EC-Council certifikace

EC-Council je celosvětově uznávaná organizace nabízející IT odborné kurzy, které jsou zakončeny zkouškami vedoucími k získání mezinárodně uznávaných certifikátů. Kurzy EC-Council pokrývají široké spektrum zranitelných oblastí v IT průmyslu. Jedná se o sociální inženýrství přes kryptografii a webhacking či tvorbu vlastních exploitů a malware, ale také implementaci bezpečnostních opatření v podnikovém prostředí jako jsou PKI, Active Directory nebo firewally.

ec-council-certification

Jak/ kde se přihlásit k testování

Pro absolvovaném školení napište na info@gopas.cz a požádejte nás prosím o termín.

Co si vzít k testování s sebou

  • Platný průkaz totožnosti,
  • Potvrzení o účasti (Certification of attendencene),
  • Voucher kód.

Potvrzení o účasti a voucher kód najdete po přihlášení do https://www.eccexam.com/. Instrukce, jak se k testování přihlásit a jak získat materiály k testu, najdete ve shrnutí zde. Celý podrobný návod si můžete stáhnout tady.

Jak probíhá testování

Abychom vás mohli k testu usadit, potřebujeme od vás již zmiňované potvrzení o účasti a vytvořený profil na stránkách EC-Councilu. Prosím vytvořte si účet předem a vyzkoušejte, že přihlášení funguje bez problémů. Při vytváření v den testování nemusí být účet při zkoušce dostupný.

  • Přihlašovací údaje si prosím zapamatujte nebo napište, test totiž probíhá přes váš účet.
  • Voucher – Kód, který slouží k přihlášení na zkoušku

V den testování doporučujeme přijít cca 15-30 minut předem. Před testem bude každý účastník individuálně seznámen s plánem zkoušky a průběhem testování. Každý účastník obdrží všechny povolené materiály, odevzdá osobní věci, bude vyfotografován a instruován i v dalších úkonech se zkouškou souvisejících, aby nedošlo k narušení procesu testování. Účastníkovi je před testem vždy poskytnout prostor pro případné otázky, aby bylo zamezeno jakýmkoliv nejasnostem.

Věnujte také pozornost posledním vládním nařízením, které je nutno splňovat pro vstup do našeho centra.

Kdy se dozvím výsledky

Výsledky jsou dostupné ihned po složení certifikační zkoušky a najdete je na vašem EC-Council profilu.


Registrace a platba zkoušky probíhá čistě mezi účastníkem a konkrétním poskytovatelem. Testovací centrum zde působí pouze jako zajišťovatel testovacího prostředí, tj. dohlíží na průběh testu v souladu s pravidly poskytovatele, ale není oprávněno zkoušku registrovat, přesouvat ani rušit.