Co nás čeká v roce 2023

úterý 20. prosince 2022

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a za zájem o naše kurzy a konference v roce 2022! Děkujeme Vám i za to, že stále máte zájem o vzdělávání v GOPASu - ať už formou online nebo k nám přicházíte osobně. I v roce 2023 pro Vás budeme připravovat nové kurzy a pořádat oblíbené konference!

Za celý tým GOPAS Vám přejeme všechno nejlepší do nového roku 2023!

Co připravujeme?

Hybridní konference v Čechách i na Slovensku

I v roce 2023 se můžete těšit na odborné konference, které pro Vás připravujeme v hybridním formátu: JSDays (29. března)Power BI Day (20. dubna), naši největší konferenci TechEd (23. - 25. května), HackerFest ČR (21. září) HackerFest SK (28. září) a JavaDays ( 8. - 9. listopadu).

Konferencí se můžete zúčastnit osobně, pokud jste si však oblíbili ONLINE přenosy, také o nic nepřijdete. Tyto konference budete moci sledovat i živě z pohodlí vašeho domova. 

Seznam hybridních konferencí na rok 2023: 
  • JSDays (Hybrid 29. březen)
  • PowerBI Day (Hybridně 20. dubna)
  • TechEd (Hybridně 23. - 25. května)
  • HackerFest CZ (Hybridně 21. září)
  • HackerFest SK (Hybridně 28. září)
  • JavaDays (Hybridně 8. - 9. listopadu)IT Rána v anglickém jazyce

IT Ráno s GOPASem aneb ráno plné jedniček a nul jistě znáte. V prosinci 2022 jsme uspořádali první IT Ráno v anglickém jazyce na téma Power BI a v roce 2023 budeme pokračovat! Můžete se těšit na různá témata přednášená našimi nejlepšími lektory v českém, slovenském nebo anglickém jazyce. Sezónu IT Rána tradičně zahajujeme s Ondřejem Ševečkem na téma Kerberos AES.  


E-learning zdarma 

I v roce 2023 můžete využít naší akci e-learningu zdarma. Po absolvování kurzu Excelu, Wordu, Outlooku nebo PowerPointu stačí vyplnit hodnotící dotazník a dostanete přístup k e-learningovému kurzu zdarma na stejné úrovni jako byl kurz, který jste absolvovali.


MOC Certifikace
 

Chcete potvrdit své znalosti certifikací od Microsoftu? Do konce března u nás máte možnost získat certifikaci zdarma. Stačí absolvovat jeden z vybraných kurzů a navazující zkoušku s certifikací od nás získáte jako dárek. Vybrat si můžete z kurzů o Microsoft 365, Azure, Power BI nebo Power Platform.


CEH v12 PRO 

Od února 2023 k nám můžete přijít na kurz Certified Ethical Hacker v12! Jako první Vám nabízíme možnost se zúčastnit kurzu ve verzi PRO, díky které získáte výhody jako CEH Engage, 3 pokusy na složení zkoušky nebo přístup k LABům! První kurz začíná už 13. února v Praze

 

Těšíme se na Vás!