Jsou Spring Boot Microservices vhodnou volbou?

Komplexita vývoje aplikací a služeb na základě architektury Mikroslužeb vyžaduje použití frameworku, který zabezpečí jejich realizaci s co nejmenšími náklady. Kromě toho dobrý opensource framework musí mít dostatečně velkou komunitu a musí za ním stát silný hráč.

 
V případě Spring Boot frameworku, za kterým stojí společnost Pivotal, jsou tyto předpoklady splněné více než dostatečně. Spring Boot podporuje rychlý vývoj aplikací (rapid application development) na Spring IO platformě, posouvá jednoduchost konfigurace aplikací na další úroveň a umožňuje tím tak soustředit se na podstatné záležitosti související s byznysem.
 
Tyto atributy dělají z Boot-u ideální platformu pro vývojáře, kteří už mají zkušenosti se Spring technologiemi, nebo kteří planují přechod z Java EE platformy.
 

Závěrem

Pokud uvažujete o využití moderních technologií od IoT až po Big Data, moderních metodologií vývoje softwaru nejen v Javě pro aplikace běžící na cloudu, Spring Boot je pro vás správná volba!

Pakliže nechcete zbytečně otálet a se Spring Boot Microservices se pořádně seznámit a vyzkoušet si vše prakticky, mohl by vás zajímat náš nový kurz Spring Boot Microservices [JSPRINGBOOT1].
Více o kurzu 

Novinka

Spring Boot Microservices
Cílem tohoto kurzu je seznámit účastníky s návrhem a vývojem distribuovaných aplikací nahraditelných do cloudového prostředí. Na kurzu se seznámíte s architekturou mikroslužeb, výhodami a nevýhodami tohoto přístupu, s postupy a nástroji pro úspěšné zvládnutí a implementaci mikroslužeb, a to na populární platformě Spring Boot a Spring Cloud, a to včetně nasazení a provozu tohoto typu aplikací! Zjistit více »
 

Nenechte si ujít!

JavaDays 2018
Spring Boot Microservices se budeme věnovat také na největší české Java konferenci, JavaDays 2018, na kterou zavítají přední čeští a slovenští odborníci a experti na Javu a související technologie. Zjistit více »


javadays-2018-pocitacova-skola-gopas-600.png
Aktualizováno: 27.07.2018
Publikováno: 04.06.2018