Konference Power BI Day 2018 je VYPRODÁNA!

Do konference Power BI Day zbývají sice ještě více jak 2 týdny, ale už teď je 1. ročník této konference kompletně vyprodaný. Na všechny, kteří se stihli včas registrovat se těšíme 13. 3. 2018! A pro ty, kteří se registrovat nestihli máme i přesto dobré zprávy. Rozšířit si své znalosti v oblasti Power BI můžete na našich nových kurzech!

power-bi-logo-black.pngNávrh Self-Service BI a Big Data řešení [MOC 20467C]
Kurz představuje účastníkům způsoby nasazení Self-Service BI a řešení analýzy pro Big Data s pomocí platformy Microsoft. Témata obsahují popis a praktické ukázky nástrojů Microsoft SQL Server Reporting Services, Excel, SharePoint Server, Office 365 Power BI a dalších. Zjistit více »

power-bi-logo-black.pngAnalýza dat nástrojem a službou Power BI [MOC 20778]
Účastníci tohoto kurzu se seznámí s nástrojem Power BI Desktop a službou Power BI a naučí se je používat pro analýzu a vizualizaci dat, včetně pokročilých možností sdílení reportů v rámci organizace a možností využití Power BI při vývoji vlastní aplikaci. Zjistit více »

power-bi-logo-black.pngMicrosoft Power BI Desktop [PBID]
Tento kurz je určen všem uživatelům, kteří potřebují rychle a zároveň efektivně tvořit interaktivní firemní reporty, ať už z důvodu nedostatečné stability excelovských doplňků nebo z důvodu nevyhovující verzce Excelu. Zjistit více »

power-bi-logo-black.pngDAX v doplňku Power Pivot [DAXPP]
Toto jednodenní školení vás naučí porozumět novému typu funkcí v Excelu, respektive v excelovském doplňku PowerPivot. Naučíme se rozlišovat mezi počítanými sloupci a mírami, zodpovíme si co a kdy je výhodnější. Zjistit více »

microsoft-excel-logo.png Za hranice Excelu I. [MSEXNL]
Tento kurz je určený všem pokročilým uživatelům, kteří chtějí využívat analytické možnosti datově zaměřených serverových produktů Microsoftu z prostředí aplikace Excel 2013. Excel sám o sobě je silný analytický nástroj, ale při využití nových Power BI doplňků se možnosti Excelu zásadně ozšiřují. Zjistit více »

microsoft-excel-logo.pngZa hranice Excelu II. [MSEXNL2]
Rodina Power BI nástrojů se stále rozšiřuje, přičemž každý z nástrojů je sám o sobě hlubokou studnicí funkcionalit. Jako reakci na názory účastníků našeho školení Za hranice Excelu I. jsme vytvořili toto navazující školení, které se věnuje jak nástrojům novým, tak i nástrojům známým a stěžejním. Zjistit více »

Partneři konference

Platinum partner

Odborný partner


Aktualizováno: 19.03.2018
Publikováno: 27.02.2018