Bezbranní ochránci (Credential Guard a Shielded VMs)

Ondřeje Ševečka možná znáte z našich kurzů IT bezpečnosti a nebo z našich konferencí HackerFest, TechEd a G2B•TechEd. Pokud jste navíc byli na minulém ročníku HackerFestu, určitě si pamatujete i jeho velmi úspěšnou přednášku o 3 bezpečnostních chybách, které nahlásil do Microsoftu přičemž 2 z nich byly uznány a zazáplatovány. A i letos budete mít příležitost si Ondřeje vyslechnout vyprávět o velmi zajímavém tématu!
 

Bezbranní ochránci (Credential Guard a Shielded VMs)

Pořád jsem nepochopil, proč je okolo toho takový humbuk? Máte Credential Guard a dnes už i Remote Credential Guard a třeba Shielded VMs a ono vás to stejně neochrání, pokud děláte blbosti, nebo cpete citlivá data kam nepatří! A blbosti dělá skoro každý a data se povalují všude, kde to jen jde. Naopak, kdyby se lidi chovali bezpečně, tak by je tyhle technologie vůbec nezajímaly. Procesy, procesy a zase procesy!

Přednášející:

ondrej-sevecek-pocitacova-skola-gopas-R-(2).png
Ondřej Ševeček je srdcem programátor, duší lektor a povoláním konzultant. Tedy chaotik se zaměřením na správu a návrh bezpečnosti a identity management na platformě Active Directory. Zabývá se vším od uživatelských účtů, skriptování VBS a PowerShell, MIIS a FIM, přes návrh a implementaci PKI, RMS, ADFS i přihlašování čipovými kartami až po TMG/UAG a CISCO ASA firewally. V poslední době má za sebou čtyři větší bezpečnostní analýzy a jistě vám o nich rád něco popovídá.

Partneři konference

Generální partner
deloitte-pocitacova-skola-gopas-cz.jpg
Partner
Logo-DAQUAS-small.png     nethemba-s-(1).jpg


Odborný garant
logo-small.png

Exkluzivní mediální partner
ictnn-logo-rgb-jpg-small.jpg     ict-security-small.png
 
Mediální partner
web-chip-logo-small.png     Edumenu-a.png     idg-small.png    zive-small.png


Nabídka partnerství
Staňte se partnery jubilejního 5. ročníku konference HackerFest!
Zjistit více

Změna programu vyhrazena.
Aktualizováno: 24.08.2017
Publikováno: 25.07.2017