10% sleva na Red Hat Learning Subscription

Získejte 10% slevu na Red Hat Learning Subscription (RHLS) a rozšiřte si své znalosti v rámci Red Hat technologií. Na RHLS naleznete velké množství kurzů ve formě online trainingu a video učeben. Akce platí do 30. 11. 2019 a vztahuje se na verze Basic, Standard i Developer. Pro více informací o akci kontaktujte naši manažerku vzdělávacích projektů, Radku Herčíkovou.

BASIC

STANDARD

DEVELOPER

Hands-on labs
 
Early access
 
Instructor videos
 
Course e-books


Zjistit více

Everything in Basic, plus:
 
Expert seminars
 
Certification exams
 
Instructor office hours


Zjistit více

Developer-specific courses
 
Hands-on labs
 
Early access
 
Certification exams
 
Course e-books

Zjistit více


Kurzy Red Hat Enterprise Linux

Školení a certifikace Red Hat jsou dlouhodobě považována za jednoznačně nejlepší a nejpřínosnější pro praxi v celé oblasti Linuxu, jejich kvalitu opakovaně potvrdily mnohé nezávislé studie a žebříčky (např. www.unixreview.com, www.certcities.com). Školení vedou výhradně certifikovaní specialisté Red Hat a veškeré RH školicí programy jsou zaměřeny zejména na praktickou výkonnost a kompetence v produkčních systémech v kritických nasazeních.

Dlouhodobá zkušenost potvrzuje vysoký přínos nejen pro IT odborníky, ale také pro samotné zaměstnavatele a podniky. Spolehlivost, bezpečnost a vysoký výkon podnikových infrastruktur s Red Hat Enterprise Linuxem, nízké náklady na kvalifikovanou administraci - to je, jak ukazují průzkumy, nejčastější motiv pro volbu Red Hat školení a certifikací pro IT pracovníky.

Mohlo by vás zajímat

Nové kurzy robotické automatizace

Procesní automatizace pomocí robotů se stává stále větším hitem. Její potenciál si už plně uvědomila řada firem a proto vytváří své vlastní týmy odborníků na tuto oblast. Na našich kurzech RPA1 a RPA2 získáte ucelený přehled o způsobech a možnostech automatizace pomocí RPA. Zjistit více »

GLAB 008 aneb hackování s Ondřejem Ševečkem

Zažijte pocit, jaké to je vypracovat se s pomocí účtu obyčejného uživatele na vládce celé podnikové počítačové sítě postavené na Microsoft technologiích. Na kurzu Capture the Flag - hackni si Windows podnikovou síť [GLAB008] budete krok za krokem bojovat o jednotlivé vlajky ve formě účtů, hesel nebo utajování informací skrytých na chráněných serverech, nebo v e-mailových schránkách. Zjistit více »

Absolvujte Microsoft Akademii za zvýhodněnou cenu!

Microsoft Akademie je nový exkluzivní vzdělávací program zaměřený na moderní cloudové služby a hybridní prostředí. Akademie je rozdělena na Azure akademii a Microsoft 365 akademii. Tyto 2 cloudové technologie doslova ovládly a změnily nejen IT, ale mění celý pracovní svět. Moc dobře to vědí i firmy, které experty na Azure a Microsoft 365 hledají čím dál tím obtížněji. Zjistit více »

microsoft-akademie-pocitacova-skola-gopas.png
Aktualizováno: 25.10.2019
Publikováno: 23.10.2019