Manažerská konference ManDay.IT letos v Praze!

Přijďte 13. 3. 2019 načerpat cenné informace z oblasti COBIT 2019, DevOps a ITIL 4 na IT manažerskou konferenci ManDay.IT 2019! Těšit se můžete na bohatý program a TOP odborníky na dané oblasti.


 
KDY: 13. března 2019
KDE: BRAVE STORY, Římská 526/20, Praha 2 - Vinohrady
Více o konferenci


Čekají na vás přednášky:

Rychle, dobře a levně ... Ano, jde to / Martin Vitouš

Rychle, dobře a levně. Tak to je to, co by každý chtěl. Říká se, že z těchto tří věcí lze splnit jenom dvě. To určitě platí pro jednorázový projekt, nebo krátký horizont. Pokud se na to ale podíváme dlouhodobě a využijeme zkušeností promítnutých do různých metodologií a principů, je možné zajistit všechny tři. Pokud se podíváme na to, co IT dělá, tak zjistíme, že klíčové "metodologie" v oblasti IT jsou ITIL, COBIT, Agile, Lean a z nich... Číst dále »
 

COBIT 2019 - Framework for Frameworks / Martin Vitouš

V každé firmě už slyšeli o různých "best practices" a "frameworcích". Ti, co provozují service desk znají ITIL. Ti co řeší projekty znají PRINCE2, nebo nějakou agilní metodu jako je SCRUM. Ti co řeší architekturu zase znají TOGAF. Každý z těchto frameworků pomůže určité skupině lidí. Aby ale tyto frameworky pomohly celé firmě, je potřeba je propojit a... Číst dále »
 

Na kvalitě záleží / Zdeněk Jelínek

Prezentace IT QUALITY INDEX vás seznámí s metodou hodnocení kvality IT a jejím praktickým využitím. Tato metoda respektuje všechny aspekty tzv. best practices různých frameworků a norem řízení IT. Poskytuje nástroj pro konzistentní a opakovatelné měření kvality IT a porovnání výsledků jak v časovém odstupu, tak případně i mezi... Číst dále »
 

Přednášející:

   
martin-vitous-2-bw.png

MARTIN VITOUŠ | CZ

Martin se v oblasti IT pohybuje skoro 30 let. Za tu dobu si prošel asi vším, čím se dá v IT projít. Většinu z toho úspěšně zapomněl, nicméně pořád ještě ví, co to znamená nainstalovat server, nebo něco naprogramovat. Poslední roky tráví konzultacemi a školeními v oblastech strategického, projektového, procesního a osobního řízení převážně se zaměřením na oblast IT.
2.png

ZDENĚK JELÍNEK | CZ

Zdeněk Jelínek pracuje jako konzultant, školitel a projektový manažer ve společnosti Q4IT, s.r.o., kde zúročuje zkušenosti nabyté působením v řídících strukturách IT mezinárodních společností.

...a další přednášející vám odtajníme již brzy!Partneři konference

Exkluzivní mediální partner

     
 

Mediální partner

Edumenu          SystemOnline     PMF


Nabídka partnerství

Staňte se partnery ManDay.IT!
Více informací
Aktualizováno: 28.02.2019
Publikováno: 13.02.2019