Zjistěte více o rizicích a slabinách sítí a systémů

Jste začínajícím bezpečnostním administrátorem a chcete získat základní přehled o komponentách bezpečnosti, typech útoků, nejčastěji zneužívaných slabinách a dalších hrozbách? Právě pro Vás je zde kurz EC-Council Network Security Administrator [ENSA]! Již 10. 7. 2017 v pražské pobočce Počítačové školy GOPAS!

Na 5denním kurzu EC-Council Network Security Administrator [ENSA] se naučíte vyhodnocovat hrozby v interní síti a hrozby z Internetu, uplatňovat nástroje detekce síťového provozu a firewallu.

Pozornost bude věnována i nejčastějším systémovým a síťovým zranitelnostem, proti kterým vás naučíme se bránit a správné implementaci šifrování v podobě kryptování dat a síťového provozu.

Po dokončení kurzu tak budete schopni vytvořit bezpečnostní pravidla a nasazovat opatření, která chrání informace organizace.

Jestliže i vy patříte mezi začínající systémové či síťové administrátory a nebo se hlouběji zajímáte o technologie zabezpečení sítě, je pro Vás kurz EC-Council Network Security Administrator [ENSA] tím nejlepším startovním bodem v cestě stát se profesionálem v oboru IT bezpečnosti!

CERTIFIKACE | Kurz je zakončen certifikační zkouškou ENSA 312-38, která je v jeho ceně. 

Naučíme vás
identifikovat nejčastější chyby bezpečnosti
rozeznávat útoky na vnitřních sítích i Internetu
implementovat řádný způsob testování zranitelností sítě
nasadit řešení pro ochranu sítě a dat
Zjistit více

Mohlo by vás zajímat

» CompTIA Security+ [CTSEC]
» Network Security - Hacking v praxi [GOC3]
» Certified Ethical Hacker v9 [CEHv9]
» Windows Server 2012 a 2016 - správa bezpečnosti [GOC175]

0319_2016_GOPAS_CZ---Banner_Who_is_Hacker_2016_480x250_01.jpg
Aktualizováno: 23.03.2017
Publikováno: 29.06.2016