolích se zabývá tvorbou, provozem a zabezpečením webových aplikací na platformě ASP.NET. Již šestkrát byl oceněn titulem Microsoft Most Valuable Professional v oboru ASP.NET.

michael-jurek-netcoresummit.pngMichael Juřek
Michael Juřek je nezávislý IT konzultant. Pracoval mnoho let jako softwarový architekt ve společnosti Microsoft. V poslední době se zabývá cloudovými technologiemi a podporou životního cyklu vývoje aplikací. Snaží se "být v obraze" v celém spektru technologií Microsoft pro vývoj a provoz aplikací.

 

Mohlo by vás zajímat

ASP.NET Core: Idea a architektura [NETCORE1]
Kurz popisuje z velké části věci, které je nutné vědět vlastně ještě předtím, než lze začít doopravdy programovat. Jak tu aplikaci reálně rozběhnout mimo Visual Studio a jak principiálně vypadá a funguje. Dále popisuje architekturu ASP.NET Core aplikací, fungování IoC/DI v ASP.NET, ale především na SOLID principech programátory učí... Zjistit více »

ASP.NET Core: MVC a Razor Pages [NETCORE2]
Tento kurz je určen pro progrmátory, kteří znají MVC 5 nebo Web Forms. Je uzpůsoben tomu, co účastníci většinově znají. Pokud znají MVC 5, je zaměřen na novinky, pokud znají jen web forms, více vysvětlujeme principy MVC jako takového. Důležitou součástí je MVVM framework ASP.NET Razor Pages. Zjistit jsme, že je pro Web Forms... Zjistit více »

ASP.NET Core: Identity [NETCORE3]
Téma ASP.NET Identity je natolik složité, že si zaslouží samostatný kurz. Především proto, že nejde ani tak o to říct, jak ho použít, ale zejména jak ho použít správně. Chybně implementované přihlašování, reset hesla, dvoufaktorová autentizace jsou jedněmi z nejčastějších bezpečnosních chyb ve webových aplikací. Zaměříme se též na... Zjistit více »
Aktualizováno: 19.06.2018
Publikováno: 24.05.2018