Gopas získal autorizace pro školení EnterpriseDB!

Počítačová škola Gopas je jedním, ze dvou certifikovaných partnerů společnosti EDB v České republice! Tentokrát pro vás rozšiřujeme portfolio nabídky certifikovaných školení v oblasti databázových serverů PostgreSQL, kdy je u nás možné složit i certifikační zkoušky a získat tak mezinárodně uznávanou PostgreSQL certifikaci.

PostgreSQL je světově nejpokročilejší open source databáze a je považována za nejbezpečnější open source databázový systém vůbec.

Nabídka PostgreSQL je rozšířena o následující kurzy:

  • Foundations of PostgreSQL Administration [PostgreSQL3] - v tomto kurzu se účastníci naučí základy administrace databázového systému PostgreSQL. Kurz obsahuje důležitá témata z oblasti architektury, konfigurace, údržby, monitorování, zálohování databází, obnovy a přesunu dat. Součástí kurzu jsou praktická cvičení a ukázky jednotlivých technik i úvod do použití nástrojů pro správu databázového systému.

  • Advanced PostgreSQL Administration [PostgreSQL] je pokročilý kurz administrace databázového systému PostgreSQL, který připravuje svými tématy správce na nasazení a správu velkých podnikových řešení s vysokou dostupností a pokročilými požadavky na bezpečnost.

  • Comprehensive PostgreSQL Administration [PostgreSQL5] - tento kurz je určen databázovým specialistům, jejich úkolem je správa a údržba databázového systému PostgreSQL. Dále je určen všem, kteří si chtějí prohloubit své znalosti a naučit se doporučené postupy správy verze PostgreSQL 9.4. Tento speciální týdenní kurz obsahuje jak základní témata pro začínající správce, tak pokročilé techniky vedoucí k efektivní správě podnikových řešení. Kurz kombinuje témata kurzů PostgreSQL3 a PostgreSQL4 a je tedy výhodnou cenovou alternativou k oběma kurzům.

enterprisedb.png
Aktualizováno: 28.07.2015
Publikováno: 27.07.2015