Microsoft SQL Server | Cloud vs. Klasika

Microsoft nabízí v Microsoft Azure celou řadu způsobů, jak hostovat relační databáze - od virtuálních serverů s nainstalovaným SQL Serverem a pronájmem licence, přes novinku v podobě Managed Instances až po „inteligentní databázi jako službu“ kterou je služba Azure SQL Database.
 
Přijďte na konferenci TechEd-DevCon 2018, na které vám David Gešvindr představí jednotlivé služby a ukáže, jak se liší mírou kompatibility s klasickým SQL Serverem. 
 
Na konferenci se budeme věnovat také tomu, jak zpracovávat velká data v SQL Serveru rychlostí blesku. Spolu s velkými daty se totiž často zmiňují různé NoSQL databáze až z toho můžeme jednoduše nabýt dojmu, že relační databáze nám již nemají co nového nabídnout. Na přednášce s názvem Zprácovávejte velká data v SQL Serveru rychlostí blesku si ukážeme, jak se dovede SQL Server vypořádat s velkými objemy příchozích i uložených dat a jaké tehnologie k tomu můžeme použít.
Více o konferenci

Přednášet bude:


david-gesvindr-pocitacova-skola-gopas-r2018-2.pngDavid Gešvindr
odborný konzultant, lektor
David Gešvindr se v IT zaměřuje zejména na uložení, zpracování a prezentaci dat uživatelům v různé podobě, což obnáší zejména vývoj a správu databází v Microsoft SQL Serveru, návrh a implementaci cloudových služeb v Microsoft Azure, ale také vývoj webových aplikací v ASP.NETu a mobilních aplikací pro Windows Phone.

VIDEO | Podívejte se, jak hodnotili loňský TechEd-DevCon účastníci.


Získejte vstup na TechEd-DevCon 2018 ZDARMA!

Chcete se zúčastnit 16. ročníku největší IT události v ČR ZDARMA? Nyní můžete! Stačí si objednat libovolný oficiální kurz Microsoft (MOC) o délce 5 dnů (včetně příručky), který v daném období u nás rovněž absolvujete a my vám vrátíme vstupné na TechEd-DevCon 2018 v plné výši!

Podmínky akce
Do akce se nezapočítávají partnerské, letní ani žádné další slevy. Částka 8 490 Kč bez DPH bude odečtena formou slevy od plné ceny vybraného kurzu. Kurzu se musí zúčastnit stejná osoba, která byla přihlášena na konferenci TechEd-DevCon 2018, sleva je tedy nepřenosná.

Kompletní podmínky akce "Získejte vstup na TechEd-DevCon 2018 ZDARMA!" naleznete ZDE.
 

Mohlo by vás zajímat

Nové kurzy Microsoft SQL Serveru
Přesto, že Microsoft SQL Server je relační databázový server, umožňuje nám ukládat a zpracovávat i data v oblíbených nerelačních formátech, kterými jsou: XML a JSON dokumenty, geografická data, hierarchie, celé soubory uložené v databázi nebo nově i data v podobě složitých grafů. Zjistit více »

Microsoft Azure od A do Z
Pro všechny vývojáře na platformě .NET, kteří se chtějí naučit používat platformu jako službu ve formě PaaS jsme připravili nové školení s názvem MS Azure - vývoj aplikací, jejich nasazení a škálování [GOC3052]. Zjistit více »

Partneři konference

 
Platinum partner

Microsoft     DAQUAS
 
Generální partner

ATOM  KPCS

Odborný partner

EPAM     NOTINO


Hlavní partner

Red Hat


Partner

DIXONS


Technický partner
AVMEDIA     ha-vel
 
Geek partner

WUG
 
Exkluzivní mediální partner

ICTnetworknews     Averia

Mediální partner

COMPUTERWORLDfromIDG-s.png          Edumenu 

GDPR.CZ   tesena    ZIVE


Staňte se partnery konference

Chcete se i vy aktivně podílet na realizaci největší IT odborné události v České republice? Využijte některé z nabízených možností partnerství a spojte se s námi.
Více o partnerství
Aktualizováno: 23.04.2018
Publikováno: 05.04.2018