BI Experts partnerem G2B•TechEd 2017


Společnost BI Experts, s.r.o. se stala partnerem zbrusu nové IT konference G2B•TechEd 2017, která se uskuteční 6. - 7. 2. 2017 v Brně!


BI Experts, s.r.o. je ryze českým dodavatelem Business Intelligence řešení na platformě Microsoft. Jako vůbec první v ČR se stala Gold partnerem společnosti Microsoft pro oblasti Data Analytics.

Počátky BI Experts mají kořeny už v roce 2005, kdy se setkají její zakladatelé, tehdy odborní lektoři v Počítačové škole Gopas. Už na prvním společném projektu - datovém skladu pro společnost Philip Morris - zjistili, že jim spolupráce docela jde. V té době rostla poptávka po systémech podporující strategické rozhodování a odborníků v oboru byl nedostatek. To Erika Cahu a Miloslava Peterku přivedlo na nápad založit vlastní společnost se zaměřením na Business Intelligence.

Na sklonku roku 2007 se myšlenka stala skutečností a firma BI Experts, s.r.o. byla na světě. Zpočátku sídlila v rodinném domku v Popůvkách u Brna. V roce 2008 tým rozšířil další zaměstnanec. Brzy poté se společnost stává Microsoft certifikovaným partnerem. Postupem času se firma rozšiřuje o další dva členy, aby pokryla rostoucí poptávku po svých službách. Na začátku roku 2011 se stěhují do centra Brna, kde sídlí dodnes.

give-money.png
Ušetřit náklady
pie-chart-outline.png
Získat přehled nad firmou
clock-circular-outline.png
Využívat čas i lidi efektivněji
help.png
Nečekané technické potíže

Pro více informací navštivte www.biexperts.cz.

bi-fb.png

Publikováno: 16.01.2017