HackerFest 2018 kompletně VYPRODÁN

Největší IT Security/Hacking událost v ČR - konference HackerFest 2018 je kompletně vyprodána! Na všechny účastníky se těšíme 17. 9. v multikině CineStar Praha Černý Most. Pro ty, kteří se na HackerFest 2018 nestihli včas registrovat jsme připravili exkluzivní Security Day s mezinárodně uznávanou bezpečnostní expertkou Paulou Januszkiewicz.
 

Výběr z letošních přednášek:

Plug and Pray | William Ischanoe, Martin Heller

USB sem, USB tam, USB všude kam se podívám, aneb proč je USB konektor peklo na zemi a jakým způsobem lze převzít kontrolu nad počítačem pouhým zasunutím zařízení do USB rozhraní. Ukážeme si, jak nám prakticky jakýkoli USB konektor může nabídnout spoustu skryté radosti a jak snadno lze prostřelit počítač pouhým zasunutím konektoru.


 

Nebezpečné vlastnosti Androidu | Roman Kümmel

Uživatelé Android zařízení žijí v přesvědčení, že nainstalované aplikace nejsou schopny odposlouchávat mikrofon, odesílat SMS a provádět další nebezpečné činnosti, pokud jim k tomu nejsou udělena patřičná oprávnění. Mohli jste už také slyšet o tom, že je Android nejděravější operační systém všech dob, a že zneužitím některé z jeho zranitelností toho Android aplikace nakonec schopné jsou. Možná už ale nevíte, že útočník pro použití dangerous funkcí bez přidělení odpovídajícího oprávnění žádné zranitelnosti zneužívat ani nemusí. Android totiž obsahuje několik zcela legitimních vlastností, které mohou být k uvedenému účelu zneužity.


Bezpečnost privátních klíčů ve Windows
| Michael Grafnetter, William Ischanoe

Privátní klíče a DPAPI jsou alfou a omegou vaší dnešní bezpečnosti. A měli byste s privátními klíči zacházet obezřetně, abyste k nim, stejně jako odjakživa, měli přístup jen Vy a Váš hacker. To dá rozum.


Partneři konference

GOLD PARTNER
Deloitte

Hlavní partner

PALO ALTO NETWORKS

Partner
ACTIVE24   DAQUAS     Microsoft   
 NETHEMBA
 
 
Exkluzivní mediální partner
AVERIA LTD. - ICT SECURITY     AVERIA LTD. - ICT NETWORK

Mediální partner
CHIP     COMPUTERWORLD     
 BusinessIT    

Mohlo by vás zajímat

Security Day s Paulou Januszkiewicz 
Přinášíme do Prahy exkluzivní workshop Masterclass: Hack into your Environment s mezinárodně uznávanou bezpečnostní expertkou a penetrační testerkou Paulou Januszkiewicz! Nenechte si ani letos ujít příležitost podívat se bezpečnosti Windows hluboko pod pokličku. 

Na speciálním workshopu získáte kromě mnoha cenných informací od jedné z nejlepších světových odbornic na IT Security a Hacking také mnoho užitečných materiálů a nástrojů od CQURE Academy, ke kterým se jinak nedostanete! Zjistit více »

900x250.jpg
Aktualizováno: 20.08.2018
Publikováno: 16.08.2018