Jak se připravit na zkoušky pomocí SelfTestů

SelfTesty jsou ideální domácí přípravou na certifikační zkoušky. Naše Počítačová škola je poskytovatelem samostudijních testů firmy Kaplan Selftest, které slouží pro přípravu na certifikační zkoušky. SelfTesty jsou knihovny testových otázek podobných těm, které se vyskytují v oficiálních certifikačních testech společností Pearson VUE a Certiport. Simulují reálné prostředí zkoušky, závěrem vyhodnocují testové otázky a detailně popisují výsledky.

Aktuální cena self-testu je 3 100 Kč (bez DPH).

Pro informace o přípravných testech řady Microsoft Office Specialist (MOS) neváhejte kontaktovat náš klientský servis telefonicky: +420 234 064 100 nebo e-mailem: info@gopas.cz. Rádi pro Vás aktuální dostupnost a cenu ověří. 

Další informace naleznete také na webu společnosti Kaplan Selftest.

Objednávka SelfTestu

SelfTesty lze objednat prostřednictvím formuláře. Po uskutečnění objednávky Vám bude zaslána proforma faktura, po jejímž uhrazení od nás obratem obdržíte e-mailem jednorázový přístupový aktivační kód s pokyny pro download testovací aplikace.

SelfTest lze případně objednat také osobně na klientském centru pražské počítačové školy GOPAS a.s., kde Vám rádi zodpovíme jakékoli další dotazy ohledně aktuální nabídky, případně ověříme dostupnost Vámi vybraného testu.


V případě otázek kontaktujte:

info@gopas.cz / barbora.mrazkova@gopas.cz (Praha)
info@gopas.cz / nikola.kallova@gopas.cz (Brno)
info@gopas.sk / andrea.gembesova@gopas.sk  (Bratislava)