Garance, které vám poskytne pouze GOPAS

Znáte a využíváte garance Počítačové školy Gopas? S odpovědí váháte? Nikdy jste o námi poskytovaných garancích neslyšeli? Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou. Neustále se snažíme o zkvalitňování námi poskytovaných služeb a garance, které mohou naši zákazníci uplatnit, jsou vnímány těmi, kdo je využívají, jako velký benefit. 

Záruku maximálně možného využití finančních prostředků investovaných do vzdělávání, poskytování vysokého komfortu a efektivity při získávání nových znalostí a dovedností -
to vše najdete jedině u nás. Přesvědčte se i Vy a seznamte se s unikátní nabídkou našich garancí!

Garance termínů konání kurzů
GOPAS, jako první školicí středisko v České republiceuvedl na trh Garanci termínů konání kurzů. Tato garance dává našim zákazníkům záruku, že kurzy,
na které se přihlásili, se uskuteční ve vypsaných termínech. Váš pracovní harmonogram
již nebude nabourán přesunutím nebo zrušením školení z důvodu nedostatečného počtu účastníků, přihlášením na garantovaný termín kurzu se školením v Gopasu můžete stoprocentně počítat. 

Jak poznám, že se na daný kurz garance vztahuje?
Všechny kurzy, které jsou na www.gopas.cz označeny ikonou garance, jako garantované, se opravdu v daných termínech uskuteční. Více informací o garanci zde.

Garance získaných vědomostí
Jednoznačnou výhodou, kterou mají účastníci našich kurzů, je možnost navštívit dané školení ještě jednou, a to zcela zdarma v rámci Garance získaných vědomostí. Využít
ji mohou všichni absolventi standardních otevřených kurzů realizovaných v prostorách Počítačové školy Gopas. Podrobnější podmínky pro uplatnění Garance získaných vědomostí zde.

Garance know-how
Stává se, že s vámi v Gopasu vyškolený IT specialista náhle rozváže pracovní poměr. Tímto okamžikem přicházíte o investici do jeho vzdělání a zároveň s ním odchází i získané know-how. U nás máte jistotu, že finanční prostředky vynaložené do vzdělání prostřednictvím Počítačové školy Gopas se vám vrátí.
Pokud nám doručíte kopie jeho výpovědi spolu s certifikáty z kurzů, které u nás v průběhu posledních 12ti měsíců absolvoval, umožníme nově přijatému zaměstnanci na tuto pozici absolvování kurzů ve shodném rozsahu zdarma. Více informací k využití a podmínkám uplatnění na Garance know-how.

0378_garance_banner_gopas.png

garance_web_banner.png
Aktualizováno: 27.05.2016
Publikováno: 04.03.2016