ISO (International Organization for Standardization) na sebe převzalo úlohu přenášet nejlepší praktiky a časem ověřené způsoby řízení z různých oblastí do praxe. Zní to složitě? Pravdou je, že bez ISO norem bychom například nebyli schopni [...]
  • ISO9001
  • Délka 2 dny
  • 0 ITK bodů
  • 0 termínů
  • Praha (11 900 Kč)

    Brno (11 900 Kč)

    Bratislava (520 €)

ISO (International Organization for Standardization) na sebe převzalo úlohu přenášet nejlepší praktiky a časem ověřené způsoby řízení z různých oblastí do praxe. Zní to složitě? Pravdou je, že bez ISO norem bychom například nebyli schopni celosvětově používat platební karty (ISO 9564-1). ISO 9001 je norma, která popisuje základní požadavky na system řízení kvality v organizaci. Jinak řečeno popisuje, co musí obsahovat tennto system, aby byly votvořené co nejlepší podmínky na to, aby byla firma schopná vyráběd a dodávat svoje produkty v požadované kvalitě.

»

Kurz je určený všem, ktewří chtějí pochopit co vlastně je ISO 9001, proč a jak tuto normu využít ve prospěch své organizace a to bez ohledu na obor. Zároveň je kurz určený všem interním auditorům.

Dvoudenní kurz ISO 9001 Vás provede celou normou, vysvětlí její jednotlivé části a ukáže Vám příklady aplikovatelné ve Vaší organizaci. Pokud ISO 9001 plánujete zavést, budete potřebovat interního auditora. Tento kurz spolu s kurzem ISO 19011:2011 je základem, bez kterého se neobejdete.
 

1.     Co je to kvalita (TQM, Lean, Kano model, atd.)
2.     Co je ISO a jeho historie
3.     Z čeho se norma skládá
4.     Přehled jednotlivých kapitol
5.     Vysvětlení jednotlivých kapitol včetně možností implementace

 
Aktuální nabídka
Školicí místo
Jazyk kurzu

Uvedené ceny jsou bez DPH.