Hlavním partnerem TechEd-DevCon 2016 je System4u, s.r.o.

Ve dnech 16. - 19. května 2016 se jako Hlavní partner konference TechEd-DevCon 2016 představí společnost System4u, s.r.o., která byla založena v roce 2004 v Brně specializující se především na mobilní technologie a na možnosti jejich využití ve firmách a organizacích.


Společnost System4u nabízí komplexní služby v oblasti podnikové mobility (EMM) od poradenství a analýzy současné situace ve firmě, návrh a implementaci řešení a následnou správu a podporu. 

Kromě specializace na Mobile Device Managment (MDM), který pomáhá se správou telefonů a tabletů včetně jejich zabezpečení, se zaměřuje také na nástroje pro správu aplikací (MAM) a firemního obsahu (MCM).

Během svého působení na trhu se společnost System4u stala stabilním partnerem celé řady nejen českých, ale i zahraničních firem. V oboru podnikové mobility dosáhla společnost System4u vedoucího postavení na českém trhu.

Služby zákazníkům
Vysokou přidanou hodnotou společnosti je kvalita služeb poskytovaných zákazníkům. Centrum podpory pracuje nepřetržitě 24 hodin denně po celý rok. V současné době společnost System4u aktivně monitoruje více než 200 serverů a spravuje téměř 30.000 mobilních zařízení.

Vstup do globální aliance GEMA
V roce 2015 se společnost System4u stala exkluzivním partnerem GEMA (Global Enterprise Mobility Alliance) pro Českou republiku a Slovensko.

GEMA je globální poskytovatel služeb podnikové mobility prostřednictvím lokálních partnerů. Zaručuje, že jednotliví partneři poskytují společné portfolio služeb v oblasti mobility při dodržení nejvyšších nároků na jednotnou kvalitu.

GEMA a její členové díky tomu dodávají mobilní služby a řešení v rozsahu a kvalitě, jaké žádná samostatná firma není schopna dosáhnout. Díky regionálnímu působení svých partnerů, kterým je právě také společnost System4u, dokáže své služby přizpůsobit individuálním potřebám firem v jednotlivých zemích, jejich kultuře, jazyku, časovému pásmu a legislativě.

ISO 9001 a 27001
V roce 2012 společnost System4u úspěšně podstoupila velký audit integrovaného systému managmentu, v rámci kterého byl zaveden systém managmentu kvality a systém řízení bezpečnosti informací. Audit prověřil pravidla managmentu a procesy ve firmě a podařilo se naplnit veškeré požadavky norem ISO 9001 a ISO 27001.

system_4_you_gema_500.png

Aktualizováno: 30.03.2016
Publikováno: 23.03.2016