Accenture - odborný partner konference TechEd-DevCon 2016

Ve dnech 16. - 19. května se jako odborný partner konference TechEd-DevCon 2016 představí společnost Accenture, globální společnost poskytující odborné služby a řešení v oblasti strategií, poradenství, digitálních technologií, technologických služeb a podpory podnikových procesů.

Se svými více než 358 000 pracovníky poskytuje služby klientům ve více než 120 zemích světa. Díky kombinaci jedinečných zkušeností a obsáhlých znalostí napříč všemi průmyslovými odvětvími a podnikovými funkcemi, doplněnými rozsáhlým výzkumem nejúspěšnějších světových firem, spolupracuje společnost Accenture se svými klienty tak, aby jim pomohla stát se výkonnými organizacemi v oblasti podnikání.

Čistý obrat společnosti za fiskální rok končící 31. srpnem 2015 dosáhl 31 miliard USD. Internetové stránky společnosti najdete na adrese www.accenture.cz.

Accenture působí v České republice od roku 1991 a poskytuje služby jak domácím tak i zahraničním firmám. Ve svých dvou pobočkách v Praze zaměstnává více než 2000 pracovníků.

Mezi nabízené služby společnosti Accenture patří:
Consulting (management consulting, technology consulting)
Digital (digital customer, channels & markets, digital enterprise, digital business teams, digital delivery)
Technology (technology innovation & ecosystems, technology delivery)
Strategy (business strategy, technology strategy, operations and functional strategy)
Operations (business process outsourcing, infrastructure, cloud)
150_accenture_logo_partner_teched_cz_gopas-(1).png
Aktualizováno: 13.04.2016
Publikováno: 05.04.2016