JavaDays a HackerFest již tento podzim!

Tento podzim vás čekají hned 2 velké IT konference z dílny Počítačové školy Gopas. JavaDays 2016 jsou úplnou novinkou a udělají radost jistě všem Javistům. Druhou konferencí je bezpečáky a etickými hackery očekávaný HackerFest 2016!
 
0334_2016_GOPAS_CZ---Java_Days_Bannery_1500x500_03_R-(1).png

Zveme vás na největší Java konferenci v dějinách ČR, JavaDays 2016! 2denní konference určená Java vývojářům, programátorům a všem, co se o Javu a související IT technologie zajímají se uskuteční 14. - 15. 11. 2016 v Praze! Registrujte se na 
www.JavaDays.cz!

Taky vám v ČR chyběla pořádná Java konference, díky které byste uceleně na jednom místě a v několika dnech dostali ty nejnovější informace ze světa Javy? Máme pro vás dobrou zprávu! Už nemusíte dále hledat, připravujeme pro vás JavaDays 2016!

Kromě 18 přednášek nabitých informacemi a novinkami ze světa Javy na vás čeká také line-up plný nejznámějších speakerů Java komunity jako jsou Kamil Ševeček, Otec Fura, Petr Ferschman, Jiří Pinkas a další. To vše Vám přinese 1. ročník konference JavaDays 2016!Více o JavaDays

hackerfest_2016_pocitacova_skola_gopas_banner.png


Všechny IT bezpečnostní odborníky, systémové a síťové administrátory, ale i nadšence do oblasti IT Security a Etického Hackingu zveme na HackerFest 2016! Již 4. ročník největší IT Security/Hacking události v ČR se uskuteční 24. - 25. 10. 2016 v Praze.

Malá ochutnávka témat, která si letošní speakeři připravili:


Ondřej Ševeček
ondrej_sevecek_hackerfest_2016_pocitacova_skola_gopas.pngHistorie tří chyb
"Nahlásil jsem do Microsoft tři bezpečnostní chyby, z toho dvě byly uznány a zazáplatovány. Podívejme se o co šlo." Zjistit více »


Paula Januszkiewicz
paula_januszkiewicz_hackerfest_2016_pocitacova_skola_gopas.pngHow Hackers can Scratch off Secrets and Juicy Password Credentials from the Disk
"Join Security MVP, Paula Januszkiewicz and see what kind of information is being stored on your disk drive and how hackers are ..." Zjistit více »

Roman Kümmel
roman_kummel_hackerfest_2016_pocitacova_skola_gopas.pngPánem World Wide Webu
"Během této přednášky si ukážeme jednu opomíjenou techniku webhackingu, s jejíž pomocí je možné plně ovládat miliony webových stránek. Zranitelnost se dotýká převážně aplikací ..."  Zjistit více » 

Více o HackerFestu

Chcete se i vy aktivně podílet na realizaci konferencí HackerFest nebo JavaDays? Využijte nabízených možností partnerství a spojte se s námi ještě dnes.
JavaDays 2016 » | HackerFest 2016 »
Publikováno: 03.08.2016