GOPAS autorizovaným partnerem CompTIA

Získali jsme pro vás další autorizaci! Od července 2015 mohou IT profesionálové skládat certifikační zkoušky CompTIA A+, CompTIA Security+ a CompTIA Network+ v Počítačové škole GOPAS.


O CompTIA

CompTIA (Computing Technology Industry Association) je celosvětová obchodní asociace zastupující zájmy IT průmyslu již od roku 1982. S více jak 2.000 členy a desítkami tisíc registrovaných uživatelů se stala jedním z hlavních leaderů celého IT ekosystému. 


A_plus_logo_pocitacova-skola-cz-GOPAS.jpg Za účelem získání CompTIA A+ certifikace, musí kandidát složit dvě zkoušky, CompTIA A+ 220-801 a CompTIA A+ 220-802. Zkoušky zahrnují instalaci, konfiguraci a údržbu počítačů, zařízení a softwaru; síťové a bezpečnostní základy; dovednosti pro řešení problémů a zákaznickou podporu. Více na A+.

 

Network_plus_logo_pocitacova-skola-cz-GOPAS.jpg Tato certifikace je kompatibilní s ISO-17024 a je určena IT profesionálům na pozicích Network Field Technician, Network Field Engineer, Help Desk technikům, Network Support Specialist, Síťovým administrátorům a analytikům. Další informace na Network+.


Security_plus_pocitacova-skola-cz-GOPAS.jpg Certifikace CompTIA Security+ je určena IT specialistům na pozicích Security Specialist, Security Consultant nebo Network & Security Administrator. 90ti minutová zkouška o maximálně 90ti otázkách vyžaduje minimálně 2 letou zkušenost se správou sítí s fokusem na bezpečnost. Více na Security+.

Na testování se můžete přihlásit vyplněním objednávkového formuláře. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně certifikačních zkoušek neváhejte kontaktovat naše testovací administrátory.


comptia_gopas-cz.jpg

Aktualizováno: 01.07.2015
Publikováno: 29.06.2015